Два села Рожищенського району відійдуть до Княгининівської ОТГ

05 Липня 2017, 19:49
9584
У середу, 5 липня, відбулася чергова сесія Іванчицівської сільської ради, на яку зокрема виносився проект рішення про приєднання сіл Іванчиці та Озденіж до Княгининівської ОТГ Луцького району.

Рішення прийнято: 6 депутатів проголосувало «за», а троє проти. Нагадаємо, що з другої спроби депутати таки спромоглися підтримати той курс на децентралізацію, якого прагнуть мешканці сільської ради, і яке, власне, дозволяє закон. Адже цій сесії передували громадські обговорення, та опитування.

Вони засвідчили, що близько 74% селян (загалом на території сільради зареєстровано понад 3 сотні жителів) бачать своє майбутнє у складі Княгининівської громади, яка вже створена, а не з Копачівською ОТГ, створення якої нині обговорюється.

У окремих депутатів Іванчицівської сільради принциповим застереженням було те, аби на їхню територію не перекочувало Брищенське сміттєзвалище, що належить Княгининівській громаді і вже давно вичерпало свої можливості.

Голова Княгинининівської громади Олена Твердохліб надіслала іванчицівським депутатам лист-запевнення, в якому пообіцяла, що найближчі 5 років на території села полігону захоронення твердих побутових відходів не буде.




 

