У школах Рожищенського району бракує підручників для четвертих класів

26 Серпня 2017, 16:16
3121

Усі класи в освітніх закладах Рожищенщини на 100% забезпечені підручниками. Однак, із четвертими класами в районі є деякі проблеми.

«Четверті класи забезпечені підручниками на 96%. Це доволі непоганий показник по області. Оскільки є такі райони, де забезпеченість підручниками сягає не більше 85%. Ми думаємо наразі, як вийти з цієї ситуації. Однак вважаємо, що наразі не варто витрачати кошти на придбання повного комплекту. Освітня реформа продовжується, а навчальна програма постійно змінюється, тож може бути так, що наступного року ці підручники вже будуть не актуальні. Втім, лишати дітей без підручників теж не вихід. Ми будемо міркувати, яким чином можна вирішити проблему», – зауважив Ігор Кузава, начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації.

Коментарі
26 Серпня 2017, 19:43
пока ви будете міркувати то пройде один семестр а перейдіть через дорогу до гайворнської що вона скаже . ви член команди.
26 Серпня 2017, 19:56
а де Ви були попередні роки??? Ми, батьки, так і купували підручники для четвертих класів, вже два роки поспіль, проснулися, вникайте трошки в шкільне життя.
26 Серпня 2017, 20:18
Мої батьки всі десять років купляли мені підручники - і жодних проблем не було. Підручники купують в цілому світі.
26 Серпня 2017, 20:50
Якщо Ваша вчительська зарплатня дозволяє купити своїм дітям підручники - це не означає, що всі спроможні....А як починаються директорські замашки - треба ВІКНА, ДВЕРІ, ДОШКИ, СТІЛЬЦІ, ПЛАЗМИ, НОУТБУКИ, ТО ЦЕ ВЖЕ край. Колись і нас десять років вчили без оргтехніки, а Ви, вчителю, тепер розлінилися діткам вирізати, малювати, толкувати...так що мовчіть. Підручник - найнеобхідніше для учня, а коли здасиш на плазму чи вікна, то вже немає за що комплект підручників і зошитів купити.
26 Серпня 2017, 20:51
і ще - цілий світ нехай купує, а ми не цілий світ, ми лишень кризова Україна
26 Серпня 2017, 22:03
хотіли вільну україну???? маете!!!!!!!...америка з европою хай поможе...
26 Серпня 2017, 23:12
Це нездорова ситуація, реформи проводимо, а матеріального забезпечення цих реформ не маємо
27 Серпня 2017, 10:27
Шановні працівники редакції!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Скільки разів ви будете видаляти коментарі,тим більше,що вони цілком пристойші.Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Серпня 2017, 12:26
це псевдореформи. Які можуть бути реформи якщо вони не забезпечені фінансово. Міняти назви міст і вулиць, обєднувати села це імітація реформ. А без фінансів не можливо навіть почати реформу боротьби з корупцією. Чого без фінансів?, тому що в людей не має достойного, гідного рівня життя і вони в більшості випадків змушені давати хабарі, що є теж корупцією. Була б у всіх можливість вибрати собі приватний медичний заклад то людина ніколи б не давала хабар лікарю в державному, це стосується і освіти і інших галузей.
28 Серпня 2017, 02:03
Стидоття щоб то пару тисяч не найти на підручники. Хай краще собі преміі випишуть це вони вміють. І взагалі не стидно освіті коли пишуть такі статті - не розумію...
28 Серпня 2017, 02:16
Ви зайдіть у шкільні бібліотеки і з того 100%забезпечення посміються. Для учнів 7 класу забезпечення у нашій школі 50%. Не знають як на всі дітей підручники поділити.
28 Серпня 2017, 13:56
Чомусь батьки не мають змоги "МІРКУВАТИ" ( так як начальник відділу освіти та молоді), а змушені купувати підручники для своїх дітей, щоб ті мали з чим піти до школи!!!
29 Серпня 2017, 15:55
Добре що хоч вчителям знов підвищуючи зарплату .нащо ті книжки всеїдні нічого не вчать в школі все вдома з батьками
29 Серпня 2017, 22:27
Якби Ви хоч раз провели урок в класі з сьогоднішніми дітьми, так би не говорили. і поясніть як вчителю нормально можна провести у класі, де на 12 дітей комплектів підручників, а батьки не мають змоги їх купити. І педагоги змушені виходити зі становища: друкують ксерокопії на своєму папері за свої гроші, купляють кожен на свій предмет, а батькам ніколи не вгодиш. І ще будуть казати за плазми і проектори...без них зараз, звісно можна провести урок, але дітям він буде зовсім нецікавий і знову ж винні вчителі чи вони мають купляти це за свої гроші плюс методички, папір, підручники і після цього "велика" вчительська зарплата стає зовсім не такою, якою її собі уявляють батьки)))
30 Серпня 2017, 19:31
але чому попередні покоління могли вчитися без плазм і проекторів???? можливо тому, що вчитель був зацікавлений в тому, щоб учень знав??? а нині вчителям всерівно