«Третій зайвий», або як виробники солодощів дурять покупців

09 Серпня 2017, 12:19
4815

Рожищенка поскаржилася в соціальній мережі Facеbook на товар куплений в магазині Рожища.

Жіночка вирішила поласувати печивом та придбала упаковку ChokoFit в супермаркеті «Колібріс». Проте, коли відкрила її, то була неприємно здивована: замість трьох солодких гостинців, виявила лише два. 

«Отакі пусто-печеньки продають в Колібрісі Рожищ», - написала Ірина та опублікувала фото. 

 

Коментарі
09 Серпня 2017, 16:59
це миші зїли як у анекдоті
09 Серпня 2017, 17:05
Ну брак з заводу, і що? Потрібно було прийти з чеком та повернути назад...якщо вже так кортить
09 Серпня 2017, 19:07
з'їла, а потім каже, що колібріс винуватий!!!!!!!!!!!!!!!
09 Серпня 2017, 20:51
до 441 та сама! Видно нешановні ви працівНИКИ Колібрісу, що так захищаєте магазин. Де тут вказано що жінка звинувачує Колібріс? І друге - ви вважаєте нормально коли людина купує за свої кровно зароблені гроші таку фігню? то підіть і купіть всю партію, благодійники фігові. А такі випадки треба вказувати і показувати! Ірина молодець. Нехай тепер керівництво Колібрісу дивиться з ким заключає угоди. І можливо задумається, що не все на чому можна заробити більше, може сподобатися покупцеві. Вони вже давно зажралися, то товар прострочений, то недоважать! От тут приклад є - http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/14357-u-rozhishchenskomu-magazini-duriat-pokuptsiv
09 Серпня 2017, 23:34
Людино - ви сліпа? УВАЖНО прочитайте мій коментар. Це не такий вже й страшний випадок... я думаю, без проблем поміняли б те печиво в колібрісі. Напевне це печиво фасується та пакується автоматично, тому нічого не бачу тут страшного... від чого пішла піна з рота в попереднього коментатора<br/> Бачу, з адекватністю у вас серйозні проблемки. Уважно читайте коментарі тих &quot;фігових благоійників&quot; перед тим як їх обзивати.
10 Серпня 2017, 01:28
главное бистро срубить капусту...капіталісти херові
10 Серпня 2017, 01:48
так дійсно в КОЛІБРІСІ багато прострочок та і у місті дуже мало магазинів де гарне обслуговування
10 Серпня 2017, 11:25
Що да то да. З обслуговуванням у Рожищах великі проблеми. Особливо у &quot;Люксі&quot;. Не продавці, а суцільні хамки.
10 Серпня 2017, 18:05
Як в &quot;Люксі&quot; так і в &quot;Колібрісі&quot;, культури ніякої. Приходиш, купуєш,даєш гроші їм на зарплату, а вони ще хамлять, як я щось винен. Проведіть з продавцями навчання, &quot;Як потрібно працювати з клієнтом?&quot;
10 Серпня 2017, 18:23
де в нас гарне обслуговування
10 Серпня 2017, 18:23
де в нас гарне обслуговування
10 Серпня 2017, 21:48
На упаковці два печева, всередині також. Все чесно)))
11 Серпня 2017, 01:09
Ага, а де ж тоді вишеньки???)))
11 Серпня 2017, 14:11
А ще бувають порожні пельмені,лише тісто,та недавно купувала смету декілька пачок одна з них виявилась порожня!!!!!! Такщо претензіі до виробника,чи пакувальника,а магазин не може знати ,чи є там всередині щось.!!!!! Ну не відкривати ж йому всі пачки.