Про офіцера, який відмовився брати повістку говорили на СТБ

19 Червня 2017, 19:45
6365

Рожищенець не хоче йти в армію та відмовляється від повістки, - про це Район.Рожище інформував в матеріалі «У Рожищі офіцер запасу відмовився брати повістку». 

Історія має продовження. Журналісти телеканалу СТБ, вирішили поспілкуватися не тільки з військовим комісаром Рожищенського РВК, підполковником Олегом Алєксєєвим, але й вияснити у самого офіцера запасу причини, чому він не хоче виконувати свій чоловічий обов'язок. 

Що вдалося вияснити, дивіться у сюжеті «Втеча від повістки».

 

 

Коментарі
19 Червня 2017, 23:16
Кращеб показали Дулюків, та інших Рожищан бізнисменів Як вони СУДДІ ПОЛІЦІЯ ПРОКУРОРИ ЯКІ ПОРУБИЛИ СОБІ ПОСВІТЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО атам навіть інебули переховуються в Рожищах СТБ ПОКАЖІТЬ СЛАБО?????
19 Червня 2017, 23:21
А чого комісар не покаже нам бабам приклад...хай підпише контракт і йде в Ато
20 Червня 2017, 00:57
Коли був МАЙДАН кричав БАНДУ ГЕТЬ а тепер з ними ЦІЛУЄЦЯ. Відцепіться від молодого хлопця.
20 Червня 2017, 01:39
НАВІТЬ В НОВИНАХ БРЕШУТЬ . Бо це було біля ВІЙСЬКОМАТУ.
20 Червня 2017, 01:51
Офіцер не бійся зустрінся з журналістами і Скажи ЩО це не війна БРАТ НА БРАТА!!!!! Прдажні Сілічи БАСАЛИКА ПРОКУРОРИ ......
20 Червня 2017, 02:59
Басалик товариш будчика тобто сина офіцера
20 Червня 2017, 03:08
ТИ ТАКИЙ "ГЕРОЙ" ТО ІДИ ПОКАЖИ ПРИКЛАД САМ І ТВІЙ СИНОЧОК ТОЖЕ А ХЛОПЦЯ НЕ ЧМЕРИ ПО СКІЛЬКИ ВІН СУДЯЧИ З ІНТЕРНЕТУ БІЛЬШЕ МАЄ ПОВАГИ ВІД ЛЮДЕЙ ЯК ТИ
20 Червня 2017, 09:55
Вирішив ухилитись не давши нікому нічого в нашій державі за таке карають
20 Червня 2017, 10:34
читаю і дивуюсь від тих коментів. ну де прописано що в АТО? це призов. такий самий як і строковиків. Стаття 2. Військова служба і виконання військового обов'язку в запасі: <br/>6. Види військової служби:<br/><br/>строкова військова служба;<br/><br/>військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період;<br/><br/>військова служба за контрактом осіб рядового складу;<br/><br/>військова служба за контрактом осіб сержантського і старшинського складу;<br/><br/>військова служба (навчання) курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети військової підготовки, кафедри військової підготовки, відділення військової підготовки (далі - вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів);<br/><br/>військова служба за контрактом осіб офіцерського складу;<br/><br/>військова служба за призовом осіб офіцерського складу.<br/>Глава II <br/>ПІДГОТОВКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ДО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ . Стаття 11. Військова підготовка громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу : 5. Громадянам України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу, присвоюється відповідне первинне військове звання офіцера запасу. У разі потреби вони за наказом Міністра оборони України підлягають призову для проходження військової служби осіб офіцерського складу. а тепер питання - в чому порушення військового комісара ? В АТО ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ КОНТРАКТНИКИ.
20 Червня 2017, 10:57
Мені одній не зрозуміло навіщо він сам приїхав до військомату? Адже на відео видно що все відбувається саме там.
20 Червня 2017, 10:58
&quot;...читаю і дивуюсь від тих коментів. ну де прописано що в АТО? це призов. такий самий як і строковиків. ...&quot; А ти не дивуйся!!! Люди в усьому втратили віру, Їх кругом дурять. Кругом одна брехня і брехнею поганяють !!!! А хто коли виконував пункти закону ??? Всі стараються обійти його бо в нас &quot;закон як дишло, як повернеш так і вийшло&quot;!!!!!
