Як у Трилісцях День села відзначали

30 Липня 2017, 08:36
6024

Українське село колоритне і яскраве, в кожного своя історія, свої традиції, свої улюблені свята.

Але є свято, якого в кожному селі  чекають з нетерпінням, адже це чудова нагода «вийти в люди» - себе показати та інших подивитися, а ще поспівати, потанцювати або просто погомоніти в приємній компанії, десь воно співпадає з храмовим святом, десь просто має прив’язку до середини літа – це, звичайно, День села.

Нещодавно в саму маківку літа, таке дійство відшуміло в Трилісцях.

Завідуюча клубом Галина Луцюк взяла на себе основну роботу по організації цього заходу, адже святковий концерт, чи не найголовніша його складова.

При вході в клуб гостей урочисто  зустрічала виставка дитячих малюнків та вишиваного розмаїття. Гості з задоволенням розглядали представлені роботи, а організатори отримували перші схвальні відгуки.

Далі, віншуючи теплими словами односельчан, ведучі Інна Клімішина та Олена  Мороз – оголошують початок свята, до слова, пізніше ці  талановиті юні красуні дарували гостям і пісенні вітання, але спершу запрошують на сцену  дует у складі Домініки Луцюк та Каріни Хільчук, які з дитячою безпосередністю, щиро виконують «Червону калину».


Після такого яскравого старту концертно-вітальна  програма продовжується з неабияким піднесенням. Теплі слова на свою адресу, цього дня в Трилісцях почули дуже багато місцевих мешканців: за невтомний труд та недоспані ночі, за любов, тепло, ласку й щастя - дякували матерям і батькам, згадали про наймолодших та найстарших, зокрема дев’яносторічну Тетяну Климівну Мороз, вітали молодят, які саме в ту неділю вирішили побратися, низько кланялися воїнам АТО. Спеціально для захисників України вокальний жіночий ансамбль «Берегиня» підготував пісню «П’є журавка воду».


Окрасою свята були пісні у виконанні Зіновії Пархомчук, Наталії Оксенчук, дуету у складі Катерини Смаль та Інни Клімішиної та дитячого вокального ансамблю. Приємно, що привітати судів приїхали і гості з Переспи - Марійка Романюк та Оксана Мельник, чиї сольні виступи подарували глядачам багато приємних моментів. Справжньою несподіванкою став веселий таночок «Бджоли», який підготували  найменші аматори сцени.

Шквал аплодисментів викликали сатиричні сценки у виконанні учасників драматичного гуртка. Добре знані сюжети, артисти адаптували під своє село, наповнили місцевим колоритом та отримали гідну оцінку за свої старання.


З захватом зустрічала публіка кожен вихід на сцену вокального ансамблю  «Берегиня». Коли ці жінки заводять сумної, то не залишається байдужою жодна душа, мимоволі огортає смуток та задума,  а от веселі пісні  вони майстерно перетворюють  яскраве, видовищне шоу.

Так співпало, що цими днями  виповнюється тридцять років, як Галина Луцюк обіймає посаду завідуючої клубом, тож учасники художньої самодіяльності, скориставшись нагодою, зі сцени привітали свого керівника з ювілеєм  творчо-трудової  діяльності, подарувавши величезний торт, яким пізніше частували і артистів, і глядачів. Та торт був не єдиним, чим пригощали на День села в Трилісцях, хтось з задоволенням ласував хрумкими чебуреками, а хтось – рибною юшкою.


По завершенні концерту, забава продовжилася конкурсно-розважальною програмою, де і дорослі, і малі мали змогу виграти цікавий приз на згадку. А любителі запальних ритмів досхочу танцювали на дискотеці.

Тож, як кажуть в таких випадках: свято вдалося на славу - було весело, яскраво, музично, співочо, смачно та незабутньо.



 

