У Рожищенський край привезуть чудотворну ікону, що зцілює

30 Червня 2017, 08:30
4332

У храмах Волинської єпархії УПЦ перебуватиме чудотворний образ Богородиці – славетна Касперівська ікона Божої Матері, який привезуть на Волинь з Успенського собору міста Одеси. Привезуть ікону й в Рожищенський район.

Повідомляє Волинська єпархія УПЦ.

Це невелика ікона, схожа з Корсунським образом Божої Матері; її привезли у Російську імперію в кінці XVI століття. З середини XVIII століття образ перебував на Херсонщині, його передавали у спадок, аж доки ікону не придбала поміщиця Іуліанія Касперова. У 1840 році жінка молилась перед образом Божої Матері, з проханням допомогти їй у біді, і раптом побачила, що ікона оновилась, лик Богородиці став світлим.

Кілька людей, які жили по сусідству з садибою Касперово, вилікувались, помолившись перед чудотворною іконою. У 1846 році спеціальна комісія визнала всі ці зцілення, і до чудотворної ікони полинули люди, які потребували Божої допомоги.

Кілька років образ перебував в Одесі, жителі котрої не раз звертались до нього по допомогу та заступництво. З 1918 року ікона постійно перебувала у Спасо-Преображенському соборі Одеси, а після його знищення – в Успенському соборі, який пізніше став кафедральним, та з 1936 року перебуває у ньому постійно.

Графік перебування чудотворного образу на Рожищенщині:

Середа, 5 липня, о 20:00 – зустріч образу у Свято-Миколаївському храмі села Переспа.

Четвер, 6 липня – з 6:00 до 13:00 перебування ікони у Свято-Михайлівському храмі міста Рожище.

У зв’язку з перебуванням на Волині величної святині українського народу – чудотворної Касперівської ікони Божої Матері, всім вірним чадам Волинської єпархії Української Православної Церкви благословляється, по мірі можливості, приступити до таїнств Сповіді і Причастя, – йдеться на сайті.


 