20 Червня 2017, 12:53
Яке подвіря????????? Це все відбувається біля військомату
20 Червня 2017, 13:44
ПАНЕ КОМІСАР ЧОМУ ВИ НЕ ОПРИЛЮДНИЛИ ТІ ДОКУМЕНТИ ЯКІ ВАМ БУЛИ НАДАНІ ПО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ЗА ТАКИМИ ДОКУМЕНТАМИ ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА НАДАВАТИ ПОВІСТКУ ЧИ У ВАС Є НАТЕ ПІДСТАВИ СВОГО ОСОБИСТОГО ХАРАКТЕРУ ПРОСИМО ОПРИЛЮДНИТИ ДОКУМЕНТИ ЧЕКАЄМО ВІДПОВІДІ
20 Червня 2017, 14:13
в комісара був конфлікт з Будчиком Петром! Того і зараз пресують синка)
20 Червня 2017, 16:48
Будчика синочка не можна забирати, а простих колгоспників можна. Це по вашому справедливо. Нехай йде як івсі
20 Червня 2017, 17:11
Шановний, давайте УВАЖНО прочитаємо Закон України Про військовий обов'язок і військову службу<br/>Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу<br/>1. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.<br/>{Частина перша статті 17 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1169-VII від 27.03.2014, № 116-VIII від 15.01.2015}<br/>2. Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх бажанням надається призовникам, які мають:<br/>1) непрацездатних батька і матір чи одинокого непрацездатного батька (одиноку непрацездатну матір) або непрацездатних осіб, під опікою, піклуванням чи на утриманні яких перебував призовник, або осіб, над якими призовник здійснює опіку чи піклування, ЯКЩО ВОНИ НЕ МАЮТЬ ІНШИХ ПРАЦЕЗДАТНИХ ОСІБ -<br/> ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЗОБОВ'ЯЗАНИХ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЇХ УТРИМУВАТИ (!). Непрацездатність зазначених осіб визначається в порядку, встановленому законодавством;<br/> А тепер скажіть Ви мені де в шановного пана Петра (діда) ділось 4 дітей , з яких 3 з сім'ями живуть у Рожищах, що аж крім бідного Сашка навіть немає кому кружку води принести, особливо якщо врахувати що півсела родичі?!<br/>Чому догляд почав здійснюватись з 13.06.17 року, а 12.06.17 була вручена повітка за якою Саша не з'явився????? А до 13ю06ю17 дід (я так розумію), нікому не був потрібний?? Хай люди розсудять.<br/>І ще одне Ви там пишете чому мій син не йде, відповідаю на жаль призов здійснюється з 18, а моєму сину 11, буде 18 - піде аж гай зашумить. Тому якщо не знаєте, то нема чого базікати. <br/>А конфлікт з Петром Будчиком дійсно був, тому що я відмовився &quot;нетрогати пацана&quot;, навіть не дивлячись на те що Петро тиснув на мене через різних впливових і посадових осіб району.<br/>А в наш час боятись навіть пройти медкомісію(!?) тим більше людині, яка прийняла ПРИСЯГУ на вірність народу Україні і так себе поводити.... Хто зрадив раз, той зрадить і вдруге!
20 Червня 2017, 17:41
РОЗКАЖИ ВСІМ ПРАВДУ ДИТИНА ДО ВАШОГО КОНФЛІКТУ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ НЕМАЄ
20 Червня 2017, 18:15
Чому хтось має іти служити, а твій синок ні? Чи ти думаєш самий хітро...ний?
20 Червня 2017, 19:40
Всі хто призиваються на строкову службу мають на неї іти а то привикли, що за гроші можна купити все.Чого боятися не розумію.
20 Червня 2017, 19:50
ІНТЕРЕСНО ЧИ ТИ Б ВІДПРАВИЛА СВОЮ ДИТИНУ НА ВІЙНУ ЗНАЮЧИ В КРАЇНІ СИТУАЦІЮ ТИ СКАЖИ ЗА ЩО ЙТИ ВОЮВАТИ ЗА ЇХНІЙ БІЗНЕС ЧИ ГРОШІ ТОДІ НАПРОШУЄТЬСЯ ДУМКА ЯКА ТИ МАТИ
20 Червня 2017, 20:07