Коментарі
05 Липня 2017, 22:56
Нарешті депутати одумалися і проголосували так як хоче громада, а не так як їм кажуть з райдержадмінстрації Гайворонська з Савчуком!!!
06 Липня 2017, 00:24
Правильно громада зробила , що підняла бунт проти децентралізації з Копацівкою. Тому що в Княгининівської ОТГ громаді буде краще.
06 Липня 2017, 00:26
А депутати які проголосували проти децентралізації з Княгининівською ОТГ це зрадники суспільства і шахраї.
06 Липня 2017, 01:25
Тільки 7 депутатів з 14!!!! Нам погрожують спалити хати, вбити дітей!!! Щоб ми голосували за Маяки!!!! Допоможіть, люди!!!
06 Липня 2017, 01:38
Які 14 депутатів? Їх там усього 12. Боти Савчука і Шевчук не смішіть народ зі своїм полігоном. це смітник луцький, а не маяківський і не думайте, що в Княгининку такі дурні депутати, що захочуть мати два звалища на території однієї громади. Не буде місця на Брищах - то у Луцьку буде те саме, що у Львові і хай собі лучани шукають собі полігон в інших громадах!
06 Липня 2017, 02:12
Так же класно, що сміттєзвалище у вас буде, там можна стільки добра знайти і ще й підзаробити)))))
06 Липня 2017, 02:31
А на крайняк для жителів Іванчицької с/р ше є суміжна Заборольська ОТГ. І якшо їм не сподобається бути з Княгининком вони можуть приєднатися і туди. Для них точно світ не зійшовся на Копачівській ОТГ!!!
06 Липня 2017, 09:09
Район поменшав на два села а в районі люди ще й радіють
06 Липня 2017, 09:11
Цікаво подивитись як вони тепер субсидії дитячі і інше в Луцьку виробляти будуть
06 Липня 2017, 13:34
Це шок.І кому це так погрожують.
06 Липня 2017, 14:22
напевно
06 Липня 2017, 17:56
О як прекрасно!!! Тепер будем цілим селом ходити до ВЕЛИЧНОГО ДУБА. Будуть два гіда Рижук і Дмитрук
06 Липня 2017, 18:00
Треба терміново топтати стежку до дуба!!!!! Збір завтра в 6 годин ранку..
06 Липня 2017, 18:05
Дід Іван<br/>21:26 05.07.2017<br/>А депутати які проголосували проти децентралізації з Княгининівською ОТГ це зрадники суспільства і шахраї.<br/>ВІДПОВІДЬ--------<br/>А депутатам які проголосували за!!!!!! збір на 10 хв раніше треба рішити кудою буде стежка.
06 Липня 2017, 18:08
Ще б у нас потрібно тих слуг народу поставити на місце або, ... щоб відстоювали інтереси громади, а не своїх покровителів
06 Липня 2017, 18:08
А на фото зверху таке відчуття що має приїхати САМ ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ роздавати гречку!!!!!
06 Липня 2017, 19:47
В Княгининкови
06 Липня 2017, 21:11
Ну! ЯК сказала твердохлібиха ще 5 років.
06 Липня 2017, 21:27
Ще раз переконуюсь які люди живуть в моєму селі.Соромно за Вас!!!!!!! Досить 'обливати' один одного брудом, шифруватися під дідами Іванами і Степанами.......Напишіть свої справжні імена...Як такі сміливі і розумні!!! В на мою думку, кожна людина має свою думку і право вибору.І ніхто не повинен нав'язувати їй свої інтереси, тим більше під тиском...Тільки час покаже чи буде краще жителям села,чи процвітатиме воно.Всі ми живемо за рахунок майбутнього.&quot;Майбутнє-це полотно,піддаючись уяві ми вишиваємо там візерунок,але ніколи він не буде збігатися з реальністю&quot;.....Люди ,будьте взаємно ввічливі!!!!
06 Липня 2017, 21:49
Подивіться ,як твердо стоїть Малюжиха ,не спітніла й не зомліла,як колись в за часів колгоспу.
07 Липня 2017, 00:24
Сепаратисти з іванчиць!!! Ще й якісь мутні типи їх підтримують
07 Липня 2017, 01:22
Мені соромно за Іванчицьких людей, які під чужим ім'ям пишуть такий маразм. А вийти до людей і сказати в очі бояться.
07 Липня 2017, 04:21
Семенюк-гух,як п'яний спав під липою за часів КОЛГОСПУ то не думав,що треба прибирати,а тепер прозрів.Не сміши вже людей та не позорся.
07 Липня 2017, 12:21
Цікаво як ті що в Голоби йдуть будуть оформляти супсидії?
07 Липня 2017, 12:30
Так само, як ті,що в Княгининок.
07 Липня 2017, 13:32
О то відкрили бізнес, і прославились.
07 Липня 2017, 13:36
хай таранька вахтьоршою, а зелениха вафльоршою
07 Липня 2017, 14:10
Сміхолюдникі......не одражайте один одного.Я з Василівною на одній територіі незживуся і обгаджувати чи хвалити мене нетреба.
07 Липня 2017, 14:41
З тією липою! Що набралися то набралися слави!
07 Липня 2017, 17:04
Звертаємось до депутатів сільської ради які не бажали вийти до людей після сесії 5 липня, а зараз пишуть в коментарях брехню та поливають брудом своїх односельчан, які їх і вибирали. Ви своїми діями ганьбите наше село на всю Україну. Чи ви цього не розумієте? Досить! Нам жити і працювати в цьому селі. Тепер ми будемо знати кого вибирати!
07 Липня 2017, 18:11
Я бачу по коментаріях,що наоборот це жителі обсирають депутатів.Почитай уважніше,а потім пиши.<br/>І не бери на себе думку людей. Пиши від себе.Думай і читай уважніше.
08 Липня 2017, 17:52
А школа вже тут до чого
08 Липня 2017, 17:55
А тобі так цікаво кому погрожували?
08 Липня 2017, 18:20
А чим школа недогодила
08 Липня 2017, 18:53
Нехай спочатку доживуть до таких років як моя ЯРИШКА і зроблять стільки добра як вона а тоді відкривають свого рота поганого
08 Липня 2017, 18:55
А на рахунок школи встидалисяб гадити туди з відкі самі вийшла і де вас розому вчили
09 Липня 2017, 01:45
А що отець степан?Чи то прийшов привітати &quot;друзів по нещастю&quot; ???чи?????????
09 Липня 2017, 02:41
піди до отця Степана і спитай!!!
11 Липня 2017, 01:04
Дуже цікаво кому....