Коментарі
30 Червня 2017, 12:21
Не пишіть в офіційних новинах УПЦ МП. Немає такої Церкви в Україні. В Україні є Українська Православна Церква , скорочено УПЦ. На всіх документах, перед державою тощо. Все. Не розпалюйте народ.
30 Червня 2017, 13:06
Це фішка " нової" влади і їх опрічників-"журналістів"- пересварити людей на релігійному грунті, щоб відволікти увагу людей від "БЄСПРЄДЕЛУ" Пєті!
30 Червня 2017, 14:25
Та ні, шановні, це треба писати читати, а головне - розуміти, що в державі яка воює існує структура агресора, що має змогу впливає на думки і душі наших громадян
30 Червня 2017, 14:58
О, знов почався словесний понос. Вас інформують, що у Рожищі перебуватиме така святиня, а ви знов, аби тільки вчепитися до чогось. Хватить розпалювати ненависть. Як спілкуватися мовою агресора, то нічого, як на заробіточки туди гнатися, то нічого, а тут церква знов заважає. Заспокойтеся і не спекулюйте почуттями людей
30 Червня 2017, 15:07
Щиро вибачаємося за допущену помилку. Запевняємо вас - це сталося помилково!!! Ні в якому разі ми не намагаємося пересварити читачів на релігійному ґрунті. Навпаки, якщо ви помітили, наш сайт подає новини про всі храми району. Для нас немає різниці чи православні, чи католики, чи греко-католики, чи протестанти. Впевнені, якщо віра є в серці, якщо є любов до Бога, то віросповідання не важливе! Ще раз просимо вибачення!
30 Червня 2017, 21:16
М. УПЦ МП Онуфрий позволил впорядке исключения не поминать при богослужении главу Русской церкви патриарха Кирилла. "Если где -то сегодня остро стоит вопрос, то можно и воздержаться от поминания патриарха". Также владыка Онуфрий разрешил изменение в богослужебных текстах - Узаменить слова о "Российской державе" на "державу Русскую" или "нашу". Не поминать патриарха московского санкционировал предыдущий глава УПЦ МП - митрополит Владимир (Сабодан). Однако на епархиальном собрании в Киеве м, Онуфрий строго подчеркивал необходимость в поминании Кирилла.УПЦ МП входит в состав Русской православной церкви!!!
30 Червня 2017, 23:15
І шо?? Це тільки підтверджує, що УПЦ незалежна від Російської церкви, адже якби було інакше, то Онуфрій не міг би цього дозволити!!! А так йому не потрібно ні з ким узгоджувати такі рішення)))) Так що не протирічте самі собі
02 Липня 2017, 03:27
Люди! не до рукотворної ікони потрібно бігти і відавати їй шану, бо наш Бог є Богом Ревнителем Вихід 20:4-5 "Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог ЗАЗДРІСНИЙ, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях..." Відаймо шану та своє поклоніння живому Богові через свідому молитву, та належне відношення та спілкування з людьми яких створив Єдиний Всемогутній Творець!
02 Липня 2017, 03:40
Ніяка ікона зцілити не може і це незаперечний біблійний факт, незалежно від того що будуть говорити люди. Зцілення - це дія Бога в житті людини, яка приходить до Нього зі своєю вірою, а не до ікони. Я сам вірю в зціленння, бо мене Бог зцілив від хвороби і мого тестя від раку! Біблія нас вчить, що існує лише Один Посередник між Богом і людьми і це Ісус Христос! Тому ми повині приходити зі своїми труднощами лише до Нього бо Він є наш Лікар, Творець і Спаситель!
02 Липня 2017, 21:33
Кожна церква має патріархат.не потрібно соромитись що ви московського патріархату...Ну хто ваш патріарх???Звичайно московський..Існуюча нині УПЦ (що знаходиться в юрисдикції Московського Патріархату) має статус так в лапках)))&quot;незалежності і самостійності в управлінні&quot;, і є Церквою в Церкві! Це не відповідає нормам права Православної Церкви. Структура Православної Церкви знає тільки автономний або автокефальний статус.<br/>І фактично, не будучи Церквою УПЦ (Московського Патріархату) не має права скликати архієрейські і інші Собори. Такі структури можуть бути названі тільки зборами або нарадами єпископів, про що свого часу підкреслив Вселенський Патріарх Ворфоломій в розмові з нині спочилим Патріархом Олексієм ІІ.<br/>У церковних кругах і засобах масової інформації зачіпалося питання про привласнення УПЦ (Московського Патріархату) статусу автономної Церкви. Проте це питання зараз просто зняте з порядку денного. Архієрейський собор УПЦ (МП) навіть не виніс його на обговорення, швидше за все тому, що автономія може поставити УПЦ (МП) в стан невизнаної Церкви, або як вони самі виражаються &quot;не канонічної&quot;. А це означає, що, отримавши автономію, УПЦ (МП) опиниться в гіршому положенні, ніж вона була у складі Московського Патріархату, коли світове православ'я приймало і визнавало її як невід'ємну частину РПЦ. З цією фіктивною &quot;незалежністю&quot; вона позбудеться визнання старовинних східних патріархів - Константинопольського, Єрусалимського, Олександрійського і Антиохського. Діячам УПЦ (МП) вже не можна буде ховатися під парасольку канонічності, а доведеться відкрито сказати з ким вони: з Москвою або з Києвом, з власним народом або з російськими бізнесменами, які граються в церкву. Крім того, Патріарх Московський не погоджується ні на автономію, ні тим більше на автокефалію Української Церкви, хоч канонічну хоч не канонічну!!!)))і не потрібно маніпулювати народом)))Оскільки УПЦ (МП) підпорядкована РПЦ (церкві іншої держави!) - то, як би Вам цього не хотілось, вона не є і не зможе бути самостійною у своєму управлінні! І Патріарх Московський не перестане бути для неї і для Вас &quot;великим господином и отцом&quot;!<br/>А на скільки УПЦ МП самостійна взагалі?<br/>Згідно статуту РПЦ, миро Київський митрополит отримує з Москви, хоча традиційно воно варилося саме у Києво-Печерській Лаврі! Відсутність помісного статусу не дає УПЦ МП офіційного права спілкуватися із повнотою вселенського православ'я поза Московським Патріархатом. УПЦ МП не має права відкривати власні закордонні парафії та свої подвір'я й монастирі у святих місцях, чи при інших предстоятелях – вони мають бути підпорядковані лише Москві. А от, наприклад, Київський Патріархат має свої парафії від Австралії до Канади, зокрема, дві єпархії у Росії – Білгородську та Тобольську.<br/>Предстоятель УПЦ МП не згадується за урочистими богослужіннями предстоятелями інших помісних церков, хоча сам зобов'язаний їх згадувати. Вам не здається це все несправедливим і образливим ?<br/>Підпорядкованість УПЦ Московському Патріархату є постійним нагадуванням належності України до &quot;русского мира&quot;!)
03 Липня 2017, 02:53
О, штунди і розкольники обізвалися!!!)))) Вадиме, ще не чула ніколи, що Бог заздрісний. Заздрість - це ГРІХ, тобто Бог ГРІШНИЙ???????!!!!!!!!!!!!!!!!?
03 Липня 2017, 04:41
розкольники чого?? московської імперії??))чи русского мира??В чому роскол??Вивчай історію і не буде лізти в голову промосковська маячня))
03 Липня 2017, 11:17
Українська Православна Церква будує не &quot;Руський мір&quot;, а МИР БОЖИЙ. А який мир будує Київський Патріархах на чолі із Філаретом?