Війсковий комісар ще той кадр. &quot;Кликали на медичний огляд&quot;- за цими словами взагалі він не зобов'язаний зявлятись був. Лише після вручення повістки він був повинен прийти. І навіть якщо відмовився від повістки це адмін порушення і карається штрафом. Якби не з'явився на збір після мед огляду тоді було б кримінальне порушення як і зазначалось в відео ролику. Ну але з іншого боку такі люди ішли на військову кафедру для отримання звання і щоб не йти в армію після ВУЗУ, але все повернулось навпаки і самі ж платили щоб потім в званні офіцера попасти на службу.<br/>Судити когось не варто, думаю і за Будчиком і за Комісаром є грішки.
20 Червня 2017, 21:51
яка то війна???? брат на брата...люди не дурні і все самі розуміють...націоналісти баламутять людей.....дивно що ще з заробітчвн яеі їздять в росію не зробили ворогами..але!!!!..історія любить повторятись
20 Червня 2017, 22:18
які впливові люди тиснули на комісара подайте список
21 Червня 2017, 01:54
Мудло - іди стань на краю окопа, і кричи &quot;Брати, давайте жити дружно, не стріляйте&quot; ... Схопиш кулю в лоб від &quot;братиків&quot;. І одним мудаком стане менше. Їдь в рашку, і кохай своїх братів в хвіст і гриву. <br/>От такі люди тупорилі і дали можливість москалям прийти на донбас. І напевне тут їм допомагали б <br/><br/>П,С - я не націоналіст
21 Червня 2017, 03:06
Правильно робить, що не йде. Дурак тільки, що приїхав.
21 Червня 2017, 03:18
Треба розуміти, що всі хлопці , які за призовом йдуть в армію - дурні, а от цей такий розумун рідкісний! А чому ви всі такі захисники невиннопризваного не йдете під воєнкомат, коли призовники згідно віку відправляються в частини і не доводите, що цього робити не треба. Чому 18 пацани йдуть служити, а цей - ні! Чим він такий особливий? Тато може &quot;парішати&quot;? А ті, чиї тати не &quot;рішали&quot;, нехай служать? Вони другого сорту?
21 Червня 2017, 03:20
АфганцI не прощають, пане Алексеев, ти сам зробив кiно. Й будеш жорстоко з цим розхльобуватись.
21 Червня 2017, 09:29
Афганці - честь і хвала вам хлопці. Але не перегібайте палку! Ви воювали на території іншої країни. Мужньо воювали! Повернулися назад, вам дали квартири, пільги, почьот. Все це дали в Україні! А тепер свою країну немає кому захищати, бо як тут казали &quot;вже знає що таке війна&quot;? Є українці які також в свій час воювали на території інших держав. Теж в пеклі. Але за це отримали або хвороби, каліцтво на все життя, або матері - синів в цинкових гробах. Не мають ні пільг, ні визнання, тільки осуд, бо травми війни залишаються на все життя. А ви, афганці, ще й розказуєте про те, хто буде &quot;жорстоко з цим розхльобуватись&quot;. Не занадто вже????????????????????
21 Червня 2017, 12:16
А ти не хочеш захищати свою країну!? Ти може не знаєш що в Айдарі була (мабуть є і зараз) афганська рота яку очолював наш побратим афганець з Ковеля і скільки афгаців там на передовій положили свої голови. А скількі хлопців хотіли піти і не пішли за станом здоровя бо на той момент вже були інвалідами. Прийде пора(не дай БОГ) підем всі і тебе прихватим з собою будеш служити з афганцями і розуму набиратись може перестаниш нам рот закривати.Тепер за конфлікт з комісаром.На тому хлопчині все зійшлося таких як він в нас тут сотні навіть серед друзів комісара Олега.Але чомусь зійшлось все на ньому.Мабуть через те що батько хлопця афганець який мав необережність бути присутнім серд афганців які висказали критику на адресу комісара.А може ця критика була правильна Олеже бо щось так зачепила!? Судити не буду бо тоді був відсутній.І ще одне, всі памятають той випадок коли янукович покладав квіти до памятника загиблим афганцям в Києві. Тоді всі афганці в знак протесту повернулись до нього задом. Цьго року на день Перемоги коли афганці рушили покласти корзину до памятка загиблим побратимам задом вже до афганців повернувся наш комісар. Вчинок не гідний офіцера. Так було нічого особистого.
