Поліція розшукує молодика, який переховується від слідства

06 Червня 2017, 18:42
7189

Рожищенським ВП Ківерцівського ВП ГУНП у Волинській області розшукується Матвійчук Петро Олександрович.

Молодий чоловік народився 17 квітня 1982 року. Мешканець Рожища (вул. Незалежності, 99-а/66, Волинської області). Переховується від слідства. ОРС № 40-17 від 13.05.2017 року

Правоохоронці просять при отриманні будь-якої інформації стосовно розшукуваного негайно повідомити за адресою: 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Незалежностi, 93.

Або електронною поштою: [email protected]; за тел. 0685844011, факс (03368) 2-16-02, тел. (03368) 2-11-52, або 102.  


 

 

Коментарі
06 Червня 2017, 23:09
А ви його розшукували!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????????<br/>Чи це реклама? Кого &quot;піаримо&quot;?
07 Червня 2017, 00:49
а молодик фамылыю мае
07 Червня 2017, 00:55
А за що розшукується?
07 Червня 2017, 00:58
у вас в районы жынок пенсыонерыв бють ы ви нычого зробити не можите а молодика шукаэте
07 Червня 2017, 01:34
Поіхав заробляти грожі на елементи дружині
07 Червня 2017, 01:49
А Хто мене шукає Басалик? Чи Сіліч Якому ми Вже десять разів заявили Недовіру Судді Сіліча І І Який є Корумпований і Взяточнік!!!!!!
07 Червня 2017, 01:51
Я невідкого не периховуюсь Корупцінери!!!
07 Червня 2017, 02:32
би когось з вас по безтолковій голові цей молодик в темному провулку. Закукурікали б по-іншому.
07 Червня 2017, 02:47
Що ви хочете з адикват<br/>ного Пєті??????????
07 Червня 2017, 02:53
Що ви з Петра хочете???????????????????????????????
07 Червня 2017, 03:25
Скільки платять за інформацію
07 Червня 2017, 04:05
Подзвоніть 102, запитайте. А краще покличте хлопців до себе, вони вам весь прейскурант покажуть і розкажуть)))
07 Червня 2017, 11:39
Ганьба району Рожище.... Які знову коментарі видаляють. Мабуть протів Басалика точно відкриті Кримінальні Справи!!
07 Червня 2017, 11:45
Район Рожище цього не пише мабуть з Прокурором в тьорках...... Напишіть Хто ведеадмін ????? Ато якись підпільний Адмін Район Рожище!
07 Червня 2017, 12:42
У вас знову будун? Прийміть алказельцер.
07 Червня 2017, 12:54
а ви в родичыв питали де вын чи зразу в розшук.
07 Червня 2017, 12:57
Ну і в Рожищах Корупція!!!!??????
07 Червня 2017, 12:59
Ну і в Рожищах Корупція!!!!??????
07 Червня 2017, 14:31
Ви знаєте ЩО також несете Кримінальну Відповідальність????
07 Червня 2017, 14:37
Ви знаєте ЩО також несете Кримінальну Відповідальність????
07 Червня 2017, 15:04
Шановний, уточніть, будь ласка, за що саме Район.Рожище має нести КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?)))))
07 Червня 2017, 15:43
А ви Напишіть Хто висвятив цю інформацію???? Напишіть фамілію, як звати???? Хто взагалі веде. Район Рожище???
07 Червня 2017, 15:53
Хто б не ставив саме цю інформацію, вона подана правоохоронними органами, є правдоподібною та перевіреною. А от ви справді можете отримати Кримінальну відповідальність за погрозу журналістам.
07 Червня 2017, 16:08
Напишіть Фамілію Ім'я Цих правоохоронних органів Хто Саме Висвітлив ???якщо вона в них є???? Ато корупція???
07 Червня 2017, 16:12
Також до Редакції Район Рожище Напишіть Хто веде Дулюк яки боїться висвітити свою Фамілію??Чи може хтось веде Напишіть Ато ваша редакція Корумпована!!!
07 Червня 2017, 16:18
Зверніться в поліцію і там Вам все пояснять, розкажуть, хто &quot;веде&quot; і &quot;фамілію&quot;, і те, навіщо Вас шукають!
07 Червня 2017, 17:03
Петро, не звертай увагу на цих писак. Складається враження, що вони впевнені і думають, що саме ВОНИ - це правда останньої істанції. Просто не звертай увагу.
07 Червня 2017, 17:19
дав драла від поліції, а вирішив когось напрягти))))))))))))))))))) будь мужиком - здайся!
07 Червня 2017, 18:42
Так Голова Адміністрації Гайворонська З Вернула Увагу На Басалика О. Та депутати Рожищенськоі РайРади!!!!!! Що він Втік з Ківерець Працювати В Рожище!!!!!! Бо Луцький СУД Відкрив Кримінальні Справи Протів Його????? Напишіть
07 Червня 2017, 20:26
Щоб не нести Кримінальну Відповідальність!!!!
07 Червня 2017, 20:41
Сіліч КРАСАВА.
07 Червня 2017, 20:45
&quot;Полісія&quot;! Невже ви не можете знайти якісніше фото? Ганьба!
07 Червня 2017, 21:06
Не відповідайте коментаторам, в яких за спиною лише два класи церковно-приходськоі школи. Не опускайтеся до їх рівня.
07 Червня 2017, 23:00
хто веде ?<br/>хто веде?<br/>а що зміниться, як знатимеш хто веде районРожище?
08 Червня 2017, 01:49
Давайте його посадим.Бо ми знову при владі після МАЙДАНУ.
08 Червня 2017, 11:42
Рожищенська міліція, яка не змінилася по суті, а лише назву на поліція, мабуть, шукала Петра у колишньої дружини під спідницею. Порада! Зверніться на телеканал &quot;Інтер&quot; (передача &quot;Жди меня: Украина&quot;). Справжні журналісти, на відміну від писак &quot;Району Рожище&quot;, допоможуть розшукати
08 Червня 2017, 15:43
Написало недалеке путо, якому всі і всі винні. Всі не добрі, а воно вумне і остоумне пукноло і тішиться заслинене, що зробило собі святковий день))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
08 Червня 2017, 15:44
Ти б не поради роздавало, а звернулося до лікаря, може тобі щось порадить. Бо якщо затягнути з такою хворобою, то може бути зовсім кепсько))))))))))))
08 Червня 2017, 17:04
Видно, все написане і дійсно правда. Бо зачепило за &quot;живе&quot;. Хто писав мені, той стовідсотково, як було зазначено в одному з попередніх коментарів, &quot;три класи, два коридори закінчив&quot;.
09 Червня 2017, 15:35
Коли ЯНУКОВИЧ і АЗІРОВ розкрадали ДЕРЖАВУ то БАСАЛИК. КРОПИВА .І так далі нічого не знали.Тому і далі працюють.
23 Січня 2018, 14:00
боже яки ви нелюди петька за ручку з малою гуляэ по мисту то чогож незатримали якщо вчомусь так провинився непозортеся мэнти гнилючи