У Рожищі спалили браконьєрські риболовні снасті

10 Червня 2017, 21:13
6653

У суботу, 10 червня, представники громадського формування Варта Громади спалили браконьєрські сітки, вилучені під час рейду напередодні.

«У ніч з 8 на 9 червня у селі Носачевичі на річці Конопелька було виявлено риболовні сітки протяжністю приблизно півкілометра, – розповідає заступник керівника ГФ Варта Громади Ірина Ющук. – Власника ми так і не знайшли. У сітках вже було кілька рибин. Згідно діючого законодавства України, виловлювати рибу сітками заборонено, а згідно Закону «Про тваринний світ» з 1 квітня по 15 червня взагалі діє режим тиші, коли навіть на човнах у водойми заходити не можна».

«Ми телефонували в Рибінспекцію, пропонували їм під'їхати і засвідчити даний факт. Вони не змогли прибути через зайнятість. За крайній місяць нами було ліквідовано понад 1 кілометр сіток і один «Павук». Одну з сіток витягнули на День міста Рожище просто зі ставка поблизу міськради. Частину усієї «здобичі» ми передали рибінспекції на зберігання, а решту за їхньої згоди знищили. Так чинитимемо й надалі, поки в нас в районі будуть займатися браконьєрством», - каже Ірина Ющук.









2

2

2

3

1

 

Коментарі
11 Червня 2017, 01:10
спалили! еколог ти де?
11 Червня 2017, 01:15
а я думаю де кривровязючкка карпів на свому болоті натягала а тут все стає зрозумілим
11 Червня 2017, 01:24
Жана дАрк ти наша, <br/>Рибачка ти наша!<br/>Довиступаєшся і ти, не лізь не в своє діло
11 Червня 2017, 01:31
1
11 Червня 2017, 02:46
Ти погрожуєш? Чи просто сидиш і боїшся, що хтось взнає, що ти пишеш?
11 Червня 2017, 03:19
Да правильно, ше на озері чебені рейд зробилиб було б нормально)!
11 Червня 2017, 03:35
хіба ж тільки сітки рибацькі не дають нам жити нормально?<br/>не там пильнуєте, не з тими боретеся....
11 Червня 2017, 03:42
от добре що хоч хтось тими браконьєрами зайнявся, як не працюють рибнадзор і всі решта.<br/>геть ті браконьєри розпоясались, скоро з вудочкою половити не буде де, а це теж біда.<br/>хай розберуться з порушниками і до служб іще доберуться хай.<br/>молодці
11 Червня 2017, 09:36
Еколог ще допомагає браконюєрам ловити. Це ще той браконьєр і хабарник. Ще еколога якби хтось вигнав хамелеона.
11 Червня 2017, 11:52
реклама конопельки<br/>Зараз там буде і буде рибаків на таку гарну і велику рибку полакомляться багато.
11 Червня 2017, 12:53
Молодці!!! Я б і сам допоміг ловити браконьєрів.
11 Червня 2017, 13:19
Такого як Сорочук більшого браконьєра немає і рибою торгує і з рибнадзором і екологом ділиться.
11 Червня 2017, 13:53
Правильно зробили! Молодці! +5
11 Червня 2017, 15:12
який такий?<br/>не знаємо таких
11 Червня 2017, 18:15
ловив і буду ловити...
11 Червня 2017, 18:25
Підскажу якщо виявили сітки в ночі то чого не випустили рибу а приперли на асвальт то хто дибіл або браконьєр.
12 Червня 2017, 01:11
Молодці,добра справа..
12 Червня 2017, 16:36
Молодці
12 Червня 2017, 19:23
Не треба переходити межу людяності і переходити на особистості.<br/> Кожен займається тим, що в нього виходить найкраще. <br/>Хтось виходить заміж по кілька разів, хтось любить народжувати дітей. <br/>А хтось думає про те, щоб &quot;таким&quot; жилось краще.<br/>І допоки в нас будуть ось такі, що крім образи і хамства більше нічого сказати, то в нас нічого не буде мінятися.<br/>Дякую активістам за пророблену роботу. Так тримати. І бажаю поповнення не байдужими у ваші лави.
12 Червня 2017, 22:39
І я дякую активістам. Поки вони є, то не згасає надія, що в нашій країні все ж таки щось зміниться.
13 Червня 2017, 01:45
Молодці!!!Частіше контролюйте наші водойми просьба звернути увагу на чебені (весна осінь) браконьєри постійно там &quot;пасуться&quot;
13 Червня 2017, 02:15
Бачу на фото атошніки. Слава богу, що є кому боротись з бракон'єрами.
23 Червня 2017, 02:08
а браконєрів на рік громацькі роботи по місту з табличкою на шиї ганьба району