Як у Рожищі римо-католики відзначили Великдень

22 Квітня 2017, 11:22
2553

Радісне Алілуя лунає в парафії Преображення Господнього у Рожищі.

2

Освячення вогню та запалення пасхалу під час Літургії Великої Суботи розсвітило темряву ночі, так і Христос — Світло розсіює темряву наших сердець, - повідомляють у Луцькій дієцезії Римсько-Католицької церкви.

4

Резурекційна процесія сповіщає цілому світові, що Христос Воскрес!

4

У неділю Воскресіння Господнього під час Святої Меси, яку звершив настоятель парафії о. кан. Роман Бурник, парафіяни несли до вівтаря дари. Разом з іншими дарами діти принесли свої завдання, які на протязі Великого Посту кожного дня виконували, щоб добре приготуватися до Пасхального свята.

4

3

Дорослі принесли працю своїх рук — паску та великодній кошик.

3

3

Після завершення Урочистої Служби Божої діти отримали символ Пасхального чування — великоднього зайця.

4

 

 

Коментарі
22 Квітня 2017, 16:43
І ще скажіть, що це все близьке українцям?
22 Квітня 2017, 17:45
...
22 Квітня 2017, 20:33
Пасха, свято, радість!! І більше в цьому храмі українського ніж в церкві з зірочкою на куполі і Градом на подвір'ї.!!!
22 Квітня 2017, 22:27
Про яку віру може йти мова, коли люди політику все прирівнюють до церкви????Якщо патріоти, то моліться на самого президента, чого вам до Бога йти, ви ж патріоти такі.Краще дізнайтеся
22 Квітня 2017, 22:31
....хто такі католики на чолі з папою, врешті решт??, католицизм в історичні часи насаджувався силою.Як може бути папа святий, коли це звичайна грішна людина, як і ми всі.Зовсім іншим віє ,а не вірою
22 Квітня 2017, 22:33
Підтримую рожищанку, президент жеж патріот, тільки війну НЕ ХОЧЕ закінчити, бо в державі агресорі має половину бізнесу!!!!!!!
22 Квітня 2017, 22:38
...
23 Квітня 2017, 00:48
Бог є любов! Перші апостоли проповідували не тільки для євреїв і не про політику, вони проповідували для всіх народів і про Христа. Не змішуймо церкву з політикою. Не пропагуймо міжконфесійну ненависть. Це не християнство, а релігійний фанатизм та фарисейство.<br/>В кожній християнській церкві: православній, католицькій та протестантській проповідується про любов, яка віддає, яка допомагає, яка веде до Вічного Життя.<br/>І якщо ми будемо ходити в церкву на Богослужіння не тільки на Пасху і Різдво, а кожної неділі і частіше; якщо ми будемо не просто слухачами, а й виконавцями Божих настанов; якщо в церквах будуть не лише одні старенькі бабусі, а й багато молоді,- тоді не буде розбрату та війни, не буде сліз від родичів-алкоголіків, не буде дітей-сиріт які мріють про тата і з болем в серці дивляться на чужого тата, не буде абортів (а я бачив матерів-вбивць і матерів, які мріють народити, але не можуть), не буде статевих збоченців, не буде державних злодіїв, хуліганів, тих хто на вулицях смітять і т. д. <br/>А будуть міцні християнські сім'ї між чоловіком та жінкою, послушні діти, доглянуті в старості батьки, процвітаюча держава без злодіїв та хабарників і т. п.<br/>Тому, пропагуймо Христа та Його настанови, підтримуймо церкви, а не засуджуймо, бо кожна з християнських церков (яка визнає Отця, Сина і Святого Духа) сіє добро.
23 Квітня 2017, 15:35
Я б навіть дуже посперечалася з тим, кому моляться католики.Папа в своїх мессах не раз згадував і призивав люцифера.Поцікавтесь про таємне братство Ілюмінаті, багато чого для себе нового відкриєте.
23 Квітня 2017, 16:18
Католицька Церква жодного святого не мала з часу відокремлення від східної, а православна завжди мала і має багато святих, прославлених в ній Богом.
23 Квітня 2017, 16:22
Будь проклята мати,<br/>Та проклята католичка,<br/>Що вас породила!<br/>Чом вона вас до схід сонця<br/>Була не втопила?<br/>Менше б гріха: ви б умерли<br/>Не католиками.
23 Квітня 2017, 17:36
Але про це вже всі забули, зараз католики друзі, бо бач но на українській мові служать))))
25 Квітня 2017, 12:17
Яка різниця якими обрядами прославляти бога і його сина. Бог один і головне щоб Він був у серці. Ніяка релігія не вчить вбивати, пити, вести розпусний спосіб життя. Кожна людина сама собі вибирає дорогу життя і сама перед Богом буде відповідати за свої гріхи.<br/>З ВЕЛИКОДНИМИ СВЯТАМИ !!!!!!!!!! ХРИСТОС ВОСКРЕС !