07 Серпня 2017, 10:35
3825

Зіграли другий тур Чемпіонату району з футболу.

У другому турі брали участь вісім команд: «КСПТ» (Рудня), Сокіл, «Торпедо» (Копачівка), Переспа, Доросині, Кременець, Духче, Навіз.

Журналіст Район.Рожище побувала на центральному матчі туру: «КСПТ» (Рудня)Сокіл.

Гра з перших секунд була насичена боротьбою за кожен клаптик поля. Кожна з команд хотіла бути лідером над м’ячем.

Усі вболівальники, які прийшли підтримати своїх улюбленців, нервували до завершального свистка арбітра.

Майже цілий перший тайм футболісти атакували від воріт до воріт з надією влучити у ворота суперника. Лише наприкінці першого тайму рахунок відкрив гравець із Сокола Сергій Романюк (№ 14).  Вболівальники привітали свою команду гучними оплесками. Так і закінчилися перші 45 хвилин: 0:1 на користь ФК Сокіл.

Другий тайм знову розпочався з атак. І вже через декілька хвилин Олександр Саковець (№ 11), гравець з Сокола, влучив у ворота. Рахунок став 0:2. Схоже, що футболісти з Рудні не надіялися на такий поворот подій та здаватися не збиралися.

Атака за атакою і приблизно середина другого тайму…м’яч у воротах гравців із Соколя. Гол забив Рознюк А. (№ 23), гравець з «КСПТ». Рахунок став 1:2. Вболівальники з Рудні радісно, з гучними криками сприйняли гол у ворота суперників.

1

Впродовж гри було багато моментів в обох команд, аби забити гол. Команди боролися за м’яч, кожен прагнув перемогти. Та вже незабаром дубль оформив Рознюк А. (№ 23). Рахунок зрівняли: 2:2.

Гра стала напруженою. І от останні хвилини... Гравець з Рудні Семенчук П. (№ 6), б'є штрафний з середини поля та забиває останній вирішальний гол. Вольова перемога команди «КСПТ». Рахунок 3:2.

До слова, решта команд із другого туру зіграли з такими рахунками: «Торпедо» (Копачівка) – Переспа (3:0), Доросині – Кременець (4:3), Духче – Навіз (5:1).