Створення ОТГ у Рожищенському районі: перші претензії

09 Квітня 2017, 11:01
4124

Активні мешканці Рожищенського району скаржаться на недотримання адміністративного законодавства.

Зокрема, про це йдеться у дописі користувача Фейсбуку Валерій Шварцкоп:

«Ось такий запит я сьогодні відвіз у Руднянську сільську раду. Адже пройшло майже три неділі з моменту,коли Рожищенська міська рада дала пропозицію по добровільному об"єднанню Руднянській сільській раді а відповіді так і не отримали. Не отримали також і в 2015 році коли Рожищенська міська рада давала пропозицію по об"єднанню усім сільським радам Рожищенського району а це вже як не як а порушення адміністративного законодавства Украіни.От і сьогодні секретар Руднянської сільської ради Долюк Т.М. повідомила мені що не може провести громадські слухання,тому що відсутня голова сільради Якимлюк С.А.,яка знаходиться на лікарняному.(дивна справа,як тількі нашим мужновладцям в Україні приходиться приймати якісь важливі рішення,то вони відразу починають хворіти).А може не хоче?Адже за відсутності голови с.ради,його функції повинен виконувати секретар. І тоді якщо апарат сільської ради який чи то не може,чи не хоче дати можливість громаді села вирішити свою долю в процесах які відбувається у державі,в мене запитання:для чого тоді сільським громадам витрачати сотні тисяч гривень щороку на утримання апаратів сільських рад які не вміють або не хочуть виконувати своїх прямих обов"язків,або просто ігнорують реформи місцевого самоврядування. Чи не краще ці кошти щороку використовувати на підтримку життєдіяльності громади села?І мені здається,що в тому і вся причина таких затримок та проволочок. Працівники сільрад попросту відстоюють свої меркантильні інтереси і не хочуть позбутись своїх тепленьких робочих місць,своїх впливів та повноважень а попросту відійти від годівнички)) навіть в ущерб громаді та країні загалом. p.s.Долюк Т.М. та Якимлюк С.А. Хочемо Вас запевнити,що ми,представники громадянського суспільства Рожищенського району,будемо тримати цю ситуацію на контролі і не дамо Вам одноосібно спустити цей процес на гальмах. Ми будемо застосовувати усі доступні методи впливу на Вас,згідно діючого законодавства України.Тим більше,що Ви на наш погляд попросту ігноруєте урядові та президентські реформи».


 

