Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
ФК «Топільне» – переможець Чемпіонату Волинської області ВФСТ «Колос»
10:00 13.08.2017
1466

Топільненська команда виборола Кубок Чемпіонату Волинської області ВФСТ «Колос» з футболу сезону 2017 року.

Минулої суботи, 5 серпня, стало відомо, що ФК «Топільне» достроково переміг Чемпіонат ФСТ «Колос» за дві гри до закінчення сезону.

«Основний конкурент топільненської команди ФК «Торчин» несподівано поступився ФК «Мар’янівці» в суботу, 5 серпня, чим допоміг ФК «Топільне» достроково стати Чемпіоном в п’ятірці сільських колективів», – повідомляє Федерація футболу в Рожищенському районі.

Нагадаємо, 12 серпня ФК «Топільне» приймав у себе на полі ФК «Соловичі». Після матчу відбулося нагородження команди-переможця Чемпіонату області.

Команда з Топільна є постійним учасником Чемпіонату області ФСТ «Колос», і цього 2017 року вже втретє за весь період існування Чемпіонату отримала право представляти Волинську область на Всеукраїнських змаганнях.