У Рожищенському районі знову два начальники відділу освіти

24 Квітня 2017, 09:00
7970

Вищий адміністративний суд України скасував постанову Волинського окружного адміністративного суду та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду щодо розірвання контракту з очільницею відділу освіти Рожищенської РДА Антоніною Клімчук. Ухвала прийнята 11 квітня цього року.

Нагадаємо, Клімчук Антоніна Степанівна очолювала відділ освіти у Рожищі з 2005 року. У 2011 їй винесли догану і згодом звільнили із посади.

Після революції Гідності Клімчук обіймала посаду заступника голови РДА. У листопаді 2015 року вона за власним бажанням звільняється із посади заступника голови райдержадміністрації, а вже в грудні її, згідно рішення Волинського окружного адміністративного суду, було поновлено на посаді начальника відділу освіти райдержадміністрації, як таку що незаконно звільнена через недійсність догани.

Відділ освіти почали реформовувати у відділ освіти і молоді, а Антоніну Клімчук, замість перевести на посаду оновленого структурного підрозділу РДА, знову звільнили.

Судова тяганина тривала більше року і ось 11 квітня Вищий адміністративний суд України у місті Києві поставив крапку у цій справі. Колегія суддів у складі Головчук С.В., Іваненко Я.Л., Мойсюка М.І. розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Антоніни Клімчук до Рожищенської РДА ухвалила: Постанову Волинського окружного адміністративного суду від 4 квітня 2016 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 червня 2016 року скасувати.

Ухвала набрала законної сили і оскарженню не підлягає, - йдеться у рішенні суду.

Цікаво, як Рожищенська РДА виконає рішення суду за нинішніх обставин. Адже ось уже кілька місяців відділ освіти і молоді очолює Ігор Кузава.

Коментарі
24 Квітня 2017, 12:11
Молодець Антоніна, правда завжди переможе. Ось знову займете посаду і потічуть хаб-і рікою.
24 Квітня 2017, 12:43
щодо хабарів - точно! а посади-то старої не існує.....
24 Квітня 2017, 12:44
Хліба і видовищ. цирк триває
24 Квітня 2017, 13:08
І чого вам не сиділось в РДА? Що доказала? А толку???
24 Квітня 2017, 14:11
молодець !!!!
24 Квітня 2017, 15:18
Цікаво, як Пані Антоніна буде поновлюватись на посаді, якої не існує?..
24 Квітня 2017, 15:38
Кузава гудбай. Назад в ту диру з якої виліз. Посади не існує ? Реорганізація і людина працює в новій структурі. просто добавили "Молоді"
24 Квітня 2017, 15:53
кузаві треба подавати апеляцію в Гаагс....суд.
24 Квітня 2017, 15:56
100% <br/>Можна і в Гондураський, не тільки в Гаазький)
24 Квітня 2017, 16:01
Кого в приклад ставити Лєсіну! Вона взагалі з мозгами не дружить! Антоніна до такого не докотиться. Якщо за рішенням суду це іі посада, то все повинно пройти цивілізовано. Гайворонська це заварила, то нехай і думає, як куди тепер Кузаву діти? Хай своє місце йому запропонує!
24 Квітня 2017, 16:05
Молодець Антоніна. Жени регіоналів з посад. І тих , хто їх підтримує... Дулюка також<br/>не підпускай до себе - зрадник...
24 Квітня 2017, 16:44
а коли було так, що було 2 начальники освіти, що в заголовку застосовуєте таку фразу?
24 Квітня 2017, 16:45
Ха ха ха сміх та годі
24 Квітня 2017, 17:38
А це що вже хіба остання інстанція для такого роду справ? Хай РДА далі оскаржує.... The show must go on...
24 Квітня 2017, 17:41
Антоніна, так держати!!!!МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!
24 Квітня 2017, 17:48
&quot;Піррова перемога&quot; - чули про таку метафору? На мій погляд оце вона і є. І хо сказав, що когось і десь будуть поновлювати. Нема таго структурного пдрозділу як відділ освіти РДА (був та загув), а відповідно все залишиться так як є, бо рішення суду виконати не можливо... В цьому випадку Гайворонська все продумала на три кроки вперед...
24 Квітня 2017, 18:00
А відділу освіти.то немає
24 Квітня 2017, 21:58
революція гідності чи як там..це що???
25 Квітня 2017, 01:13
це вже вавка конкретна в голові в людини
25 Квітня 2017, 01:21
Оце є перемога демократії та повна поразка Гайворонської пора у відставку
25 Квітня 2017, 01:46
до чого тут Гайворонська? та з вавкою конкретною судиться ще з 2011 року привсіх різних головах. от і думай- якби її правда була чого б це суди тягнулися СТІЛЬКИ років????? то вже діагноз
25 Квітня 2017, 10:20
Молодець Антоніна Степанівна.І справа зовсім не в посаді,а що незаконно звільнили людину.Це говорить про те,що голові РДА вірити зовсім не можна,жодному слову,жодним діям.
25 Квітня 2017, 15:25
&lt;p&gt;І як то тепер Інна має &amp;nbsp;пристроїти?&lt;/p&gt;
25 Квітня 2017, 18:25
!
25 Квітня 2017, 21:00
якщо не може пристроїти то нехай уступить своє місце
25 Квітня 2017, 22:06
вона й каблука Інни не стоїть пройдисвіт.
25 Квітня 2017, 22:17
Хто пройдисвіт?.... Подумайте.....
25 Квітня 2017, 22:31
. Так тримати... не здавайтеся.... Працівники РДА не вводьте в оману громадсткість. Правда перемогла.. Хороший подарок отримала Антоніна на передодні Пасхи.
26 Квітня 2017, 00:22
Дав би Бог щоб дійсно перемогла і Антоніна і правда
26 Квітня 2017, 09:52
Цікаво а яка там зарплата щоб з 2011 року судитись напевно є за що
26 Квітня 2017, 10:33
згідно е-лекларації Кузави, зарплата не така уже і велика - на руки 5 тис. може і не виходить ....
26 Квітня 2017, 17:37
Бог бачить все стане на місця,тільки КОЛИ,
27 Квітня 2017, 12:23
а толку????здається.пора і вчителів почати перевіряти,який рівень освіти вони надають...Бо складається враження,що багато хто ходить просто по зарплату
27 Квітня 2017, 14:04
І батьків теж чи належно виконують свої обов'язки…
03 Травня 2017, 17:19
МОЛОДЕЦЬ АНТОНІНА! ТАК ТРИМАТИ!