Топільне: водій не вибрав безпечної швидкості та звалив... бетонний стовп

19 Червня 2017, 15:40
12964

Дерево, металевий паркан та бетонний стовп - машина змела все підряд... 

У неділю ввечері, 18 червня, в селі Топільне сталася ДТП.  Першими на місце аварії прибули члени ГФ «Варта громади», кажуть картина не з приємних.

Зі слів поліції, за кермом автомобіля BMW перебував житель Дубища, Назар. Власник автівки, рожищенець, дав другу «порулити», а той не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував обстановки – влетів на обочину поваливши дерево, металевий паркан та бетонний стовп.

На щастя цього разу обійшлося без травм та постраждалих. Але страшно уявити, щоб могло бути, якби там в той час йшли люди…

Як зауважив журналісту Район.Рожище керівник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області підполковник поліції Олександр Басалик, оскільки немає травмованих, то водій, притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.124 КУпАП. Яка передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти-двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.




2



 

Коментарі
19 Червня 2017, 19:23
капєц
19 Червня 2017, 20:02
які бляхи?
19 Червня 2017, 20:10
І чий це автомобіль?
19 Червня 2017, 20:56
та воно дурне біля паравозу вчора шини палило аж діти розбігались ...
19 Червня 2017, 21:00
Скоріше всього якийсь дурень на польських чи литовських номерах. Виганяти таких з території України. Роблять аварії і потім їх за тими номерами не знайти!!!
19 Червня 2017, 21:26
це хлопець що щебинь розвозить з рудні
19 Червня 2017, 23:39
Це в мене вдома, бляхи АС0607..(не пам'ятаю далі чи то АМ чи АВ) тормозний шлях метрів 30<br/>3 секції забора як не було... Якби не сливка то був би він в сусіда в хаті що недавно построїлась...
20 Червня 2017, 02:13
&lt;p&gt;Це Беха &amp;quot;Сидора&amp;quot;з вовнянки того що щебінь возить, а за рульом сидів Бодя Матвєй (Матвійчук). Бляхи познімали щоб без паліва було. Треба було всіх завести в лікарню і зробити аналіз на стан алкогольного та наркотичного сп&amp;#39;яніння, бо накуряця і літають, добре що не повбивалися бо батьків шкода! А то їздять наркомани!!! А номера &amp;quot; 0607 &amp;quot;&lt;/p&gt;
20 Червня 2017, 02:15
батьки в обох з баблом і всьо рєшили тихо мирно
20 Червня 2017, 02:50
Той, що за кермом був п'яний. Але все порєшали.
20 Червня 2017, 11:06
А ви покажіть номер машини як і того хлопця що чмирили біля військкомату , напевне польські номера , а якщо ні то чого ховати... А чого без фотки...
20 Червня 2017, 15:49
Куплю бляхи вони тобі всеодно вже не потрібні
21 Червня 2017, 01:33
Обсудили то тепер всі спати
21 Червня 2017, 02:07
Іто бистренько!! з нашими дорогами таке з кожним могло б трапитись!!яма на на ямі, дрібне каміння (пісок) з обочин не прибираїться, вистачить трошкі зачипити і машина стає некеревана
21 Червня 2017, 02:33
Щось не чув що є зареєстрований у податковій хоч один фермер з топільна. А якби був то плативби податки і йшли вони б на дороги. А так &quot;ВЛАДА ВИННА&quot; що дороги погані і т. Д. По списку. Так що реєструйся друже.
21 Червня 2017, 07:16
Я поки що маловідомий фермер, ,,начинающий,, так би мовити!!! Але скоро сам почну ті дороги латати бо бачу що від вас недождеся, або квіти в ті ями буду висаджувати а потім ТСН визву щоб хочь трохи соромно стало... скотинякам отаким
21 Червня 2017, 15:06
Яка різниця які бляхі!? Якщо готові гоняця!!!
21 Червня 2017, 19:31
А дехто сразу втік за кордон з пасажирів щоб не було лишніх запитань
21 Червня 2017, 20:13
Яка різниця , відомий чи маловідомий. Перш ніж вимагати і чекати від когось виконання своїх обовязків , самому треба бути свідомим і законослухняним. Почни з себе. Плати податки а потім сади квіти визивай ТСН і т.д.
21 Червня 2017, 22:13
наскільки я знаю всі на місці і ніхто некуда не їхав...
22 Червня 2017, 01:18
В нас закони недіють все рішають на місті де справедливість курять траву бухають ще й пяні їздять поліція на це очі закриває нічого в нас не поміняється одні хабарникі
22 Червня 2017, 03:45
&quot;за рульом сидів Бодя Матвєй (Матвійчук)&quot; Говорили мені , як його гатового витягували , і бистринько папаша приїхав і забрав його , а вписали шо за рульом якійсь лєвий був , шо за беспрєдєл , якій батя такі і сини, БАБКІ ВСЬО РІШАЮТЬ !
25 Червня 2017, 23:52
Брехня це все Бодя взагалі не пющий наскільки я знаю, я навіть в церкві нього бачив пару раз
26 Червня 2017, 00:46
Не смішіть людей))
26 Червня 2017, 20:32
Ви бидлоїди , от що бісить ,яке відношення має які номера,польські чи литовські, це відношення до аварії не має, судячи з схеми аварії вистрілило колесо , ви краще б пляшки на асвальт не кидали і сміття всякого, а те що ніхто не постраждав так це заслуга водія який зумів зупинити авто безпечно для пасажирів і не подавити ваших коров. Читаю коменти-всі такі святі криси і все знають. Може заміните тоді редактора ?
27 Червня 2017, 00:02
То чому дтп оформили на іншого хлопця, а не на такого водія, який &quot;зумів зупинити авто безпечно для пасажирів&quot;?
04 Липня 2017, 18:32
Ахуєєна беха була шкода її добре що з пациками все добре!
14 Липня 2017, 21:55
&lt;p&gt;Мені взагалі, чого вам нє? Всі могли бути на його місці. Добре шо всі живі здорові&lt;/p&gt;