У Рожищенській РДА обговорили оздоровлення дітей району

14 Червня 2017, 16:30
2684

У середу, 14 червня, в Рожищенській РДА відбулася комісія з питань оздоровлення та відпочинку дітей району.

Йдеться на сайті Рожищенської райдержадміністрації.

На засіданні обговорили оздоровлення дітей пільгових категорій в ОЗ «Чайка» в с. Світязь Шацького району.

Під час першого етапу на оздоровлення поїде 61 дитина. З них: 16 осіб – діти учасників АТО, 18 осіб – діти сироти, 11 осіб – діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, 16 осіб – відмінники навчання та творчо обдаровані діти.


 

Коментарі
15 Червня 2017, 00:27
61 дитина в один табір. Чи вони поділяні на заїзди?
15 Червня 2017, 01:50
ДЕ була відсутня Сергійчук 12-13червня
15 Червня 2017, 18:17
Де можна ознайомитися зі списками тих дітей ?
15 Червня 2017, 18:24
У мене питання...То чому по школах не було повідомлено про те, що діти- відмінники будуть мати шанс на оздоровлення..це, на мою думку, був би гарний стимул покращити показники навчання...Як зібрати батьків для того, щоб дали гроші на ремонт...- то швидко, а відправити діток у табір- то все мовчки і по секрету..Цікаво, а чиї діти їдуть...всі свої??? Чекаю відповіді.
15 Червня 2017, 20:48
Ви не чекайте відповіді від Району, вам написали хто цим займається, навіть фото є! Все! Вперед, дійте! Пишіть офіційні запити, або в усній формі виясняйте. Відстоюйте свої права! За вас цього ніхто робити не буде!
16 Червня 2017, 02:49
Питання не до Району було, а до тих, хто на фото..Вони ж цю статтю вже 10 раз перечитати, і коменти теж..тільки відповісти сміливості не хватае.А шо ж тут скажеш..тут і так все ясно...А для себе урок на наступний рік візьму!!
16 Червня 2017, 03:42
в нас в районі їздять одні і ті ж самі діти мамочок і таточок великих цабе і всі це добре знають. а супроводжуючі хто? ті ж самі морди і по кілька раз. невже в районі немає інших людей. Як було б... так і осталось. гнати їх
18 Червня 2017, 00:19
От!!!! Добре, що є люди, які це розуміють!!!
18 Червня 2017, 11:44
на відпочинок поїхали діти блатних ніхто з простих дітей туди не поїде . Діти з села відпочивають на городах.Всю цю шваль гнати з району.