Вчителів перевірятимуть на знання шкільних предметів

05 Травня 2017, 10:00
3907 Джерело: konkurent.in.ua

Педагогів перевірятимуть на знання шкільних предметів та методик викладання.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, – Gazeta.ua.

«Учитель нового покоління – це найбільший виклик реформи. Нам потрібно залучити до цієї професії талановитих людей. Має бути зовнішнє оцінювання вчителів за різними параметрами. Важливим є не тільки те, як вони знають математику, біологію чи хімію. Важливе також знання методик викладання. Тому що може бути вчитель, який є талановитим математиком, але не вміє працювати з дітьми», - каже міністр.

Сертифікація педагогів прописана у новому законі про освіту. Доки перевірку не відпрацюють, вона буде добровільна.

Зараз міністерство готує курс для підвищення кваліфікації вчителів. Вони навчатимуть дітей, які наступного року підуть до першого класу.

Міністерство освіти проводить моніторинг якості початкової освіти в Україні. Для цього перевірять компетенції учнів 4-х класів з читання та математики. До 19 травня заплановано перевірити 44 школи з 9 регіонів України. Другий етап перевірки відбудеться у жовтні.

Коментарі
05 Травня 2017, 16:46
Особливо треба перевірити №3 школу.
05 Травня 2017, 18:03
В селах,у першу чергу! Вчителі не дають дітям того,що треба)))))))
05 Травня 2017, 19:02
Особливо треба перевірити деяких вчителів із Ворончина які працюють без відповідної освіти та на стресостійкість особливо в початкових класах
05 Травня 2017, 19:19
а що тобі села неподобаються???? вчать як можуть..ти на себе подивись
05 Травня 2017, 22:58
Треба не "як можуть" а треба до вимог які відповідають методиці викладання
06 Травня 2017, 01:50
а кузава молодець призначив тарасика войтовича методистом
06 Травня 2017, 13:51
Методистом? Ото новина... Але ж методкабінет мають розформувати як і інші підрозділи... то який сенс
06 Травня 2017, 17:14
За Ворончин то да.Директора теж треба за дешо взяти.Та жіночка.то на всі УРА.Але чомусь всі мовчать.ЕЙ наша доблесна Самооборона ви де?
06 Травня 2017, 21:19
І антоніну Степанівна з кузавою особливо
06 Травня 2017, 23:25
Що не так у нашій школі. Мої четверо дітей там навчаються.. Я задоволена вчителями..їдальнею..директором.. А от..що ремонт не міашло б зробити в спортзалі..то факт.. Де гроші взяти?? З батьків не вимагають грошей==факт!
06 Травня 2017, 23:26
Що не так у нашій школі. Мої четверо дітей там навчаються.. Я задоволена вчителями..їдальнею..директором.. А от..що ремонт не міашло б зробити в спортзалі..то факт.. Де гроші взяти?? З батьків не вимагають грошей==факт!
06 Травня 2017, 23:58
Так третій школі перед новим роком дали більше 200 тисяч гривень на ремонт та санвузли. Якій школі ще стільки з бюджету перепало?
07 Травня 2017, 01:29
Там у Ворончині щоб розібратися що там дійсно відбувається треба не один пуд соліі з'їсти. Починаючи від Директора і т.д. Позорище щоб з алкоголіка зробити заступника директора по господарській частині тільки через те що кум. В селі що достойних людей нема? І ще одне весь обслуговуючий персонал працює в директорки на городах.
07 Травня 2017, 12:16
То тоді чому всі мовчать,,,,,,,,,,,,Отак я вам скажу:напевно бояться її,бо вижене з роботи.То тоді де наша демократія?
07 Травня 2017, 19:52
Там на стільки все зв'язане що то страшно. Там працюють люди які залежать від неї і через те мовчать.
07 Травня 2017, 20:24
Методистом в бдт
07 Травня 2017, 22:30
А у Ворончині не лише завгосп-кум.Там і сторожа ще у школі -своі.А ДПА-2016року-то шедевр.І в інших школах є трудовий колектив що працює на директора.Схаменіться!Бо ваші прізвища тут засвітяться
07 Травня 2017, 23:18
Та там чоловік директорки без педагогічної освіти вже працює другий десяток років. Носиться по школі як ЦАР. Колись ще за радянських часів робив головою с/ради в Береську то вигнали за те що одну вчительку "тарабанив" на прапорі через що і вигнали з роботи. А зараз дітей виховує. Стидоба!!! Хто вчить наших дітей!!! Батьки не мовчіть звертайтеся кудись бо ще й навчить горілочку пити і співати це те що в нього гарно виходить.
08 Травня 2017, 20:28
ОООООООООООО,Ворончин РУЛИТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 Серпня 2017, 23:26
Дуже добре що перевірять,цікаво не пройшовши зовнішнє оцінювання будуть звільняти чи пошлють доучуватись?