Вчителям підвищать заробітну плату

16 Серпня 2017, 07:15
4147 Джерело: mgirnews.in.ua

З 1 січня 2017 року зарплата вчителів зросла на 50 %, і в бюджеті на 2018 планують також закласти поступове підвищення зарплатні.

Про це йшлося під час селекторної наради з регіонами щодо підготовки навчальних закладів до 2017–2018 навчального року, – інформує МОН України.

З першого вересня 2017 року має зрости заробітна плата всім педагогічним працівникам – вихователям у дитсадках, майстрам у ПТНЗ тощо.

«Ми повинні продовжити підтримку педагогів. У проекті бюджету на 2018 рік ми  знову пропонуватимемо підвищення заробітної плати вчителів», – зазначив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Сьогодні вчителі в середньому по країні отримують:

• молодий вчитель без стажу роботи – 4 825 грн;

• молодий вчитель зі стажем роботи від 3 до 10 років – 4 851 грн;

• вчитель I-ї категорії – 6 374 грн;

• вчитель вищої категорії – 6 836 грн.
 

Коментарі
16 Серпня 2017, 11:16
10 тарифний розряд -2912<br/>14 тарифний разряд -3872<br/>В такій тарифній сітці працюють вчителі . Все інше це доплати, але, щоб їх мати потрібно з десяток років працювати. Молодь не хоче йти в педвузи, а якщо і йдуть то не завжди найкращі діти. Більше бажаючих працювати на Цунамі за їх мінімалку, але посадовцям потрібно, щоб люди щось обговорювали то і підкидають теми.
16 Серпня 2017, 11:51
А ще репетиторство кожен має. Це + кілька тисяч в місяць. Бідні педагоги))((
16 Серпня 2017, 12:02
Попрацюй а потім будеш таким грамотним..
16 Серпня 2017, 13:23
а медикам що нетреба підвищувати зарплати?мені здається в них більший ризик і відповідальність.в мед.установи теж молодь нехоче іти працювати за мінімалку,а ще на дорогу проїдь і шо останеться?про одних педагогів думають.Ну звичайно МЕДИЦИНА БЕЗКОШТОВНА-це про зарплату,бо щоб обстежитися то потрібно 50%мінімалки (це само менше)безпридєл полнєйший
16 Серпня 2017, 16:11
В мене двоюрідна сестра вчитель має майже 5 тисяч чистої зарплати. І не жаліється, всі канікули вдома, літо вдома, вихідних 3 на тиждень, після 14-00 йде додому. В чому біда??? Да, діти зараз противні, але підхід можна знайти. От і все, ніяких тобі нічних чергувань, ніякого фізичного навантаження, навіть зошитів додому не несе, встигає в школі, коли вікно перевірити. А йшла колись вчитися на вчителя, то казали нащо воно тобі, ти ж таку гарну професію зі своїм розумом можеш здобути, а вона нікого не слухала і молодець. А її подруга економіст, і сидить в пенсійному з ранку до ночі, мозги закипають, а зарплата навіть менша. Так що не треба плакатись, шановні вчителі, нормально вам зараз живеться!!!
16 Серпня 2017, 18:46
Для чого рахувати чужі гроші .по сьогоднішніх мірках ми всі у глибокій прірві
16 Серпня 2017, 18:57
* Сьогодні * нашим ВЧИТЕЛЯМ жити і не вмирати! Не переробляються !!!!
16 Серпня 2017, 20:32
Хто вам шановна не давав бути вчителем.Сьогодні &quot;дуже добре працювати&quot;.Праві діти і батьки,а вчителі ніхто ,вони тільки за все відповідають.
16 Серпня 2017, 21:14
шановні заспокойтесь з 1 вересня піднімуть зарплату тільки вихователям днз вчителям її підняли ще у січні а вихователі то такий народ що все стерпить і зарплата у них в два рази нижча ніж у вчителів і відпуск менший а погодинне навантаженя у два рази більше
16 Серпня 2017, 22:40
скрізь добре..де нас нема..у кожній роботі свої прелесті.. Я-- У ШКОЛУ---НІЗАЩО!!!! ПЕКЕЛЬНА РОБОТА З ДІТЬМИ!!!
16 Серпня 2017, 23:16
Вважаючи що у садках зараз більшіть гіперактивні<br/>діти,то вихователям потрібно втричі підвищити зарплати і молоко видавати за шкідливість!!!!
16 Серпня 2017, 23:37
шановна редакціє район рожище! коли починаєш вас читати ,то складається враження, що ви створені тільки для того,щоб лити бруд. до речі хотілося б знати хто є автором ваших публікацій