Чому Сергій Мартиняк не голосував за арешт нардепа Михайла Добкіна

14 Липня 2017, 14:03
3264

Верховна Рада позбавила недоторканості та дозволила арешт народного депутата Михайло Добкіна.

Це відбулося 13 липня, - пише ВолиньPost.

Народні депутати "дали добро" на притягнення до кримінальної відповідальності (288 голосів), надали згоди на затримання Добкіна (250) та арешт політика (242).

Обранці народу, які представляють Волинь, голосували таким чином:

притягнення до кримінальної відповідальності: "За" - Ігор Лапін, Юрій Савчук, Ігор Гузь, Ірина Констанкевич, "Відсутній" - Степан Івахів і Сергій Мартиняк.

затримання Добкіна: "За" - Ігор Лапін, Юрій Савчук, Ігор Гузь, "Відсутній" - Степан Івахів і Сергій Мартиняк, "Не голосувала" - Ірина Констанкевич.

арешт Добкіна: "За" - Ігор Лапін, Юрій Савчук, Ігор Гузь, "Відсутній" - Степан Івахів і Сергій Мартиняк, "Не голосувала" - Ірина Констанкевич.

Коментарі
14 Липня 2017, 17:21
райка кучмучка знову купить вчителів і ті агітуватимуть за иартиняка....лохи ви лохи
14 Липня 2017, 17:26
да бо вона найбагатша....все за гроші купить і всіх
14 Липня 2017, 17:31
Хватить публікувати відверто замовний матеріал. Всі ваші публікації щодо Мартиняка провокаційні та абсолютно замовні. Читачі вже не такі дурні нині як ви думаєте, вміють розпізнавати відверте "мочилово". Аналогічно не голосував і Степан Івахів, хоча у вашому "гучному сенсаційному" заголовку згадується виключно Мартиняк. Точно так само за арешт, як ви пишите у заголовку, не голосувала й Ірина Констанкевич. Але вона вам чомусь не цікава. Здавалося б чому? Працівники редакції, навчіться кінець-кінцем себе поважати і тоді, можливо, до вас будуть звертатися шанобливим, "панове журналісти". P.S. Не забудьте видалити коментар
14 Липня 2017, 17:57
нас цікавить Мартиняк --бо він купив на виборах і нас , дурних . ===Висновок такий : багач багача в тюрягу не посадить .
14 Липня 2017, 18:48
А чому у заголовку пишуть що Марттиняк не голосував, а в самій статті сказано, що був відсутній. А може він хворів чи ще щось там серйозне?
14 Липня 2017, 18:56
А при чому тут Райка Кучмучка, вона в той час взагалі у Луцьку обласною біржою керувала...
14 Липня 2017, 19:17
Смішні))
14 Липня 2017, 19:20
Ніхто, нікого не "мочить". Сергій Мартиняк, депутат виборчого округу №20 у Волинській області до якого входять місто Горохів, Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський та Турійський райони. То для чого нам Лапін, Гузь, Савчук, Констанкевич та інші?
14 Липня 2017, 19:22
Та вони просто незнають... і голосування на сайті ВР недивляться...за Добкіна мартиняк відсутній а за інші закони вже присутній... він був на хзасадінні ВР... просто нехотів голосувати тому витяг картку з системи Рада
14 Липня 2017, 21:11
Ну й правильно зробив що неголосував. Я б теж не голосував за блєф геніального прокурора Юги Луценка. Що за звинувачення видумані, які розлетяться в суді? Чого не має обвинувачення в сепаратизмі (явному)? Де порушення кримінальної справи на Кернеса який нецензурно висловлюється на гімн та прапор України? Це не наруга над державними символами? Зато подання які довести не можна ні по Добкіну ні по Довгому, носять як щось добре)) Тоді треба і Парубія до відповідальності притягати, він регламент по декілька разів на день порушує.
15 Липня 2017, 00:20
ми дожилися до ручкі..скрізь шукаемо ворогів.. небуде добра...
15 Липня 2017, 00:36
Кучмучка будучи начальником у Луцьку агітувала за Мартиняка по Рожищенському районі. Вона і зараз цього не спростовує. Каже гроші платив от і все. А як він голосує, вона до цього не причетна.
15 Липня 2017, 12:02
Кучмучка та шо в культурі робить чи що ? Вона до таких високих людей не дорсла. Сільська забита баба. В неї куций розум, не смішіть людей і курей.
15 Липня 2017, 12:39
олігарх не може бути депутатом..Коли за голос роздають нам по 100 гривень ...а бидло ці гроші бере і ,потім потрібно відбити ці гроші при владі..Рожищани схаменіться пан не може дбати про народ...
15 Липня 2017, 12:42
Коли хочеш бути народним обранцем ,віддай свій бізнес державі..так є в більшості європейских держав
15 Липня 2017, 22:51
Ні, не та кучмучка. То про Райку мова. Та, що колись центром зайнятості керувала , а тепер депутатом райради. То хитра баба. А та що в культурі, то сміх один, бігає Новосадисі до рота заглядає.
17 Липня 2017, 11:21
Що ви таке кажете? Як це вона могла брати гроші за агітацію? Вона ж була тоді держслужбовцем. Це неможливо взагалі, так що не говоріть дурниць....