Музична школа подарувала рожищенцям святковий концерт

12 Березня 2017, 18:43
7157

У неділю, 12 березня, о 14.00 годині, в РД «Просвіта» відбувся звітний концерт Рожищенської районної дитячої музичної школи. Звітувалися учні та викладачі закладу.

На творче дійство зібралась ціла зала глядачів. Сьогодні кожен мав можливість почути неймовірні голоси та мелодії, які лунали від обдарованих дітей району.

3

6

7

2

3

1

Всі на одному диханні споглядали різноманітні виступи. Зокрема, почули найкращих учнів-музикантів. Разом з учнями в концерті взяли участь викладачі школи та запрошені випускники-професіонали в музиці, які працюють в сфері мистецтва.

Виступали два дитячі хорові колективи, де співають 90 % учнів. Ансамблі бандуристів, скрипалів, саксофоністів, різні фортепіанні дуети та солісти. Учасники музичного дійства подарували неймовірні емоції і враження усім присутнім.

2

3

2

4

5

4

5

3

2

На завершення свята до вітального слова запросили заступника голови райдержадміністрації Інну Сергійчук, міського голову В’ячеслава Поліщука, начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяну Новосад, директора Волинського училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського Василя Панасюка, голову профспілки працівників культури Волинської області Ярослава Корнелюка, керуючого справами Рожищенської райради Анатолія Матвійчука.

Всі вони подякували вчителям за те, що виховують таких талантів, дітям – за те, що дарують ці таланти глядачам, і батькам – за те, що приводять їх у музичну школу.

3

4

3

2

1

1

2

3

4

3

1

1

2

4

3

3

5

3

3

6

8

6

5

4

4

3

2

2

 

