Футбол: Топільне – Соловичі

12 Серпня 2017, 15:11
5309

Продовжується Чемпіонат Волинської області ВФСТ «Колос» з футболу сезону 2017 року.

У суботу, 12 серпня, на футбольному полі села Топільне зібралось чимало людей подивитися на матч між ФК «Топільне» та ФК «Соловичі».

Погравши декілька хвилин першого тайму гравець із Топільна Роман Ткачук (№ 7) влучив у ворота суперників. Рахунок став 1:0.

Команди продовжили обмінюватися атаками, і майже наприкінці першого тайму у ворота команди із Солович залітає ще один гол: м’яч забив Ілля Лясковський (№ 13). Рахунок 2:0.

2

2

1

1

Через трохи часу ФК «Соловичі» адаптувався на топільненському полі і Руслан Луцик (№ 10) забиває гол команді-хазяїну. Рахунок стає 2:1. Ось так і завершився перший тайм футбольної гри.

Другий тайм особливо не відмітився голами. Лише наприкінці тайму у ворота гостей влучив Василь Демчук (№ 9), гравець із Топільна.

Футбольне протистояння закінчилося рахунком 3:1 на користь ФК «Топільне».

Вболівальники гучними оплесками привітали команду-переможця.