Коментарі
30 Липня 2017, 13:57
Молодці та повага жителям села Трилісці. А де Лукян
31 Липня 2017, 01:23
До жителя.. шо маразми пишете? От навіщо наклепи наводити на порядну людину, яка так багато вже зробила для нашого села? Чи то може всі знають хто пише?
31 Липня 2017, 01:53
Він далеко від порядність стояв! Йому це слово навіть не відоме! А вам, запроданцям тільки далі йому ду** цілувати!! "Наклепи" ці і старі і малі говорять!
31 Липня 2017, 10:48
А де ж так бистро,в ночі мабуть,процюють,що видалили,про ліс і коханок
31 Липня 2017, 16:33
і воздасться вам по заслугам вашим...
31 Липня 2017, 18:25
Еее, переспівці, ну ви і безсовісні. Нє щоб підтримати. Да такого сільського голову як у вас - ще огого пошукати треба!<br/>От скажіть хто ще до нього за 2 роки стільки роботи зробив?<br/>Хто так дбає про інтереси громади як він? <br/>Да він гроші по всій Україні-неньці вибиває для вас, а ви от-так?<br/>Цигани ви! Біля циганів живете - от циганами і стали!
31 Липня 2017, 20:15
Заберіть собі таке добро і тіштеся ним!
31 Липня 2017, 22:07
лук'ян за себе ментів прислав втрилісці!!!
31 Липня 2017, 23:53
Немає жодної,щирої людини.В лице,всі стелять,а за спиною поливають багнюкою,жахливі люди,наведіть спочатку лад у своїх сім'ях!!!!
01 Серпня 2017, 01:54
І навіь е в них лісапений баальйон...
01 Серпня 2017, 02:25
Народ, не псуйте прикольну новину не прикольними коментарями.
01 Серпня 2017, 13:04
&quot;Приколка&quot;,сама мабуть пише гадості,від нічого робити,.Заздренні,противно!!!
01 Серпня 2017, 14:31
Гарне у нас свято було!!! Усім сподобалось. Але нашому голові десь такі свята! Навіть не приїхав і не привітав із святом, ні триліщуків, ні завклуба який працює 30 років! то ганьба!!! Він має на меті взагалі такі гуляння відмінити! і робить він лиш те, з чого і собі яку користь отримає! А ті лавочки і парк, так для відводу очей! Що хорошого він для Трилісці зробив?! Точку хоч одну закрив!? де там, усі алкаши, то його пси цепові.
01 Серпня 2017, 15:54
Відчувається,хто писав останній коментар,одна з артистів.
01 Серпня 2017, 18:36
Я теж артист і думка моя така ж!
01 Серпня 2017, 20:18
Артисти,вам би тільки гуляти
01 Серпня 2017, 23:55
Неподобається іди і вистувай,хто недає?
02 Серпня 2017, 00:37
Браво триліщуки!Я за своіх горою.Переспі далеко!!!
02 Серпня 2017, 18:08
Не варто рівняти Переспу із Трилісицею!!! Село у вас хоча і дружніше , але конценти в Переспі більш професійні!
02 Серпня 2017, 18:52
Кожне село нашої сільської ради має свої особливості та переваги, свої плюси і мінуси. Але в першу чергу ми ЛЮДИ.
02 Серпня 2017, 19:08
Мер правду писав,цигани,що Триліщуки,що Пересопці.Дай тільки привід,обільють г******м усіх,а впершу чергу,себе,цією писаниною.Обмороки,самозакохані!
06 Серпня 2017, 21:18
Ооооо!!! Слава Богу, і я залізла в інтернет. Шановні дописувачі, наше село дійсно чудове і свято було прекрасне , хочу вам повідомити що може і дійсно в Сільського голови була поважна причина неприїхати до нас на свято.Свято всеодно у нас відбулося прекрасне.Славік я знаю Віктор Петрович ваш друг, але повірте мені що кожен, хто до цього часу працював на посаді сільського голови вніс свій труд для громади сільської ради..Хотсь подбав про приміщення в якому зараз працюють працівники сільської ради, Хтось провів газ в село, хтось зробив капітальний ремонт в дитячому садочку...хтось продовжив ремонт у дитячому садочку, хтось боровся з підтоплення і випроважав бійців в АТО ,зробив дорогу до церкви..при комусь зняті дерева на кладовищах,але подяки від людей немає ніякої.Тому Віктор Петрович несумуйте головне здорв'я і терпіння..<br/>Від учасників батальйону велике вам спасибі за придбану для нас музичну апаратуру.
09 Серпня 2017, 02:45
То не люди,а людиська!Як би кожен, навів порядок біля своєї хати,а то встидоба,засранці одні! Куди незаглянь в двір,бардак!А писати підлі строки,мастаки.Ганьба,пересопцям-триліщукам
09 Серпня 2017, 19:38
Спізнилась. А що там про нас писали?
10 Серпня 2017, 18:14
Яка ще коханка? Я одна єдина коханка,спізнилась ти видно вже дуже давно,дурепа!
10 Серпня 2017, 18:20
Про нас ,це про каго?Про порядки біля хати?Яка&quot; гарна господиня&quot;,маразматічка.
11 Серпня 2017, 17:09
&lt;p&gt;Коханка,ха ха ха!!! І таке ще буває в нашому колхозі.&lt;/p&gt;
12 Серпня 2017, 22:49
Коханками хоче бути,кожна друга,але знаючи Петровича,люблячий ,турботливий,чоловік і батько.А ви ,заздренні зависниці,вкусіть себе,кажуть допомагає.
13 Серпня 2017, 02:23
стид і срам докотилися до ручки, не позорся далі