За що платитимуть жінки під час пологів

15 Червня 2017, 14:25
4008

Після запровадження медичної реформи не всі операції робитимуться безкоштовно, натомість це не стосується мінімальних послуг щодо пологів.

Про це заявила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я у ефірі 5 Каналу.

«На пологи мінімальні послуги будуть надаватися безкоштовно. Жінка прийде до пологового будинку, буде мати лікаря, який чергує у той день.

Також надаватимуться всі витратні матеріали, як на нормальні пологи, якщо потрібен кесарів розтин, то буде операція, і всі витрати буде покрито. Але, коли жінка хоче сама бути в палаті, якщо вона хоче специфічного лікаря або додаткові якісь послуги, тоді вона матиме співоплату», – зазначила посадовець.

Щоправда, за її словами, не всі процедури та не всі операції робитимуться з самого початку, оскільки немає достатнього фінансування.

«Але ми будемо розуміти, якщо це планова операція, не екстрена, бо екстрена операція буде безоплатною, на планову буде чіткий тариф і буде всім прозоро повідомлено та чітко буде сказано, якою буде співоплата.

Будуть додаткові програми, які допомагатимуть пацієнтові співоплатою, бо є такі пацієнти, які економічно не в змозі заплатити, так само як є субсидії», – додала Супрун.

 
 
Коментарі
15 Червня 2017, 23:05
Особливо наш пологовий все потрібно купувати за свій рахунок, постільну білизну свою приносити. Та що говорити в туалеті навіть паперу немає, вже не говорячи про мило та рушники!!!!!!
15 Червня 2017, 23:11
Дуже заважають розмови персоналу у ночі, дуже шумно!!!
16 Червня 2017, 00:29
А в якій лікарні видають папір, мило і рушники?
16 Червня 2017, 00:35
І то правда , навіть персоналу не вистачає на заробітну плату, то що казати про папір і рушники!!!!
16 Червня 2017, 01:04
Кесарів розтин безплатний?? А набір для нього, який коштує більше 1 тисячі гривень, хто купить? Не обнадіюйте населення.. А анастезіологу заплатити, а лікарю?
16 Червня 2017, 01:07
Ну то не платіть. Я не заплатила і що , виписали?
16 Червня 2017, 02:09
поїдьте Луцький пологовий.там все безкоштовно
16 Червня 2017, 15:56
Неправда! В Луцьку на кесарів розтин пішло більше 5000 гр.!!!! <br/>Ще й виписати не хотіли поки пару гривень не дала!!!
16 Червня 2017, 16:13
На що ідуть кошти які виділяє держава ???
16 Червня 2017, 16:15
Напевно пише персонал! Помітно!
17 Червня 2017, 02:21
І кажуть в нас безкоштовна медицина!!! $$$$$$
18 Червня 2017, 02:08
Це точно))))))))
18 Червня 2017, 20:18
Сумніваюсь що дали &quot;пару&quot; гривень! А за Луцьк написано в переносному значенні! А де тепер давати не треба? В садочок дай! В школу дай! Скрізь дай! Але давати вже нема з чого!
19 Червня 2017, 13:34
наш рожищенськиї родом вже давним давно треба розигнати то вони тільки і вміють то дитину комусь скалічити то при родах на підлогу впустити тільки тварі напишуть потім документи так що ти нічого недокажиш і ходять дальше калічать і все ним як з гуся вода білі і пушисті