Рожище: вандали розбили бетонний смітник та вкинули у фонтан

11 Вересня 2017, 09:50
6379

Невідомі побили бетонний смітник на площі Незалежності у райцентрі.

У ніч з суботи на неділю, 10 вересня, невідомі потрощили бетонний смітник та вкинули його у фонтан на площі Незалежності.

Зазначимо, що смітник з бетону досить важкий, і попри це вандали умудрилися його підняти та розбити.


Тим урнам, що біля міської ради, пощастило більше, їх просто «прикрасили» свіжими надписами.



«На жаль, для деяких молодих людей вандалізм є засобом самореалізації, чим пояснюється виривання молодих дерев з корінням в парку, квітів, перевертання урн для сміття тощо. Як наслідок – компенсацію збитків вандалів здійснює вся громада міста.

Тому просимо рожищан не бути байдужими, коли бачите тих, хто будь-яким способом руйнує нашу з вами спільну власність», - кажуть у міськраді.

Безконтрольність та безкарність стимулює вандалів, спонукаючи до нових «подвигів».

Коментарі
11 Вересня 2017, 13:12
ст.296 КК України "Хуліганство"
11 Вересня 2017, 14:41
А куди дивиться наша міліція, там же камери стоять, чи вже не стоять???
11 Вересня 2017, 14:42
Ой пробачте, тепер вони ПОЛІЦІЯ, їм не до того.....
11 Вересня 2017, 16:31
Невже ніхто не бачив цей процес?<br/>Якщо хтось бачив, чому не перешкодили цьому процесу?
11 Вересня 2017, 16:32
Де патруль, чим займаються?
11 Вересня 2017, 19:26
Де варта порядку, Народна самооборона м.Рожище? Чим займаються? Чому не перешкодили цьому процесу? Ой пробачте, тепер їм не до того.....
11 Вересня 2017, 21:39
Варта громади лише пяних вчительок ловить по заправках бо так простіше а вандали вони ж і по портрету можуть настукати бо вони такі
11 Вересня 2017, 21:42
То може ти такий вумнік підеш і повартуєш, в тебе ж мозгів вистачає тут когось обливати брудом. То піді нічкою повартуй. Може получиш пару пєндєлів в свій вонючий зад.
11 Вересня 2017, 23:14
варта порядку недопрацювала
11 Вересня 2017, 23:18
а може ви не довиховували своїх чад?
12 Вересня 2017, 21:32
і всі на варту гонять?що за народ?найцікавіше,що ті хто критикують-самі ж нічого не роблять і ніколи б в житті не ходили б за просто так...такі всі правильні...фу...