Депутат облради від Рожища назвав суди і виконавчу службу терористами

25 Березня 2017, 09:52
2302

Депутат Волинської обласної ради Василь Столяр обізвав "терористами" виконавчу службу і суди України.

Про це Столяр говорив, коментуючи відібраний за борги автомобіль "Мерседес", - пише Волинь24.

Нагадаємо, у середині березня виконавча служба за позовом банку забрала у Василя Столяра Мерседес W222 з ексклюзивним номерним знаком "ВОЛИНЬ".

"Машина була на збереженні у мого сина. Він не знає навіть, що в нього забрали машину. Не в мене забрали. Вона стояла біля університету. Цирк устроїли!" – коментує депутат.

Василь Столяр пояснює, що ще до війни взяв кредит у банку "ВТБ", за який і придбав автомобіль.

На запитання, про яку суму кредиту йдеться, каже: "Вже не пам'ятаю".

Однак зазначає: "Коли почалася війна, я конкретно перестав платити гроші. Адже всі банки з російським капіталом сплачують податки в Російську Федерацію. В будь-якій державі з податків фінансують військово-промисловий комплекс. На сьогодні в нас війна: я не хочу і не буду платити гроші, щоб наших хлопців вбивали на Сході".

На думку Столяра, виконавчі служби і суди сприяють поглибленню військових дій в Україні.

"У нас терористи – це виконавча служба і суди, які цим займаються. Ось де шатуни і ось де треба шукати зрадників. І чому СБУ цим не займається? Ніхто нічого не робить. А всі лише заробляють на цьому", – обурюється депутат.

Коментарі
25 Березня 2017, 12:36
Столяр ще той аферист.))) &quot; Машинку забрали, нехороші дядьки((( &quot;<br/> Голосуйте далі за нього і за &quot;БАТЬКІВЩИНУ&quot;-лохторат.
25 Березня 2017, 17:25
Ото пояснення несплати кредиту)))))) Браво!!!! А машинка куплена на гроші банку Росіі, то нічого
25 Березня 2017, 19:38
покажи своє лице
26 Березня 2017, 00:15
А до чого тут СІЛІЧ??? Ми ж про столяра читаємо і коментуємо ???Який він патріот, як не буде ворожу армію підтримувати і т.д. і т.п........
26 Березня 2017, 01:16
Як же набридли ці розмови про російські банки і фінансування ними війни на сході!люди, думайте головою! В Україні заборонені банки із більше ніж 50 відсотків іноземного капіталу.Ці банки дають робочі місця мільйонам українців, і це не може бути виправданням не сплати кредитного боргу і тим більше звинувачень на адресу виконавчої служби. За таку зарплату і такі умови праці, їх не засуджувати потрібно, а нагороджувати!
26 Березня 2017, 02:15
ЇХ НАГОРОДЖУВАТИ? І ЗАРПЛАТИ В НИХ НАБАГАТО ВИЩІ НІЖ В ТАКИХ ЖЕ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ, НЕ ПОРІВНЯТИ З ПРАЦІВНИКАМИ СОЦЗАБЕЗУ, ЯКІ ДІЙСНО ЩОСЬ КОРИСНЕ РОБЛЯТЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ.
26 Березня 2017, 12:59
чому видаляєте коменти
26 Березня 2017, 14:01
Сіліч це Суддя який в Історії Рожищенського Суду взяв найбільше взяток. Такого Судді в нас Ще не було ніколи..
26 Березня 2017, 16:30
бред сумашедшого несе...добре що е на кого спихнути.як завжди винен путін
26 Березня 2017, 22:52
Сіліч найкращий суддя
26 Березня 2017, 22:52
Сіліч найкращий суддя
27 Березня 2017, 12:17
Нехай Виконавча в Рожищах в Судді Сіліча І. Забере 10 участків пару ставків декілька квартир. І пояснить де він їх на колядував... Цьому найкращому Вже люди недовіру заявляють...
27 Березня 2017, 12:33
та то таке чмо пантове, знайшло відмазку, воно б і в українські банки не платило б. Добре що забрали!
05 Квітня 2017, 23:37
Чмо Убоге взяток більше не бери, бо прийдемо і запитаємо де взяв участки ставкі та інше...Тоді побачим твої панти!