Військовослужбовця з Береська поховають в рідному селі 18 травня

17 Травня 2017, 18:10
4273

Померлого бійця АТО вже везуть на малу батьківщину.

У четвер, 18 травня, близько 6 год ранку, тіло померлого військовослужбовця-контрактника Мерченка Івана Анатолійовича, привезуть в Луцьк. Всі бажаючі можуть попрощатися з ним на кільці при в'їзді до міста. А близько 9-10 год сумна процесія прибуде в село Береськ.

Нагадаємо, 22-річний Іван Мерченко помер на Луганщині. Боєць служив у 24-й окремій механізованій бригаді. Сам родом з Береська, Рожищенського району.

Поховають АТОвця в рідному селі 18 травня, об 14:00 год. Панахиду за померлим відправить священик з Луцька.

Коментарі
18 Травня 2017, 01:18
А хіба священики ховають тих, хто наклав на себе руки? Чи причина смерті інша?? Звичайно, ця дитина вкоротила собі віку не від солодкого життя, але ж споконвіку самогубців не відспівували, а що ж змінилось?
18 Травня 2017, 08:31
не зрозумів він що суїцид зробив хто таке сказав
18 Травня 2017, 10:52
Так, суїцид, тому священик з нашого села і відмовився його ховати, бо не можна, а вони вже видно десь в Луцьку знайшли
19 Травня 2017, 00:41
Люди, не вірте, що хлопець наклав руки на себе. Поховали Івана так як належить. Все село знає, що він помер не своєю смертю. Чому самооборона злякалася і не приїхала????Ганьба!!!!
19 Травня 2017, 19:41
Відповідаю користовачу Береськ! Ви так впевнені ,що це суїцид, так? В нього кінцівки рук сині, нігті аж чорні, тіло в синцях, на обличчі теж є синці,хоча їх хотіли приховата тональною основою! То яка ще може бути мова про суїцид? Незнаючи правди, то не пишіть того, чого незнаєте і не перетворюйте це в плітки користоваче під ім'ям Береськ.
20 Травня 2017, 23:44
чому видаляєте коментарі
21 Травня 2017, 18:50
С 13 на 14 мая повесился, 16 мая полиция Купянск дала бумаги на вскрытие , 17 мая, 9 .00 произвели вскрытие, в 15.30 Ивана отправили домой ,18 мая привезли на Волинь, с момента смерти до похорон прошло 5 дней.Проконсультируйтесь у патологоанатома что происходит с умершим на 5 день.
21 Травня 2017, 19:01
Покончил с собой не на Луганщине , а в Харьковской области , Купянский район , с.Степови Новоселки возле трасси Чугуев Меловое .