Рожище: Комунальники шукають де прилаштувати семеро цуценят

21 Квітня 2017, 10:30
3111

У собаки Жучки потомство народилося на Великдень. 

Лист з проханням допомогти у пошуках притулку для новонароджених цуциків надійшов на електрону адресу Район.Рожище.

«У сторожа підприємств ПЖКГ та Дільниці благоустрою напередодні Великодня народилося семеро «діток».

Собачка Жучка справно несе сторожову службу і охороняє територію комунальних підприємств уже кілька років поспіль. Зараз у неї на відгодовуванні перебувають семеро цуценят.

Дуже прошу допомоги редакції Район.Рожище у прилаштуванні цуциків в добрі руки небайдужих людей», - пише турботлива рожищанка.

Придивіться до цих маленьких, хороших песиків та добре подумайте! Можливо, ваш дверний дзвінок не занадто голосний і йому потрібна допомога? Чи вам варто обзавестися надійним охоронцем на вулиці? Для кожного рожищенця - це шанс, отримати надійного друга. Для цуценяток - це шанс отримати все!




 

Коментарі
21 Квітня 2017, 13:45
Ще в Олику приїдьте! Мої старші,вже їдять самі. І гавкають-охороняють!!!
21 Квітня 2017, 14:02
от і навіщо такі коментарі ОЛИЦЬКІ?<br/>ні любові, ні жалю в душі не маєте
21 Квітня 2017, 14:40
Як це навіщо...? Я теж хочу своїх прилаштувати в добрі руки!!! Тому що в душі маю і любов,і жаль...
21 Квітня 2017, 14:55
Ви непотріб, а не людина, невинні тварини через таких ЛЮДЕЙ і страждають!
21 Квітня 2017, 16:59
в Олиці пацієнтам інтернетом користуватися можна)
21 Квітня 2017, 17:30
нука нука, які курчата? про що мова?<br/>ггебята, я не в кугггсє)
21 Квітня 2017, 18:51
Умене від цієї Жучки, є пес вже 2 роки. Кращого &quot;голосового смартфона&quot; не знайти кажуть всі мої сусіди.У них не такі &quot;патрульні&quot;.Собачки від неї маленької породи будуть,<br/> і їсти багато не потребують. Беріть , усі кому потрібен друг і господар! Не пожалкуєте!!!!!!!!!!!
21 Квітня 2017, 22:15
можливо у когось є в господарстві краща собача будка? Не пожалійте, подаруйте комунальникам.
21 Квітня 2017, 22:47
Одного цуцика бере Мєдвєдєв, другого Міщук, третього Гриневич, четвертого Сорочук, п&quot;ятого Лукасевич, шостого Поліщук (зам), сьомого Поліщук (голова).
21 Квітня 2017, 23:32
це брати наші менші.......гарні песикі