Майбутнє Рожищенського консервного заводу залишається невизначеним

18 Березня 2017, 08:30
4578

Депутати районної ради поцікавились у голови Рожищенської РДА Інни Гайворонської про подальшу долю консервного заводу.

Як розповіла очільниця району, минулого року у неї було кілька зустрічей із колишнім власником підприємства, депутатом обласної ради Василем Столяром. Бізнесмен запевняв, що питання відновлення роботи консервного заводу залишається актуальним. Він запрацює, треба лиш дочекатись рішень господарських судів.

«Була також зустріч з людиною Столяра. Він запевняв, що ось-ось підприємство відновить виробничу діяльність. А розпочнуть роботу із виробництва березового соку. Ми вже навіть почали домовлятись наперед з лісгоспами області про заготівлю соку-сирця для переробки. На початку мало бути створено 150 робочих місць. А вже під осінь, коли дозріває морква, підприємство мало працювати на повну потужність», - розповіла Інна Гайворонська. Проте, як кажуть, щось пішло не так і поки що все – порожні балачки.

Депутат райради, фермер з Кроватки Руслан Хомич зауважив, що не варто довіряти таким людям як Столяр, бо насправді власником консервного заводу на сьогодні є банк, а у власності Столяра залишилась лише «трансформаторна будка».

«Я не знаю, яка там електрична будка, мені не показали жодних юридичних документів. І поки їх не побачу, не віритиму цим людям. Скажу лише, що я за відновлення роботи підприємства, бо створення кожного нового робочого місця – це плюс для району, для районного бюджету. Я знаю, що є багато аграріїв, фермерів, які готові забезпечити сировиною консервний завод. Там свого часу було встановлене мегакруте обладнання для виробництва соків, сушки овочів. Головне, щоб ці лінії використовувались, а не були продані чи вивезені з нашого консервного заводу», - зазначила голова РДА Інна Гайворонська.


 

Коментарі
18 Березня 2017, 11:58
Якщо б хотіла, то зробила. А так тільки язиком меле, сама ж визнала, що нічого незнає, чий завод. А зобов'язана знати на такій посаді. Одразу видно не туди дівка попала, хіба що папірці писати...
18 Березня 2017, 14:37
Не знає чи живуть діти в Михаліні на куплене житло. І Жана їй не пвдказала.
18 Березня 2017, 17:32
бізнесмени херові...та націоналізувати і крапка!!!!!!! розвалили всі підприемства в місті...тільки торгашів наплодилося як собак нерізаних..............
18 Березня 2017, 19:35
Те що не Столяр - це однозначно (і доречі ніколи власником Він не являвся). А хто...???
18 Березня 2017, 20:08
Це Ковальчук, стоматолог "класний", разом зі Столяром перед виборами обіцяли відкрити концервний завод!!! І де він?
18 Березня 2017, 20:13
Це пан мер Поліщук Славік обіцяв разом зі Столяром відкрити завод. Щось мер розжерів від обіцяянок цяцянок а люди йому повірили - ГАНЬБА.
18 Березня 2017, 21:58
Дійсно Поліщук, Зінгель та інші з ВО "Батьківщина "обіцяли.Ведіться далі на їх обіцянки- лохторат!
19 Березня 2017, 01:41
В А влада-як пяте колесо у воза Оосбливо така влада як зараз в айоні...и просто не йдіть на жодні вибори! Повний ігнор! Бо кожен наступний-брехун і злодій!
19 Березня 2017, 12:14
Вата ти побіжиш перший за 200 грн голосувати, а людям дурниць не радь бо коли мала явка тоді точно проходять хто купує голоси
19 Березня 2017, 12:16
ідуть судові справи ,Ви спочатку розберіться що діється з заводом...працює дві охорони так як ідуть судові справи...власником являється Василь Столяр, він і запустить завод
19 Березня 2017, 12:37
Запустить разом із Музикою.Цей Музика спершу підставив Потапчука з Радикалів,потім Ковальчук з Укропу а тепер і Гайворонську.А сам ж такий же як і вся влада.Ганьба йому і разом всієї Батьвівщині на чолі з Ковальчуком
19 Березня 2017, 22:28
оце Ковальчук стає помітною фігурою на політичною бомонді нашого краю респект йому та поважуха
19 Березня 2017, 22:28
987
19 Березня 2017, 22:28
987
19 Березня 2017, 22:29
987
19 Березня 2017, 22:30
А укроп куда дінете разом з гайворонською ху...сою
23 Березня 2017, 17:00
Руслан Хомич знає,що Столяр не є власником заводу, бо банк забрав його за неповернення кредиту під італійське устаткування. Кажуть, Гайворонська - ніби юрист за фахом,невже не може побачити якісь документи,перш ніж займатися балачками та ще й фермерів дарма обнадіювати. Ці обіцянки-цяцянки люди слухають вже сім літ.
25 Березня 2017, 16:32
Хай Хомич податки сплатить.Землю орендує і нічого не платить