Відбувся пасхальний Хресний хід в стінах Рожищенської ЦРЛ

17 Квітня 2017, 12:00
3579

У неділю, в свято Пасхи, майже одразу опісля святкових Богослужінь священики місіонерського відділу Рожищенського благочиння та православне молодіжне братство «НІКА» прибули у Рожищенську центральну районну лікарню, щоб привітати із Великоднем хворих та персонал.

Йдеться на сайті Рожищенського благочиння.       

Із співом пасхального канону священики під керівництвом відповідального за служіння в лікарні  ієрея Дмитрія Теравського обійшли усі відділення закладу, окропляючи усіх Святою водою. Кожному хворому було вручено крашанку
Сльози радості та вдячності були на обличчі у всіх. Усі радо відповідали на пасхальне вітання та ніяк не хотіли відпускати  духовенство і молодь.











 

Коментарі
17 Квітня 2017, 15:32
спаси вас господи отець димитрий і православна молодь м рожище
17 Квітня 2017, 19:36
як на мене, цей Дмитро вже переріс і Рудню і Рожище. Молодець, це майбутнє нашого духовенства - пора йому йти вище. Не знаю хто в них за це відповідає - але їм слід придивитася! До нього хочеться йти і слухати. Молодий, як на попа креативний і енергійний. Якщо має право Хома бажати - то Божого ВАм благословіння і всіляких гараздів і здобутків на Вашій нелегкій ниві!!!
17 Квітня 2017, 20:18
Петра на заслужену пенсію - Дмитрія в протоієреї благочинного Рожищ.округи!))
17 Квітня 2017, 22:47
Хома ти від цього такий далекий що пісєц.....
17 Квітня 2017, 23:40
Дак я й не претендую, тому хомою і назвався
19 Квітня 2017, 02:50
що за піар..так що тепер де тільки кропилом махне так новина №1 в район рожище)))я в шоці
19 Квітня 2017, 13:27
Краще читати де хто кропилом махнув ніж що "зціляє" чеченка
19 Квітня 2017, 15:11
Взагалі перед таким великим святом про всяку нечисть писати НЕ МОЖНА!!!!!!
19 Квітня 2017, 17:44
ну навіщо маніпулювати фактами я маю на увазі що в рожищанському районі є багато достойних священників не цей промосковский батюшка..і починає надоїдати коли одного піарять а інших не згадають