Коментарі
09 Квітня 2017, 14:32
все просто з такими хапугами як в рожищі ніхто на одному полі і с....ти нехоче
09 Квітня 2017, 15:02
Просто до населення ніхто не доводить інформацію про перспективи та недостатки. Буде так як в Михайлині і Дмитрівці люди нічого не знають, а Топільнецька сільська рада відмовилась об'єднуватись з містом. Самі рішають і в людей не питають, а в законі про об'єднання є стаття воєвиєвлення громади яка порушується. До речі чого ні районна Адміністрація і Рада не запобігає цим порушенням?
09 Квітня 2017, 15:28
В Рожищі на обговоренні було 30 чоловік. А ви впевнені що всі інші хочуть обєднання із селами коли і так порядку немає. А ти бурий заткнись. Що ти зробив крім того що тобі кучірки бізнес зробили.
09 Квітня 2017, 15:38
Селам не потрібне Рожище - супер! Рожищани пишуть, що Бурий не розуміє нічого, "було 30 чоловік", і ім не потрібен безпорядок, що панує на селах. То для чого по Вашій логіці нам киянам утримувати ваші інтриги!!!
09 Квітня 2017, 16:04
Бурий піди повоюй в АТО, а не збираєшся воювати із жінками. Це і доказує твою ницість, слабкодухість. Ти тільки герой битися, свартися із жінками.
09 Квітня 2017, 16:42
Спочатку треба навести лад в Рожищах, а потім запрошувати інших.
09 Квітня 2017, 16:47
Біля смітників пройти не можливо, за вивіз сміття усі не платять. По місту "круті" хздять як хочуть і паркуються як хочуть. Великі підприємці платять податки не в Рожище. В медицині, освіті та культурі - одні сварки, ворожнеча та розпад. Ібагато іншого - є чим занятися і адміністрації і громадським активістам. Бде порядок - села самі будуть проситись об'єднатись.
09 Квітня 2017, 16:57
Про які сходи селян ви говорите, Якімлючка як руда миша ховаєця від людей,її нема ніколи на роботі,даром з Ольганівки йдеш і бєш собі ногі і вертаєся назад без нічого,бо вона як королєва нікого не боїться,шо хоче то і робить управи на неї нема людей має низашо .А те шо кажуть шо грошейв сільраді багато то де вони скрізь де не глянь все загаджано могілкі і села потопають в смітті мона розказати багато ше але то нічо не дасть ...
09 Квітня 2017, 17:07
Сміттям самі загаджуєте і могілки вулиці. Це культура людей як в Рожищі так і в Ольганівці. Прибирали вчора на кладовищі в Рудні могили. Люди добрі Ви самі нагадили скрізь. Це ви безкультурні.
09 Квітня 2017, 17:36
Коли сільрада самодостаня для чого обєднуватись? Самі за себе попіклуемося.
09 Квітня 2017, 18:58
Кому, кому але не шварцкопу судити Руднянську сільську раду. Ти хто такий? В тебе то дійсно тепле місце, якого ти боїшся втратити. Якби ти так працював як дівчата з Рудні, по в собезі був би порядок, на відміну від тебе ці дівчата не беруть хабарів за оздоровчі путівки як гребеш ти. Пропало вся бажання обєднуватись з Рожищами. Рожище хоче вхопити Руднянську сільську раду як лакомий шматок.Напевне Шварцкопу світить ще краща посада.
09 Квітня 2017, 19:07
Правду пишете.Шварцкопом вже пора зайнятись прокуратурі.А ще кажуть що борються з корупцією.
09 Квітня 2017, 20:03
Вже дістали ті колгоспні раби.
09 Квітня 2017, 20:36
А де коментар сільської голови?
09 Квітня 2017, 20:42
А що ти робив би без колгоспних рабів? Ти, не нацик та мудрий. Всі села годують міста. І ти напевне вийшкрябався з села, а якщо не ти, то твої батьки точно.
09 Квітня 2017, 21:09
Всі хочуть обєднатися з Рожищем,тільки декого жаба давить от івсе.
09 Квітня 2017, 21:32
Ти в школу ходила?
09 Квітня 2017, 22:15
А яке відношення має буровій до територіальних громад району,хай бере водопровідну трубу в руку і йде охороняти польске консульство від адептів "русского міра"))
09 Квітня 2017, 23:32
до таліба. а таке ж саме як і всі інші жителі району. всі рівні.а вказувати кому і що робити багато розуму не треба. хай ( таліб) бере водопровідну трубу в руку і йде охороняти польске консульство від адептів "русского міра")) щось відчувєш ?
10 Квітня 2017, 00:01
В тому то й діло. Нема чого бурому вкпзувати кому і що робити. Бурого в Ато
10 Квітня 2017, 01:01
до Володимира,бери трубу і до буровія. P.S. Моїх слів не повторюй,хоча з твоїм бідним словниковим запасом - дозволяю))
10 Квітня 2017, 14:54
Перестаньте врешті решт мислити стереотипами. То мене Донбас годує то селяни. Наприклад Бурий теж фермер, має понад три гектара землі в Кременці, але живе в місті. Не всі хто займається обробітком землі живуть в селах. Той самий Дулюк(менший) також, як приклад. Будете мислити такими категоріями так і залишитесь рабами сільського голови. <br/> І мої хіба деякі прадіди проживали в селах.
10 Квітня 2017, 15:09
Ти напевно далекий від жителів сіл. Які паби сільського голови? А в Рожищах будуть точно рабами алкаша бурого і конрбандиста. Це вєрка мабуть писала бо все знвє
10 Квітня 2017, 18:04
Проти об'єднання територіальних громад працює БЮТ та &quot;Самопоміч&quot;. Відбувається захист вузкопартійних інтересів. Хто коли думав за простий люд? В своїх коментарях обсмоктуєте персоналії, спобуйте анонсувати свою ідею та довести її до завершення. Якщо не Бурий то Хто? &quot;Гюльчатай - покажи своє лице&quot;....
10 Квітня 2017, 18:43
Ви раби голови села, тому що левова частка заробленого іде на утримання апарату ради. На годівничку! І я не Вєра))), я особа наближена до самого ІМПЕРАТОРА.
10 Квітня 2017, 19:31
Ми хочемо до Рожищ. Нас візьміть. Для чого вам Рудня.
10 Квітня 2017, 19:32
Ми хочемо до Рожищ. Нас візьміть. Для чого вам Рудня. Ми хочемо бути рабами міського голови.
11 Квітня 2017, 01:28
Та скільки можна товкти аоду в ступі і обливати брудом один одного. Хіба буоий і дуля для нас зразок. Нехай підуть в АТО і покажуть себе. Якщо так будуть воювати як як в Рожищах, то війна зразу закінчиться.
11 Квітня 2017, 01:31
Три гектара землі не показник. Візьми 20-30га і докажи який ти господар на землі
11 Квітня 2017, 11:32
так шо думайте люди хто е хто тож видно не озброеним оком нероби тільки сидять на подачках хай в ато ідуть бурий з сімейним підрядом дулюк і тд..... В нас в рожищах не влада а одні підараси і кругова порука всіх на палю поставити молодих тоді буде толк а то сидять пережитки аж блювати хочеться
12 Квітня 2017, 23:02
Придурок бурий ти і мізинця не вартий цих дівчат. Села відновились. Вже твою морду терпіти не можна. Одна в районі самодостатня сільська рада. Сільська голова допомагає одиноким. Знаю на валерянівці і грубку робила і вікна якомось інваліду. Чув від друга з вовнянки. А ти побіжи в ато і покажи всю свою сутність.