Результати шістнадцятого туру Чемпіонату району з футболу

12 Вересня 2017, 20:30
2223

Завершився 16-й тур Чемпіонату району з футболу, який відбувався 10 вересня.

Як і в попередньому, так і в цьому турі в неділю було розіграно три матчі.

Команда, яка на разі посідає другу сходинку Чемпіонату ФК «Топільне» приймало вдома команду з села Переспа.

Фото Олі Сасовської

Як не дивно, але стартова активність гостей призвела до відкриття рахунку – 0:1.

Згодом топільненці відіграли один м'яч і зовсім скоро подвоїли свою перевагу. Уже на доданих хвилинах першого тайму «Переспа» забила гол, але арбітр гри це взяття воріт не зарахував.

Напружений другий тайм: контратаки гостей, небезпечні випади, але це все було безрезультатним.

Господарі поля зуміли забити ще один гол, цим самим встановили остаточний рахунок поєдинку 3:1 і три очки до загальної скарбнички топільненців.

Наступний матч відбувся у селі Доросині. Місцева команда приймала ФК «КСПТ» (Рудня), яка вже який тур посідає досить комфортні позиції «турнірки».

Не зважаючи на велику кількість моментів, ударів, гості забили за перший тайм один гол, не без помилки голкіпера ФК «Доросині», але зовсім згодом цей же голкіпер став героєм епізоду, коли        спарирував пенальті.

Другий тайм розпочався з того, що «КСПТ» дуже майстерним ударом за меж штрафного майданчика забив другий гол. Господарі всією командою кинулися відіграватися: перекладина, штанга, нереалізація 100 % моментів зберігали ворота кіпера з Рудні «сухими».

Проте, спільними зусиллями всієї команди ФК «Доросині» врешті-решт домоглися свого і забили.

1

1

Тим часом, небезпечні контратаки гостей та чудова гра воротаря Доросинь не дозволяли рахунку змінитися.

У кінці матчу ФК «Доросині» не реалізували пенальті, тим самим програшна серія команди триває уже четвертий тур поспіль.

Справжній голепад був зафіксований у завершальному матчі туру ФК «Навіз»ФК «Сокіл».

Явний фаворит матчу домінував протягом усієї гри.

Господарі поля, в свою чергу, разюче відповідали соколянам на зустрічних курсах.

1

Особливістю матчу був той факт, що 2 тайми завершилися із дзеркальним рахунком 1:4, а в підсумку 2:8 на користь команди ФК «Сокіл». Варто зазначити, що на даний момент соколяни є найбільш забиваючою командою турніру – у їхньому активі  цілих 57 м'ячів, проте, у команди «Торпедо» є ще гра в запасі (55 голів).

Нагадуємо, що команди як ФК »Духче», «Торпедо», ФК «Кременець» пропускали це коло.