З квітня рожищенці додатково платитимуть за газову плиту

01 Квітня 2017, 08:00
2403 Джерело: joinfo.ua

З 1 квітня з населення будуть стягувати абонентську плату за підключення до газових мереж.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав  міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко.

«З 1 квітня з вас хочуть почати збирати абонентську плату за підключення до газових мереж. Незалежно – берете або не берете, ви будете платити додатково. Наприклад, за плиту 77 грн. Причина проста – власникам облгазів дуже потрібні гроші. Особливо вони потрібні у Відні, мабуть. Напевно, саме тому нам з вами «впарюють» про якусь «австрійську модель» газового ринку», – пише у дописі міністр.


 

Коментарі
01 Квітня 2017, 11:54
Не путайте людей, абонлата залежить від потужності лічильника. Почитайте постанову,а не фейсбук.
01 Квітня 2017, 12:47
Це ви не путайте людей...до чого взагалі ця абонплата?
01 Квітня 2017, 15:35
Яка можe бути абонплата,скоро за повітря будем платити!
01 Квітня 2017, 15:37
Нафіг на вила таку владу,чим скоріш тим краще
01 Квітня 2017, 16:33
Коли рожищани стали" рожищенцями"?
01 Квітня 2017, 17:00
а ви не подумали, що пишуть не лише за рожищАн, а загалом за всіх рожищЕнців?
01 Квітня 2017, 17:27
дальше майданьте...
02 Квітня 2017, 00:07
Це якесь неподобство. Рожищенці звучить як відщепенці.
02 Квітня 2017, 00:53
Оплата за газ по європейській моделі а зарплата та пенсія по українській моделі