Рожищенська РДА розробила графік внутрішньорайонних автобусних маршрутів

13 Липня 2017, 14:00
16576

Рожищенська райдержадміністрація пропонує перевізникам ознайомитися з графіками руху автобусних маршрутів за такими напрямками: Рожище - Підліски, Рожище - Олешковичі, Рожище – Дмитрівка, Рожище – Кременець, Вітоніж - Рожище, Рожище – Береськ, Рожище – Валер’янівка, Рожище – Рудка-Козинська.

Про це йдеться на офіційній сторінці Рожищенської райдержадміністрації. 

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови  Кабінету Міністрів України від 03.12.08 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», у місячний термін будуть розглядатися пропозиції перевізників щодо надання тимчасових дозволів (на строк до трьох місяців) на накатку зазначених внутрішньорайонних автобусних маршрутів.

РОЗКЛАД руху автобусів на маршруті Вітоніж-Рожище 

3

3



 

Коментарі
13 Липня 2017, 19:51
Треба ставити на заставку не дороги США а наприклад дорогу з доросинь до кияжа.
13 Липня 2017, 20:02
Це мрії на майбутнє))) Мріяти ж ніхто не забороняв))))
13 Липня 2017, 20:19
Дорогу з Доросинь до Кияжа мають частково зробити,завдяки активній позиції районних депутатів цього округу.
13 Липня 2017, 22:51
накатають рейс до Підлісок то гайворонська державною машиною їздити на роботу
13 Липня 2017, 23:10
а автобус сполученням Луцьк-Березолуки через Підгірне,Яблунівку,коли буде курсувати???
13 Липня 2017, 23:39
Дорога Доросині-Кияж взагалі в незадовільному стані.Просто жах.
14 Липня 2017, 01:06
Ірино. Як не працює РДА але на мою думку краще чим п. мер. Жителі Олешкович до не щодавна взагалі не мали рейсу а тут якась робота.
14 Липня 2017, 01:12
Чимось же мають зайнятись 40 працiвникiв?""")))) ₴
14 Липня 2017, 01:13
Скажіть, будь ласка, я щось написала, що РДА не працює?
16 Липня 2017, 12:48
А де розклад на інші села? Це всі села району? Носачевичі, Вишеньки, Крижівка, Кобче...
16 Липня 2017, 12:48
А де розклад на інші села? Це всі села району? Носачевичі, Вишеньки, Крижівка, Кобче...
16 Липня 2017, 21:30
А на Берегове? На Літогоще?
11 Грудня 2017, 21:10
Хай селяни організують підводу..і проблема вирішина