Іванчиці та Озденіж: люди виступають проти об'єднання з Копачівкою

15 Червня 2017, 21:03
4116

28 травня на території Іванчицівської сільської ради відбулися громадські обговорення щодо створення ОТГ. Мешканці вирішували своє майбутнє та думали над тим до якої ОТГ приєднатися – до майбутньої Копачівської, чи Княгининівської. 

Отож, пропозиція створити громаду з Копачівкою набрала 39 голосів «ЗА», 67 висловилися «ПРОТИ», шестеро людей утрималися. А голоси за приєднання до уже створеної Княгининівської ОТГ Луцького району, розподілилися наступним чином: 77 – «ЗА», 27 – «ПРОТИ», решта утрималися. 

Але вже у вівторок, 30 травня, о 15-й годині під час позачергової сесії Іванчицівської сільської ради, депутати, знехтувавши волевиявленням своїх односельчан, розпорядитися по-іншому - вирішили об'єднатися з Копачівкою. 

Селяни не поступаються, а борються проти свавілля депутатів та кажуть, що таке «добровільне» об'єднання вони не допустять. Про це вони розказали журналістам з телеканалу 112 (дивіться випуск новин з 8:22 хв.). 

 

Коментарі
16 Червня 2017, 02:17
гайворонська свідомо розвалює район
16 Червня 2017, 04:27
Ну що ви таке кажете)))) завтра еліта вийде на роботу і вас тут заклють) приплетуть всіх кого можна... і скажуть Гайворонська свята )))
16 Червня 2017, 04:34
В ВерхРаду вибрали 450 типів і вони не проводячи опитування 40млн людей самі приймають рішення. А тут якийсь лошара підбурює неосвідчених селян за розвал нашого району, а ті тупаки ведуться!!! Ніфіга---вони вибрали депутатів сільради і хай тепер слухають,що їхні обрані рішають. Бо це якимось розвалом району"пахне".Завтра Ворончин захоче в Локачинський, Квітневе в Турійський, трилісці в Ковельський, Навіз в Маневицький, а Рудня в Ківерцівський. Скпаратюги!!!!
16 Червня 2017, 08:30
Можливо вони самі можуть господарювати. Порозвалюйте села своїми руками, як колись колгоспи. Вже йде незворотній зв'язок знищення сіл. В селах і так не остається молодь. Люди добрі не знищуйте свої установи, села. влада знищує ваші села вашими руками.
16 Червня 2017, 11:03
Переспа просилась в Рожище. Гопніки на чолі з Поліщуком відмовили. Тепер Переспа веде мову з Гарбаруком з Голоб. МОЛОДЦІ. Райони укрупнювати і так будуть. До чого тут Гайворонська?
16 Червня 2017, 11:42
Гоп компанія добре попрацювала що даже наближені села відмовились приєднуватись до міста, чому?
16 Червня 2017, 12:17
Бо все-таки кухарка не може керувати країною і добре, що це люди розуміють. От якби до вашої оселі завітали цигани з пропозицією охороняти вашу оселю від злодіїв, ви б погодились??
16 Червня 2017, 16:37
Якби в Топільно люди наказали тих рішал, що відмовили Рожишу - такого беспредєла не було б. Крутять селами в своїх інтересах .... позорні
16 Червня 2017, 19:07
Невже у Вас немає нічого близького до серця в ТОПІЛЬНО, що ви так легко хочете знищити село
16 Червня 2017, 23:18
гайворонська с..а я кажу розвалює район зарплата 11800 згідно поданої декларації
16 Червня 2017, 23:21
а де ваш депутат філіпчук що вона зробила для Топільно
16 Червня 2017, 23:32
Наші РДАвці намагалися перевести стрілки від Гайворонської. Теж мені маніпулятори-самоучки. Ще вам вчитись і вчитись.
17 Червня 2017, 12:18
Хто і що зробив для Топільно люди добре розуміють (звичайно, мається на увазі не розумово-відсталі люди). Чи зробити для Топільно означає - зробити безпосередньо для тебе, ледаря-нездари??