Футбольне протистояння: ФК «КСПТ» (Рудня) і ФК Переспа

21 Травня 2017, 20:26
5630

У неділю, 21 травня, відбулася гра третього туру чемпіонату Рожищенського району з футболу між ФК «КСПТ» (Рудня) і ФК Переспа.

На початку гри, як і належить, команди вийшли на центр поля та привіталися. Свисток арбітра – гра розпочалась.

Футболісти Рудні та Переспи обмінялися на початку «гострими» атаками. Але тільки одній із команд вдалося забити гол. Микола (№ 9), гравець переспівської команди, розпочав рахунок матчу – 0:1.

Після цього швидкого голу гра кардинально змінилася. Гравці «КСПТ», як господарі поля, почали жваво атакувати суперників і намагались влучити у ворота. Декілька небезпечних моментів у ствір воріт Переспи не закінчились голами. Фортуна не була сьогодні на їхньому боці. Перший тайм так і завершився рахунком на користь гостей – 0:1.

Руднянські футболісти, налаштувавшись на гру під час перерви, одразу ж на перших хвилинах другого тайму забили гол-відповідь. Влучив у ворота футболіст Олександр Джусь (№ 27). Рахунок став 1:1.

1

Жодна з команд не погоджувалась з таким розвитком подій і продовжували показувати видовищну боротьбу за перемогу. Але нікому так і не вдавалося перейти межу «нічиєї». Матч закінчився з таким же ж рахунком – 1:1.

До слова, інші команди третього туру: ФК Духче – ФК Кременець зіграли сьогодні з рахунком 1:2, ФК Доросині – ФК Сокіл – 1:4.

Нагадаємо, що ФК Топільне – ФК Навіз зіграли матч третього туру в п’ятницю, 19 травня. Перемогла команда Топільна з рахунком 8:0.