Де живе «Бардак» – дорога на Михайлин

21 Квітня 2017, 09:30
2673

Район.Рожище продовжує рубрику «Де живе Бардак».

Відтепер шукатимемо ту примарну істоту скрізь де тільки можна, в межах рідного міста та району.

Нещодавно кореспондент інтернет-видання Район.Рожище віднайшла оригінальний Бардак вздовж дороги, що веде в село Михайлин.

Місцеві жителі розповідають, що недобросовісні люди, які їдуть по тій дорозі, знаходять можливість «прикрасити» узбіччя ось такими «перлами».




Невже не знаходиться якогось іншого відповідного місця для вивозу сміття? Звичайно ж, легше його викинути не в себе в селі чи місті, а поза ним, нібито не забруднюючи при цьому територію, на якій проживаємо. 

Прикро, що ідея чистого довкілля все ніяк не приживеться у нашій свідомості. 

Не потрібно боятися зробити зауваження тим людям, які кидають непотріб на не відведених для цього територіях?




Варто пам'ятати, що країну, в якій хочеться жити, можуть побудувати лише самі громадяни. Отож, показуймо приклад справжніх людей.

А на ваших вулицях в місті, чи селі живе Бардак? Напишіть нам про це на [email protected].




 

Коментарі
21 Квітня 2017, 14:05
щотижня під кожною хатою приїзджає машина і працівник забирає сміття за пару гривень в місяць.<br/>невже палити бензин і витрачати час на забруднення узбіччя вигідніше?<br/>не буде порядку в нашому хліві!!!!
21 Квітня 2017, 14:06
У пакетах можна знайти адреси тих, хто повикидав відходи. Львівське сміття знаходять повсюди по квитанціям.
21 Квітня 2017, 18:59
Не наше - скажуть Михайлинці! Мабудь з Переспи привезли? Так подумають! Головне - аби від своєї хати, і мані добре, і людям приємніше! Така у нас мораль. А куди дивиться керуюча влада? Якби оштрафував когось, прорекламив в соціальних сітях, то мабудь заказав би сотому так не робити. А так.........
21 Квітня 2017, 19:01
Добре, що є така світлина. Може стидно комусь стане побачивши своє сміття на світлинах.Побачить і влада!
21 Квітня 2017, 20:50
Кому стидно має стати?? Тим хто викидає?? Хто має стид, чи вірніше, совість - той апріорі цього робити не буде. А стидити цей суспільний непотріб немає ніякого сенсу. Худоба тільки батога розуміє.
21 Квітня 2017, 22:21
Що говорити, якщо з кожної вулиці 70 % не платять за сміття і вивозять його поночах в найблищий яр чи посадку.<br/>Це ж з Незалежності певно понасмічувпли біля ПМК, а з Мазепи жителі засрали топільненську обїздну. А вовнянка все несе на жалобово в посадку.
22 Квітня 2017, 01:15
Нехай Хвидчак візьме свою сільраду завклуба медичку зубнічку і позбирають той мусор це його земля чи він не госпідар ку..а
22 Квітня 2017, 21:07
а що ви хотіи ...демократія ...маемо вільну україну..що хочемо те і робимио
22 Квітня 2017, 22:40
до вашого відома - Михайлин належить Топільненській сільраді. Це по - перше, а по -друге, якщо працівники сільської ради підуть збирати сміття після вас - хто буде надавати адмінпослуги? <br/>Може давайте зробимо з сільських рад прибиральників, але і й е не допоможе навести лад. Кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки. А в Кременці, доречі, по суботах неалагоджений централізований вивіз сміття!