Рожищенський райвійськкомат оголосив призов на строкову військову службу

23 Березня 2017, 13:50
2265 Джерело: provce.ck.ua

Відповідно до наказу військового комісара Рожищенського районного військового комісаріату, підполковника Олега Алєксєєва  «Про призов на строкову військову службу громадян чоловічої статі 1990-1999 років народження у квітні-травні 2017 році в Рожищенському районі» з 1 квітня по 31 травня 2017 року проводиться призов на строкову військову службу.


 

Коментарі
23 Березня 2017, 22:49
Знову на декілька місяців в Польщу втікати
23 Березня 2017, 23:33
Я так і робив..то тільки лякають статтями насправді все дуже запущено (було принаймні)))
24 Березня 2017, 10:27
А якщо прийдуть гвалтувати ваших рідних - то тоже втікатимете? А я був впевнений, що в нас в районі живуть справжні нащадки козаків, а ви, нажаль, справжні нащадки.....КІЗЯКІВ!!!! Сцикуни!!!!
25 Березня 2017, 00:04
Якщо прийдуть гвалтувати то треба визивати поліцію. Ти не маєш права кривдити гвалтівника.
26 Березня 2017, 18:35
Ну ви і справді хлопці сцикуни, як тільки чуєте про службу в армії наші батьки, діди всі були там , а зараз це як то щось смертельне для вас , кожен чоловік має там бути ну якщо вже дуже хворий то ні , алеж ви всі у нас хворієте, щоб відкосити від армії придумуєте різні діагнози неправдиві.
26 Березня 2017, 20:05
Сначала пусть пойдут в армею дети олиархов,депутатов,деректоров,начальников,пусть покажут блин пример народу,а уж потом призивают моих синовей,я не понимаю откуда взялся долг государству,за родом платила я,учила дитей я,лечила я,одивала,кормила я,стирала ,не спала я!!!!! Так кому мои дети то должни,где било государство ???? Почему не помогали <br/>чтоб потом долг то отдать? Задрали!!!!!
14 Травня 2017, 19:45
згідна з людмилою на всі 100 як росли діти то в табір путівку не можна було взяти все районовскі діти і діти хто працює в аміністрації їздили а ще їх родичі тепер хай ідуть служити відпрацюють за відпочинки мені держава нічого не дала і виростила як могла часом на хліб не було а тепер віддай дітей контрактники одержують нормальні гроші знають на що ідуть хай захищають