Нардепи проголосували за 12-річне навчання

06 Вересня 2017, 14:41
3498

Верховна Рада позитивно проголосувала за 12-річне навчання в школі з 2018 року.

Також нардепи схвалили підвищення мінімальної заробітної плати вчителів до 4 прожиткових мінімумів до 2023 року, – пише сайт 24.

За це рішення в цілому проголосували 255 депутатів.

Так, з фракції «Блок Петра Порошенка» проголосували 110 народних депутатів, з фракції «Народний фронт» – 70, з фракції «Самопоміч» – 25, Радикальної партії – 14, «Батьківщини» – 13, із групи «Волі народи» – 11, а також 12 позафракційних парламентаріїв.

При цьому від «Опозиційного блоку» і з групи «Відродження» не було жодного голосу «за».

Проти законопроекту проголосували 16 депутатів: 14 від фракції «Опозиційний блок», один від «Блоку Петра Порошенко» і один позафракційний.

Коментарі
06 Вересня 2017, 17:48
А чому 12? Давайте вже 16.потім ще 10 років в універі і в 80 на пенсію
06 Вересня 2017, 22:50
І біля школи побудуємо роддом і військкомат)))
06 Вересня 2017, 22:52
А толку, все одно до репетиторів діти ходити будуть, бо нічерта не навчать в тій школі. Канікули зроблять вдвічі більшими, то якраз і набереться лишній рік
06 Вересня 2017, 23:35
То ви спитайте у свого чада чому не вчить ,а лише штани протирає... інші дітки вчаться і без репетиторів вступають у навчальні заклади.
07 Вересня 2017, 02:35
а то ви так на уроках "викладаєте", щоб вже потім нормально дітям пояснити, але вже за гроші
07 Вересня 2017, 18:13
Головне відбути їм години. А чи діти щось зрозуміли чи ні їм всерівно. Будуть пропонувати додатове репетирство.Бо за це заплатять батьки. Головне дітей потім вихваляють, а оцінки зразу як піднімають.
07 Вересня 2017, 20:17
Не розказуєте, всі діти цього року, щоб поступити на державну форму навчання ходили до репетиторів із профільних предметів. І то не всі поступили на державне. В мене брат 11 класник ходив до репетитора з історії, то діти знаючи скільки він має дітей і скільки йому платить кожна дитина, підрахували, що до своєї зарплати учитель заробляв ще 10 тисяч !!!!! Гривень в місяць. То навіщо розпинатися в школі????!!! Репетиторство вчитель мав з жовтня по травень, от і підрахуйте, як страждають вчителі
07 Вересня 2017, 21:14
Не посилайте своїх дітей до репетиторів. Зробіть так щоб ваша дитина слухала вчителя на уроці, виконувала совісно все що треба. Тоді і будуть знання. Самі йдете до них , а потім обс........те. Говорю про це бо вже переконалась. Заставила дочку вчитися , тримала під контролем і є результат. А то тільки берете участь тільки щоб зачати, а далі все йде самотьоком.Почніть батьки наводити порядок з своїми дітьми і буде результат
07 Вересня 2017, 21:40
"Зробіть так щоб ваша дитина слухала вчителя на уроці"... А якщо той учитель мету має - подати матеріал так, щоб і слухати не було чого. Вони ж тепер щодо того всі грамотні. Спочатку на уроці вчить абияк, а потім за гроші гарно навчає. От тобі й додатковий прибуток (ще й який!), а ще збираються знову зарплати підвищити... Так що тут голий розрахунок, і вони це добре второпали. А ви, батьки, кишені ширше і платіть за додаткове навчання. Бо ж то ваші діти не дуже розумні, а не вчителі хитрі!
07 Вересня 2017, 22:48
Якщо ви вважаєте, що вчитель погано викладає педмет, можете відвідати його уроки і впевнитись так це чи ні. Мої діти навчаються без репетиторів і подарунків вчителям і отримують відмінні оцінки.
08 Вересня 2017, 02:02
Зараз першачків у 1 і 4 школах по 30 учнів у класі, хто сміливий вперед, а потім судіть
08 Вересня 2017, 13:38
І що з тих оцінок??? Побачите до чого прирівняються ті оцінки, як дитина буде ЗНО здавати!!! Цього року відмінники позавалювали, значить немає потрібних знань. А хто ходив до репетиторів здали гарно. От і робіть висновки
08 Вересня 2017, 22:24
Дозвольте поцікавитись: в якій школі навчались ваші діти?
09 Вересня 2017, 15:08
Для чого звинувачувати вчителів? Я не ходив до репетиторів, і не був відмінником у школі, поступив в НУ ЛП (Львів) на державну форму навчання, без всяких там грошей і хабарів.<br/>Дитина захоче вчитись то буде, як вона тоді планує в університеті вчитися? Там взагалі викладачам байдуже на студентів, матеріал дали, лекцію відчитали і все, а хто хоче вчитися то буде. а ні то лише буде просити гроші в тата і мами на сесію. Так і живем. Завжди хтось винний!
09 Вересня 2017, 19:57
Скільки заздрості і ненависті, що ж ви своїх дітей навчите?!! Ви ж їх вчите не поважати і не слухати вчителів, а потім скаржитесь.... Але основним є не зарплата, а те що наші діти вчитимуться на рік довше і в цьому сенсу я не бачу.....
10 Вересня 2017, 10:41
Тож так, які матки такі дятки..Подивіться , а хто приїжджає до школи на дорогих іномарках! Хто будує розкішні будинки...Ну не вчителі ,то вже точно. А такі нерозумні коментарі пишуть ті , хто сам нічогісінько не вчив у школі.