Рожище: як планують оздоровити дітей району у 2017 році

19 Травня 2017, 10:00
1950

Про підготовку до проведення літнього оздоровлення дітей району у 2017 році під час нарада у голови Рожищенської РДА, доповів начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації Ігор Кузава.

Він зазначив, що у літній період планується відкрити 5 оздоровчих закладів з денним перебуванням школярів на базі міських шкіл – охопивши оздоровленням 250 дітей. Хоча оздоровча кампанія в районі стартувала ще з лютого і відділом освіти та молоді відправлено  в УДЦ «Молода гвардія» та УДЦ «Артек» 9 дітей. Йдеться на офіційному сайті Рожищенської РДА.

Центральною районною лікарнею оздоровлено 29 дітей, які перебувають на диспансерному облік.

З 30 квітня 9 творчо-обдарованих дітей – переможці обласних олімпіад, відпочивали в оздоровчому таборі «Артек-Буковель» за кошти фонду «Тільки разом». 

Також планується охопити відпочинком понад 200 дітей в релігійних таборах – табір з денним перебуванням школярів за кошти Церкви християн баптистів та Православно-патріотичний дитячий наметовий табір Рожищенського благочиння, який організовує  Волинська Єпархія Української Православної Церкви.

Крім того, планується оздоровити в ОЗ «Пульмо» Шацького району за кошти Католицької церкви 10 дітей, батьки яких мобілізовані. В першочерговому порядку будуть оздоровлюватися діти соціально вразливих категорій.

З метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, оздоровчо-спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та харчування видано розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році». 

Коментарі
19 Травня 2017, 15:51
http://lutsk.rayon.in.ua/news/30660-deputat-pavlo-danilchuk-za-rik-zarobiv-visim-tisiach-griven?utm_source=Group_FB&utm_medium=cpc_FB+&utm_campaign=Facebook_utm
19 Травня 2017, 17:49
Стаття ні про що, стидно по 9, 29 чи 200 дітей оздоровлювати, коли в Рожищенському районі їх проживає декілька тисяч)
19 Травня 2017, 18:39
Так у Рожищах є свій такий - Олександр Валентинович Дулюк, депутат Рожищенської міської ради. <br/>Далі - одні цитати-витяги із сайту: <br/>1. &quot;У суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в цьому розділі&quot; - Розділ 11. Доходи, у тому числі подарунки.<br/>2. &quot;92000 Валюта: UAH&quot; - Розділ 12. Грошові активи.<br/>То питання - за що живе, чим живе - манною небесною чи боротьбою за правду ситий??? А з 92 тисяч скільки податків заплатив??? Мабуть, риторичне запитання, та й походження коштів сумнівне...
19 Травня 2017, 19:16
до коментаторів - стаття про оздоровлення дітей чи про доходи Дулюка Саши і Паші Д. ???
19 Травня 2017, 19:42
Таки-да, дійсно, стаття не про це і коментатори якби не там пишуть!.. Хоча якщо подумати, то із-за таких як Данильчук і Дулюк бюджет не доотримує надходжень, а звідси і менше діток може оздоровитись. Якби і тут логіка є... Чорт його розбере як правильно!
20 Травня 2017, 00:51
Оздоровлювати своїх дітей повинні батьки, а держава повинна забезпечити тим батькам достойну зарплату, щоб вони мали можливість їх оздоровлювати, а не 3200, з яких 700 гривень податки . От і все))
20 Травня 2017, 15:37
На оздоровлення дітей виділенно в цьому році більше 200 000 грн. І Рожищенська РДА розприділяє їх майже між 300 дітьми (сюди включенні пришкільні табори!!!) а церкви охоплюють приблизно ту саму кількість дітей і при цьому: 1) Рівень проведення кращий, 2) цікавіший (спитати в дітей), 3) РДА не виділяє для цього ніяких коштів. Як так може бути???
21 Травня 2017, 10:46
в шкільні табори хай наші депутати діток здають .а нам краще вже в село до бабусі.пів літа соваються біля школи в таборі і цілий день питають .а коли їсти буде