21 Червня 2017, 13:03
ЧИТАЮЧИ ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ СТАНОВИТЬСЯ СМІШНО І СОРОМНО В ОДНОЧАС ВИ ПИШЕТЕ ЩО У ВАС В РАЙОНІ 71 ОСОБА НЕ ЗЯВИЛАСЯ ДО ВОЄНКОМАТУ А ЧОМУ ВИ ТІЛЬКИ ГАНЬБИТЕ З НИХ ОДНУ ОТ І ВИПЛИВЛА ПРАВДА ЦЕЙ ВИПАДОК МОЖНА ОЗВУЧИТИ ТАК ЗВЕДЕННЯМ ОСОБИСТИХ РАХУНКІВ ЗА ЩОТ СВОІХ ПОВНОВАЖЕНЬ ПЕРЕБУВАЮЧИ НА ПОСАДІ
21 Червня 2017, 13:36
Я думаю все стало Тепер нам зрозумiдо. Який з комiсара батько й офiцер, що прикриваеться дiтьми вирiШуюючи своi конфлiктнi ситуацii. Ганьба!!!
22 Червня 2017, 13:30
Ми всі дуже добре знаємо стан справ у нашій державі: хабарницво, війна і зажерливість чиновників, нажаль, процвітають, тому не хочу бути багатослівною, переливати воду із порожньої склянки в порожню, лише скажу, що мою сина який мріє стати ОФІЦЕРОМ. Важко в наш нелегкий час прийняти його вибір, але сина я підтримаю в усіх його починаннях. <br/>Я вірю в те, що він буде СПРАВЖНІМ ОФІЦЕРОМ, а приклад братиме з ВАС Шановний Комісар Алєксєєв. Ви чесна, порядна і справедлива людина, гідний приклад для наслідування, а якщо на Вас виливають стільки брехні та бруду то це, через те, що Ви достойно несете високе звання і гідно виконуєте службові обов'язки. Ісус на хресті сказав &quot;Прости їм Господи, бо не відають, що творять&quot;. От і Ви, будьте вищі пліток, не ображайтеся і завжди залишайтеся собою, як і раніше допомагайте людям і бережіть себе.
22 Червня 2017, 16:20
Ваш син вже злочинець, а ви говорите про &quot;справжнього офіцера&quot;.
22 Червня 2017, 17:42
Певно, дружина комісара писала)))) ....а може він сам??
22 Червня 2017, 18:29
Хахаха...
22 Червня 2017, 18:37
Шановна пані Тетяно, ви глибоко помиляєтеся, я звичайна пересічна громадянка. Життя жорстоко примусило мене навчитися розпізнавати людей, бачити їх істині обличчя і робити власні висновки, а не таврувати усіх одним клеймом, яке нав'язують мені інші люди. Намагаюся завжди мати і висловлювати власну думку.
22 Червня 2017, 21:08
рожищенські матері які мали з ним справу ніколи добрим словом не напишуть
22 Червня 2017, 21:32
знаєш людо ми не хотіли б бачити твого сина таким не доведи
22 Червня 2017, 21:32
знаєш людо ми не хотіли б бачити твого сина таким не доведи
22 Червня 2017, 21:36
знаєш Людо ми не хотіли б бачити твого сина таким не доведи ГОСПОДЬ
23 Червня 2017, 01:53
Дякую усім за ваші відгуки. Якщо ви вважаєте, що всі хто має бажання стати військовим і захищати інших, або є на сьогодні військовослужбовцем - злочинці, то про що можна дискутувати. Правду кажуть, що кожен думає у міру своїх можливостей. Ще раз дякую, але з вашого дозволу лишуся при своїх поглядах, для мене такі люди, майже всі (у кожному правилі є виключення), патріоти і герої.
23 Червня 2017, 01:59
Героям усіх війн низький уклін і шана, а молодому поколінню військовослужбовців (контрактників та строковиків) - спокою та миру.
23 Червня 2017, 02:49
ти знаєш Люда є така приказка &quot;кожна жаба своє болото хвалить&quot; а другою приказкою напишу підказку &quot;скільки вовка не корми серівно в ліс дивиться якщо ти мудра жінка думаю розберешся
23 Червня 2017, 05:21
Дякую. Я просто намагаюся бути оптимістом і у кожній людині та кожній події (по мірі можливого) намагаюся знайти щось гарне. Нічого не вдієш, вірю у гарні сторони людей і хочу, щоб усе, що відбувається, відбувалося на краще (навідь у даній ситуації). У кожній задачі є декілька способів розв'язку. Завжди є компромісні рішення.
24 Червня 2017, 00:34
Комiсар виходь з вiдпустки тебе в мiстi з &quot;повiстками &quot; ждуть!!!
24 Червня 2017, 13:01
ах