Де живе «Бардак» – село Топільне

15 Квітня 2017, 08:00
5954

Район.Рожище продовжує рубрику «Де живе Бардак».

Відтепер шукатимемо ту примарну істоту скрізь де тільки можна, в межах рідного міста та району.

Цього разу кореспондент інтернет-видання Район.Рожище знайшла «цікавий» Бардак у селі Топільне.

Зокрема, на провулку між вулицями Миру та Квітневої, біля ставків і пасовища на околиці села.

Місцева жителька розповідає, що сміття на ці території звозять самі топільненці.

Окремі тополяни не раз боролись з цією проблемою. Та як бачимо на світлинах, висновків ніхто не робить. Бардак продовжує «жити» та розростатися.  









Вздовж меліоративних каналів викинуті чималі купи різного роду сміття:  пляшки, великі мішки з непотребом, гумові колеса, старі крісла, кросівки, навіть, матрац там знайшов свій «спочинок».  

Невже так важко передплатити за вивіз сміття? Прикро, що ідея чистого довкілля все ніяк не приживеться у нашій свідомості. 


1








Не потрібно соромитись зробити зауваження людям, які кидають сміття на не відведених для цього територіях!

Варто пам'ятати, що країну, в якій хочеться жити, можуть побудувати лише самі громадяни. Отож, показуймо приклад справжніх людей.

А на ваших вулицях в місті, чи селі живе Бардак? Напишіть нам про це на [email protected].



















 

Коментарі
15 Квітня 2017, 16:18
Стидоття!!!! 2 рази в місяць з під хати машина забирає сміття за пару гривень!!!! Чисто, зручно і не треба десь виносити хто зна куди! Ще такі самі розумні біля стиру живуть. Виніс сміття і порядок біля хати, а влітку будуть купатися в тому смітті. Штрафувати треба таких диб...в, бо по іншому їх не назву.
15 Квітня 2017, 18:59
Кого гнобити? Тільки Тополян...... ви подивіться що робиться в кожному селі району.... немає мабуть ні одного села і міста де немає сміття це поблема кожного сілького і районного г. Це не помилка окремих людей це помилка тих людей які це сміття викидали..... Ще питання..... Яка ціна цього показу привселюдного)))))????
15 Квітня 2017, 19:31
Рубрика "Де живе бардак" створена щоб висвітлити і вирішити проблему. Ніхто нікого не принижує. А якщо когось і принизить, то тільки того, хто викидає сміття.
15 Квітня 2017, 19:45
що станеця раніше:наш народ навчиця довкілля не загаджувати,чи євросоюз розпадеця???
15 Квітня 2017, 22:20
нехай Хвидчак вивозить мусор
15 Квітня 2017, 23:26
Що в головах, в серцях, те й навколо.
16 Квітня 2017, 00:57
Це "самодостатня" громада так живе!
16 Квітня 2017, 02:17
Невже важко підводу коней пустити селом по сміття і людям не треба платити , сміття всі виносили .Голова СР не думае як краще для села .І де поділись дерева що біля клуба? Думав що поміняють підлогу в клубі . Глухо!!!Пішли по назначенню напевно .От щоб хтось зацікавився.
16 Квітня 2017, 02:18
ВОЛИНЬ МОЯ КРАСА МОЯ......за вивіз сміття від 17до-170 гривень штрафу ось так малята...закон повинен жорстоко карати за такі речі ..наприклад 17 тисяч штрафу або 2 місяці примусових робітприбирати сміття
16 Квітня 2017, 02:25
У Михайлині біля колгоспних стайнь страшно глянути туди везуть і з Михайлина та Кременця, а пакетики по людських огородах розлітаються. А по дорозі Рожище Михайлин за останній рік взагалі жах. А про те що машина може збирати сміття даже ніхто не знає, от Вам і голова сільської ради і місцевий депутат. А голова сільської ради жодного разу в селі не був і не знає що там робиться. Оце таке керівництво, тут мера і депутатів Рожищенської ради ганять за те що порядок стараються тримати в місті. А Топільнецьке керівництво палець в палець не хоче стукнути.
16 Квітня 2017, 12:27
А хіба можна палити ? Коли вже екологи будуть працювати над цим? Вони тільки підприємців бачать....
16 Квітня 2017, 13:23
Для початку грамотності навчись. І куди, цікаво, ту "пущену" підводу з сміттям дівати?? Може тобі на подвір'я звозити? Не треба видумувати колесо, раз на два тижні збирають сміття, вартує - по суті копійки (проп'єте за один раз більше), виносьте і викидайте на машину. Завжди знайдете крайніх в своїй бидлуватості.
16 Квітня 2017, 14:35
Тоді я вважаю,нехай краще та гидота скидає сміття в загальноміські чи прибудинкові урни,принаймні я б так зробив,погодьтесь краще ніж на лугу чи в лісі))
16 Квітня 2017, 16:10
Путін винний стопудово!!!
16 Квітня 2017, 16:36
Щодо паління сміття, мається на увазі, що якщо вже така скрута і не може людина заплатити за вивіз сміття, то папірці можна спалити в котлі (якщо у кого твердопаливний), чи в себе на подвір'ї. Ви ж подивіться скільки там паперу. А от органічні відходи добре піддаються компостуванню. Прикро, що багато викинутих підгузників, які нині не з дешевих. Виходить на підгузки гроші є, а заплатити за їх вивіз - немає.
16 Квітня 2017, 20:02
Встид та срам.
17 Квітня 2017, 01:43
Щодо вирізаних дерев у парку. Найімовірніше готують площу під забудову для якогось крутили що хоче бути ближче до природи
17 Квітня 2017, 10:30
Тут немає фотографій що біля Стиру робиця. Особливо біля колишньої бані.
17 Квітня 2017, 19:28
підводу до мене не треба, краще до голови ср, хай він думає ,що з сміттям робити, це його робота.
17 Квітня 2017, 19:54
назвати нас тополян бидлом ,це якої треба бути думки про себе.підводою збирати сміття гарна думка - все сміття було би в одному місці ,а не по цілому селі.
17 Квітня 2017, 20:33
нарахунок пропити подивись на голову ср а тоді кажи
17 Квітня 2017, 21:11
Сільський голова дальше стопки нічого не бачить
26 Квітня 2017, 01:23
Хай голова сільськеї ради щось думає ато таке відчутя що унас його нема можна сказать що і небуло все собі тянуть в карман а про село ніхто недумає. Застікі часу моглиб зробити дороги та освітленя
08 Липня 2017, 16:48
де дорога по вул.Квітнева обіцяв обіцяв але дальше стопки нічого не бачить.В нас дорога страх і ужас.Нехай пройдеться після дощу в туфлях.Просто дітей шкода які ідуть зі школи.