Голова Рожищенської РДА лякала селян сміттєзвалищем

05 Червня 2017, 10:20
3968

Про «добровільне» об'єднання та залякування мешканців Іванчиць та Озденіжа стверджує на своїй сторінці місцевий мешканець Віктор Калитка.

«Завдяки закону про можливість об’єднання територіальних громад суміжних районів, який активно підтримував народний депутат Ігор Гузь - своїм шансом на краще майбутнє вирішили скористатися і жителі сіл Іванчиці та Озденіж Рожищенського району.

Минулої неділі там відбулися громадські слухання щодо того чи жителям цих сіл приєднуватися до вже створеної ОТГ Княгининок Луцького району чи створювати об'єднану громаду з Копачівкою. На зборах була присутня голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб, яка висловила своє бачення розвитку цих сіл у разі їх приєднання та наголосила на попередній згоді депутатів її громади прийняти згадані села.

Також були присутні копачівський сільський голова та голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська, яка озвучила переваги від об’єднання з Копачівкою та лякала жителів Іванчиць міфічним сміттєзвалищем, яке створять поблизу села, адже Брищенське сміттєзвалище вже переповнене. Однак все ж 80 відсотків учасників громадських слухань підтримали пропозицію про об’єднання з ОТГ Княгининок.

Але вже у середу депутати сільської ради на позачерговій сесії через адміністративний тиск чи з власних меркантильних інтересів проігнорували рішення громадських зборів і проголосували за створення об'єднаної ОТГ з Копачівкою. Таке рішення викликало обурення у жителів цих сіл – тож у четвер відбулися стихійні збори, на яких селяни вимагали відміни цього рішення, адже воно порушує головну засаду цього закону – добровільність!!!

На зборах була створена ініціативна група, яка звернулася до голови ОДА Володимира Гунчика та голови обласної ради Игорь Палица з проханням призупинити створення Копачівської ОТГ і посприяти приєднанню згаданих сіл до ОТГ Княгининок,попри затверджені перспективні плани.

А заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, який зустрівся з представниками громади запевнив, що ця ситуація буде винесена на засідання комісії обласної ради з питань законності. Жителі Іванчиць та Озденіжа також розраховують на підтримку народних депутатів Ігор Гузь і Сергій Мартиняк, готують позов в адміністративний суд та готуються до протестних акцій у разі якщо їхня воля буде проігнорована. 

P.S. Станом на вечір п'ятниці сільський голова Іван Олексійчук заявив, що це рішення призупинене», - пише Віктор Калитка.

