Рожище: розчистили захаращену водойму

06 Квітня 2017, 17:15
3233

Днями в Рожищі розчистили захаращену водойму поблизу вулиці Січових Стрільців.

Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook

«Ще з минулого року в Рожищенській міській раді планувалися роботи, по розчистці водовідвідної мережі поблизу вул. Січових Стрільців. Була виготовлена проектна документація, але виконання робіт стримувалося відсутністю спеціалізованої техніки. 

А цьогоріч за ініціативою громадян та сприяння депутата облради, підприємця Сергія Котюка, який допоміг необхідною технікою, було виконано заплановані роботи. 

В результаті - розчищено русло та облагороджено ще одну невелику водойму в місті. 

Хотілося б, щоб господарі, які проживають неподалік не захаращували її. Адже ця водойма може стати хорошим місцем для відпочинку рожищан та заповзятих рибалок», - йдеться у повідомленні. 




 

 

Коментарі
06 Квітня 2017, 23:33
А берег неможна було розрівняти, щоб якось культурніше виглядало?
07 Квітня 2017, 00:13
ну Котюк і тут піариться і гроші відмиває
07 Квітня 2017, 01:16
Кубані не тільки розчищав Дулюк а й жителі і самооборона.
07 Квітня 2017, 01:44
Всі хто приклався зробити місто красивішим та комфортнішим молодці. Громадяни, Котюк, Дулюк, міська рада, а писаки тутешні в більшості випадків годні лише гадити всіх і нічого доброго зробити певно не ладні. Такий от висновок.
07 Квітня 2017, 01:44
А при кому покращився . Може ти долучився щоб впорядкувати кубані
07 Квітня 2017, 11:39
А от ти підеш і розрівняє мокре болото. Хоть сходи подивися!
07 Квітня 2017, 16:26
Скільки коштуе проектна документація... скільки оренда техніки...500 -800 тс щоб розчистити болото???)раз піаритесь будьласка кошторис...і тоді зовсім не до піару )))
07 Квітня 2017, 16:27
скільки обійшлося платникам податків це задоволення
08 Квітня 2017, 03:21
А далі?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08 Квітня 2017, 16:13
Техніку надав БЕЗКОШТОВНО Котюк а міська рада може і списала пару сртень тисяч на це дійство. Вони мастаки концерти робити а тут таке
08 Квітня 2017, 19:22
Шановні читачі! <br/>Не витримав ваших коментарів і вирішив внести пояснення.<br/>Пояснюю ситуацію щодо очищеної водойми. Минулого року я з групою сусідів звернувся з заявою до міського голови, в якій ми зверталися з проханням НЕ ЗАВАЖАТИ з розчищенням даної водойми. В нашій заяві чітко написано, що ЖОДНОЇ копійки з місцевого бюджету витрачено не буде. Аналогічну заяву ми написали і депутату обласної ради Сергію Котюку. Зрештою було досягнуто згоди про відповідні роботи. Після довгої тяганини було виготовлено технічну документацію, а втілив її в життя Сергій Котюк. Наголошую, жодної копійки з місцевого бюджету витрачено не було. <br/>А для скептиків скажу, що вивозити землю не дозволили екологи, тому і залишилися гори землі. Зараз розгорнути землю неможливо, потрібно, щоб вона злежалася. Восени територія буде окультурена, гори землі будуть підрівняні. <br/>Замість критиканства і хамства в коментарях - виходьте і творіть! Я не піарю себе і Сергія, але щиро йому вдячний за надану фінансову і технічну допомогу. Побільше б таких людей! <br/>На відміну від критикантів і скептиків я відкрито написав своє ім'я.<br/>Ось так, дорогеньки рожищани. Надіюсь, пояснив все. <br/>Добро повернеться вам сторицею! <br/>Звертаюся до всіх: не присвоюйте чужі заслуги собі.
08 Квітня 2017, 23:58
а в статті можна було так написати??? тоді б небуло догадок
09 Квітня 2017, 00:08
а як би тоді Покидько пропіарив свою незамінну особу))
09 Квітня 2017, 12:08
Статтю писав не я і це запитання не до мене. А піар мені для чого? Я ж не чиновник. А ви, сховавшись за ніком &quot;чого-чого&quot;, можете писати, що захочете. Ім'я, сестро, ім'я...<br/>Запитайте міського голову, він підтвердить. Удачі всім