Рожищенська поліція зупинила авто з п'яним водієм за кермом

05 Травня 2017, 17:40
8715

У п'ятницю, 5 травня, об 11 годині на вулиці Шилакадзе поблизу Рожищенської центральної районної лікарні два екіпажа поліції заблокували авто марки «Мерседес».

На лобовому склі були тріщини від удару. За кермом автомобіля перебував мешканець Луцька, за зовнішніми ознаками він був у стані сильного алкогольного сп'яніння. В машині з любителем оковитої знаходилася дитина дошкільного віку. Водійського посвідчення при собі порушник не мав.

Старший лейтенант поліції Юрій Матюшко каже, переслідували водія у напрямку з села Рудня до Рожища. На це авто надійшло орієнтування. 

Згодом чоловіка, який навіть не міг вимовити свої ім’я, прізвище та місце проживання, повезли на освідування. У крові «героя» було 2,58 проміле алкоголю. 

На порушника склали протокол за статтями 130 (тягне за собою накладення штрафу розміром понад 10 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортним засобом на 1 рік) та 126 (тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Коментарі
05 Травня 2017, 21:07
Чому відео знято не нагрудними камерами полісменів. Може мер неподарував? Чи поліціанти нехочуть носити та збирати на себе компромат.
05 Травня 2017, 21:28
Хто знає що то за чмо?
05 Травня 2017, 22:16
6 тисяч взяли б зара на лапу і все... аби камер небуло.... це їхня ціна за стан алк.сп)))) BMW
05 Травня 2017, 22:16
Правда менти)))))?????
06 Травня 2017, 00:29
Ти хоч думай що пишеш. П'яниць за кермом на палю! Бачу обізнаний з розцінками, видно не раз ганяв на підпитку. Ти краще б сидів і мовчав. Нефіг давати хабарі, бо за теж передбачено покарання. Нефіг гасати п'яним, бо не біда як своїй слабій голові щось зробиш, гірше як комусь шкоду наробиш. Не звинувачуйте мєнтів, краще не пийте!!! Бо спочатку хляєте, потім хабарі тичете і мєнти винні. І ниєте, як баби
06 Травня 2017, 00:35
На 100% згідна з попереднім коментарем!!!
06 Травня 2017, 01:03
Треба забирати права пожиттєво в тих алкашів. В одного другого забрали б третій би добре подумав би, чи пити за кермом.
06 Травня 2017, 01:51
стерилізувати щоб не розмножались. Дістали "мажори"
06 Травня 2017, 01:53
Ще б взялися б за тих, які їздять на польських номерах. Гасають як ненормальні.
06 Травня 2017, 05:56
Ти олень сходи до окуліста
06 Травня 2017, 07:30
давайте вже нарешті визначимось як правильно - Шилокадзе. Шилакадзе чи Шоколадзе.... Ну, бляха-муха, так важко правильно написати. А це між іншим, герой, який загинув за визволення Рожища
06 Травня 2017, 08:41
А хто з дитиною залишився?
06 Травня 2017, 08:55
Іра давай дивитись правді в очі.
06 Травня 2017, 11:33
Я теж пьяний їздив, але мені всеодно бо в мене броня є! але щоб таким,це занадто
06 Травня 2017, 11:38
своїх менти не чіпають
06 Травня 2017, 12:12
А де ж в Рожищах окуліста взяти?
06 Травня 2017, 12:53
Поліція молодці! Більше показуйте таких відео. Прославляйте хероїв.
06 Травня 2017, 13:37
Да да....як би ж це вони знімали))))
06 Травня 2017, 13:37
Да да....як би ж це вони знімали))))
06 Травня 2017, 16:12
Олень сам , для чого витирати написане , для чого цей сайт
06 Травня 2017, 16:14
Хочу сказати тій дівчині,що знімала,якщо ти не знаєш де знаходиться місце водія, то сходи до окуліста, бо за кермом була цілком твереза людина.....
06 Травня 2017, 16:37
"цілком твереза людина"- це дитина дошкільного віку.
06 Травня 2017, 22:03
А чого та цілком твереза людина не їхала за кермом? А тільки прибігла, коли зупинили алкаша?
07 Травня 2017, 00:50
<p>Порушника суворо покарати! А ви шановні рожищенці бачили отого в формі на відео,цікаво він зі своєю "спортивною" статурою зміг би пробігти 100 метрів за правопорушником?)))</p>
07 Травня 2017, 18:10
Чи не можна?
07 Травня 2017, 18:13
Чи йому в часть повідомили чи тихенько загинуть?
07 Травня 2017, 18:14
Чи йому в часть повідомили чи тихенько замнуть?
07 Травня 2017, 18:17
Должна проконтролірувати
07 Травня 2017, 19:27
Пробіг би той у формі 50 метрів в олімп.
08 Травня 2017, 02:55
Привильна назва вулиці - Коте Шилакадзе, це був грузинський воїн, який захищав наше місто.