Як діти відпочивають у православно-патріотичному таборі «Чебені»

19 Липня 2017, 17:00
7756

17 липня 2017 року, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, розпочав свою роботу православно-патріотичний табір «Чебені», у якому вже дев’ятий рік поспіль приймають гостей священнослужителі Рожищенського благочиння Волинської єпархії УПЦ.

Світлини з першого дня життя нової зміни відпочиваючих дітлахів опублікував на своїй сторінці у Facebook клірик Рожищенського благочиння священик Євгеній Срібний.

Перед початком доброї справи гості спільно помолились. Потім відбувся поділ на загони, представлення девізів та речівок, ігри, відпочинок. Учасники табору, у тому числі представники інших єпархій УПЦ, розташувались у лісовому наметовому містечку.
















4

2






4

 

Коментарі
20 Липня 2017, 12:12
Молодці, побільше таких священників, які беруть на себе велику відповідальність за діток щоб оздоровити, навчити Божого слова.Дай ВАМ БОЖЕ і надалі організовувати такі табори. Не всі священники на жаль Рожищенського округу бажають брати участь в таких заходах.Спаси Вас Господи.
20 Липня 2017, 13:53
молодці
20 Липня 2017, 14:57
Молодці тільки нехай не вбивають діткам в голову проросійську маячню русской церкві..
20 Липня 2017, 16:22
Можливо наші діти хочаби при таких зустрічах навернуться до Божого слова до кращих вчинків а може й хтось з них стане ходити в Храм Божижи Терпіння вам усім .Спаси Вас Господи
20 Липня 2017, 16:29
Можливо наші діти хочаби при таких зустрічах навернуться до Божого слова .А Вам терпіння в такий не легкий час Спаси вас Господи.
20 Липня 2017, 17:13
Дай Боже здоровя нашому о.Віталію.Дякуємо за такий чудовий табір.
20 Липня 2017, 18:45
ви напевне не ходите в церкву.там ні одного слова не кажуть про москву а моляться за здоровя за мир в украіні за украіну як державу і за іі воінів.......перестаньте говорити гадості
20 Липня 2017, 21:32
Молодці батюшки і матушки!!! - і подивіться як працюють священики УПЦ -а не розказують байки про невідспіваних воїнів АТО....... РОжище Ви КЛАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20 Липня 2017, 22:38
у таборі дуже цікаво зміна закінчується а діти не хочуть додому їхати
21 Липня 2017, 13:06
Все відмінно, але за передисковану дорогу від від фермерського господарства "Чебені плюс" до с.Топільно ФГ "Приріст" в особі Самолюк Ірини Сергіївни з с.Ужова повинно відповісти. Яким дурнем треба бути, щоб перерити дорогу, що не можна не пройти, не проїхати. Прокуратурі є нова робота.
21 Липня 2017, 15:03
а тут негода дітей мусили мчс вивозити зтабору до суду її
21 Липня 2017, 16:03
Це називається форс- мажор. Того вечора грози не передбачав жоден сайт погоди. Добре, що все добре закінчилось. Моя дитина залишилась задоволена і з купою емоцій. Дякуємо всім і рятувальникам!!!
22 Липня 2017, 18:57
дуже добре що є такий табір мої діти кожного року чекають липень місяць щоб поїхати у православний табір, і ніколи я не чула від них ,що було ,щось не так. приїзджають завжди з новими враженнями . хочу подякувати священникам ,за той відпочинок,який не зрівняти з відпочинком у крутому таборі . спаси вас господи.