Коментарі
05 Червня 2017, 13:49
Гайворонську потрібно відправляти у відставку район довела до ручки . Своїм підлеглим погрожує через звільнення. Клебанська Новосад це ганьба району.
05 Червня 2017, 15:23
Все що не зробить Гайворонська все не так. А інші мер, райрада інші громади - буксують. Може ви шановна редакція покажете справжню роботу мера по опаленню автономному яке з 2016 року зроблене чи то забезпечення атошників земельними ділянками чи роботу з молоддю.
05 Червня 2017, 15:37
громади буксують із за гайворонської скоро розпадеться адміністрація
05 Червня 2017, 17:36
Мера міста в відставку.. Ато навчився з своєю купкую людей нічого не робити. Такий самий, як Музика.....
05 Червня 2017, 17:42
Шановна редакція,фейкова... Вони тільки коментарі вміють видалити більше нічого....
05 Червня 2017, 17:44
Ганьба району то редакція Району Рожище....
05 Червня 2017, 19:25
Ви коли пишете коментарі, то змінюйте, для правдоподібності, комп'ютер. А щодо мера та Музики, то явно їх в Озеніжі, чи Іванчицях не було.
05 Червня 2017, 19:28
А чому слабо попрацювати для громади чи їм непотрібна децентралізація. Твердохліб мала змогу та переконала громаду а їх чому аргументів не вистачило чи до Дня міста готувався. Одним словом соромно за таких молодих керівників, які тільки спроможні заробітну плату та бабуль на площі ганяти.
05 Червня 2017, 22:26
Яким боком влада міста Рожище до Озденіжа? За офіційною інфою ці два села мали входити до Копачівськоі громади! Тобто переконувати їх мали Савчук, Совтис, Гайворонська. Переконала - Твердохліб! Значить, парафію прос-в Савчук, а винен Поліщук!!! Геніально!!! Махінатори ви фігові!!! Брешете і самі собі вірите!!!!
05 Червня 2017, 22:28
Здохни
05 Червня 2017, 23:46
Гайворонська просрала громаду як вона може керувати районом у відставку . Депутати прийміть важливе рішення про її відставку зробіть це у четвер
06 Червня 2017, 01:04
А що преспективний план до добровільної громади відношення взагалі не має. Чи Ви законодавство не читаєте, думаю і місьголова теж. ОБЄДНАЛИ Б ГРОМАДУ ТИМ ПАЧЕ З в.мАЛИНОВСЬКИМ знаєтесь і району і людям простіж було - ні амбіції і нерозуміння процесу голів - жах для населення.
06 Червня 2017, 01:42
про Клебанську та Новосад то істинна правда
06 Червня 2017, 02:15
Ви самі розумієте, що написали?
06 Червня 2017, 02:44
Клебанську та Новосад потрібно звільняти
06 Червня 2017, 12:33
Це ж чудово, що ваш сайт підтримує розвал району і сепаратистів. Хай живе Іванчицівська народна республіка!!!
06 Червня 2017, 18:24
проспись, або краще прокапайся
07 Червня 2017, 02:23
а при чому тут Гайворонська??)))
07 Червня 2017, 02:41
На жаль всі рішення в районі шановною пані приймаються як ніби навкруги всі лохи.
07 Червня 2017, 04:03
Дійсно, а до чого Гайворонська? В нашому районі вона справді нідочого))) за що не візьметься, все через одне місце. От тепер село з унікальною історичною пам'яткою хоче "втекти" з цього району. А вона все нідочого)) може вже час хоч до чогось бути)
07 Червня 2017, 05:10
ЩО ви хочете з Гайворонськоі? Вона нормально працює. Не тошо Музика та Міський Голова нічого взагалі не роблять....
07 Червня 2017, 10:33
Це ж чудово, що ваш сайт підтримує розвал району і сепаратистів. Хай живе Іванчицівська народна республіка!!!
07 Червня 2017, 12:17
Як добре, що ви самі ототожнюєте з ху,,лом, щоб всі відразу добре знали з ким мають справу. Район подав інформацію, яку написав якийсь селянин, який живе там і мабуть йому краще знати куди хочуть приєднуватися його односельчани. Бо за роки вашого "керування" вже в повній мірі наситилися всіма "благами", які ви зробили для району. Бачите, мабуть, людям вже набридло бачити ваші пики тільки під час свят та слухати промови, як нам добре живеться. І ще оте "Слава України" з ваших бридких вуст звучить, як наруга, бо ви не знаєте що таке слава і давно вам плювати на Україну. Накерували, що не тільки школи закривають по селах, люди скоро жити не будуть мати за що. А ви ж не худнете і їздите за кордон, гарно відпочиваєте, тому закрийте вже свої роти та ждіть судного дня.
07 Червня 2017, 12:37
Хвалять, мамо, люди нас, ви мене, а я вас! Дійсно, а що ще залишилося робити найгіршому голові РДА, чиїми стараннями район летить в тартарари, тільки себе хвалити)
07 Червня 2017, 16:02
Тут не в Гайворонськоі проблема!!! В Рожищах ходить Купка Людей з Міським головою та Музикую які нічого крім свого Язика не вміють робити, тільки ляпати.... І хочуть захватити Владу!! Музика з всю свою роботу нічого для Рожищ!!!