Рожищенщина: стартував Чемпіонат району з футболу

07 Травня 2017, 16:04
4753

У неділю, 7 травня, на стадіоні села Топільне відбулось відкриття Чемпіонату Рожищенського району. На полі зустрілись ФК Топільне і ФК Доросині.

З цієї нагоди зібралось чимало вболівальників, які прийшли підтримати улюблену команду. Кожен очікував, що його команда-фоворит покаже цікаву і захоплюючу гру.

Майже на початку гри футболіст із топільненської команди Роман Ткачук (№ 7) влучив у ворота. Команда-господар відкриває рахунок. Незабаром топільненці знову влучають у ворота суперника. Дубль забиває Роман Ткачук (№ 7). Рахунок стає 2:0.

1

Майже наприкінці першого тайму гравці Топільна знову атакують ворота команди з Доросинь, та м’яч втрапив у штангу.  Ілля Лясковський (№ 13), гравець Топільна, не розгубився – підібрав м’яч і передав гольовий пас Олександру Карпцю (№ 20), який забив третій гол.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:0.

На початку другого тайму гравці з команди Доросинь адаптувалися і одразу влучили у ворота топільненської команди. Гол забив Олексій Кірін (№ 5). Рахунок став 3:1.

Вболівальники, які приїхали підтримати доросинівську команду, зраділи такому моментові.

Погравши деякий час, футболіст із Топільна Роман Бондарук (№ 7) влучив у ворота. Рахунок – 4:1. А ще через трохи Роман Ткачук (№ 7) здійснив хет-трик. Рахунок став 5:1 на користь топільненців.

Та Доросині не здавалися. Вони атакували команду-суперника і забили гол (Сергій Ілляш (№ 10). Рахунок мав би бути 5:2, але боковий арбітр показав офсайд. Гол не зарахували. Вболівальники доросинівської команди не були згідні з суддею. Вони були впевненні, що «там був чистий гол».

І так, сьогоднішній футбольний матч завершився рахунком 5:1. Перемогла команда з Топільна.

Ми бажаємо усім командам, які братимуть участь у Чемпіонаті, сили та перемоги.