Коментарі
12 Березня 2017, 23:12
Незабутні враження, море задоволення, все пройшло чудово! Діти, викладачі просто СУПЕР!
13 Березня 2017, 00:01
Не зрозуміла, як не рулить? Ви справді були на концерті? Я ходжу кожного року і буду ходити скільки зможу, а директор- ТАЛАНТ! І всі викладачі також!
13 Березня 2017, 00:35
Молоді і діти, і викладачі. Здоров'я Вам і наснаги для подальшої роботи у розвитку підростаючого покоління.
13 Березня 2017, 01:09
НОВОСАД <br/> ФАЛЬШИВИЛА СИДІВ І НЕ МІГ ДІЖДАТИСЯ ПОКИ ТА ПІСНЯ ЗАКІНЧИТЬСЯ ГОЛОС ТОЧНО НЕ ДЛЯ ТАКОГО ПРЕКРАСНОГО АНСАМБЛЮ
13 Березня 2017, 01:11
Воронка найнайкращий.Клас
13 Березня 2017, 01:34
Удавом беруть хапаються за музичну школу.Він то може там працювати а вона куди піде
13 Березня 2017, 10:29
Той хто нерозуміється в музиці-нехай мовчить! Звітний просто супер, серце зупинялось, як маленькі діти швиденько пальчиками передавали мелодії. МОЛОДЦІ.
13 Березня 2017, 11:47
Навчися раніше писати! ГРАМОТІЙ! Оркестр прекрасний! Чого ми шукаємо голку в сіні? Адже насправді звітний концерт ЧУДОВИЙ! Діти і викладачі МОЛОДЦІ!
13 Березня 2017, 11:53
А мені дуже сподобалося, як Новосад співала, я сиділа і з задоволенням слухала, я б так не змогла, а Ви шановний, зможете так заспівати, чи може краще? Я б хотіла Вас послухати. Засуджувати всі можемо, а на що самі здатні?
13 Березня 2017, 11:59
Повністю підтримую Тетяну і Анну з попередніх коментарів. Рожищенська музична школа найкраща, разом з вихованцями, викладачами і директором! Дякую за прекрасний концерт і величезне задоволення! Так тримати!
13 Березня 2017, 12:33
Ви нікого не обвиняйте. Дітки хороші. А оркестр втратив досягнення великого маесто Петріні. І це признайте.
13 Березня 2017, 12:46
Оркестр чудовий разом з директором, діти молодці, викладачам музичної школи велике дякую за їх старання. АЛЕ один великий МІНУС фотографи які бігали що просто аж противно дивитися, коли виступає дитина на сцені а та пані лізе також на сцену і стоїть дупою до зали бо їй потрібно фотографувати ми ж не на її силует прийшли дивитись
13 Березня 2017, 13:04
На рахунок фотографів - це щось було дивне! Деякі номери ми насолоджувались поглядами на &quot;зади&quot;. Фотографували, знімали, а виклали лише декілька фото і ті чомусь переважно тих же самих виконавців.<br/> Доречі Солісти просто супер. Ще довго в голові звучало &quot;а ми тую славну Україну ПІДІЙМЕМО&quot;...<br/>Я ще під враженням. Супер.
13 Березня 2017, 13:38
Ну ще б пак без Горбача і Новосад. Рейдерський захват Будинку культури не вдався. Думаю що наступна ціль музична школа. Був на концерті Діти це прекрасно і мило. Хвала викладачам. А Новосад дійсно фальшивить.
13 Березня 2017, 14:23
СКЛАДАЄТЬСЯ ВРАЖЕННЯ, ЩО КРІМ НОВОСАД НЕМАЄ ПРО КОГО ПИСАТИ, КОНЦЕРТ БУВ СУПЕР, ВИКЛАДАЧІ І ДІТКИ БЕЗ ВИНЯТКУ ДУЖЕ ХОРОШІ ТА ТАЛАНОВИТІ, ВИДНО ЩО З НИМИ ЗАЙМАЛИСЬ СПРАВЖНІ ПЕДАГОГИ. Я ДУЖЕ ЛЮБЛЮ РОЖИЩЕНСЬКУ МУЗИЧНУ ШКОЛУ, ХАЙ БОГ ДАЄ ВАМ ЗДОРОВ'Я І МУДРОСТІ.
13 Березня 2017, 14:29
Бо нехай не затьмарюють талановитих дітей своєю присутністю.
13 Березня 2017, 14:50
тСосовський Ю.О. Ткачук В.В. повинні були підготувати діток солістів для оркестру . В цому напевно суть якусь занять дітей, саме на дітей, ставка повинна бути, а не на Горбача і Новосад Вона повинна сама думати де її співати чи на дитячому концерті, чи на днях народженнях в Ківерцях
13 Березня 2017, 15:44
класний концерт Новосадиха гарно співає.а ти грамотій співай в туалеті.аГорбач взагалі талант душа радіє.а ти на своє свято запроси Поплавського що слабо
13 Березня 2017, 15:50
директору дякуєм сучасних дітей важко загнати в муз школу.а то такий концерт.а те що керуюча культурою заспівала їй респект і слава .так і треба а хто чий коханець не ваша справа.основне не пропустіть своїх чоловіків
13 Березня 2017, 17:52
От може б якби &quot; захватили&quot; , як ви пишете, будинок культури, то може б дискотека для молоді була, а то молодим людям, щоб провести культурно вільний час, крім барів, нема куди подітись, от і помаленько спивається молодь, а потім нарікаємо, що молодь не така, а самі винні, бо жаба душить, така зелена, велика, заздрісна, самі ж не хочемо нічого робити і іншим зась. Отак і живемо, зате писати і обливати гряззю вміємо, ні, щоб просто порадіти, підтримати.
13 Березня 2017, 18:12
Віддайте шану Пітріні, а працюйте з оркестром на рівні професіоналів. Слава Оксані Кучинській .Молодчинка вміє працювати на відміну від інших з дітками.
13 Березня 2017, 19:26
самий кращий !! фортепіаніст це Станіслав Клименко він грав врємя больших ожеданій Науменка і Ескіз Л.сухощева дуже добре грав і всі дуже громко аплодували аплодували
13 Березня 2017, 19:31
Все сподобалось!!)
14 Березня 2017, 08:36
Чи буде дальше заняття хору Чи так як завжди відзвітували і і до листопада. А в платі за навчання закладено заняття з вокалом. нехай помираться Добровольська з Бугайовою. Цікаво скільки випускників припадає на одного викладача. в цьому році.
14 Березня 2017, 17:06
Насправді &quot;великому&quot; начальнику краще співати на місяць.Польза буде більна
14 Березня 2017, 18:11
Аби не на колу
14 Березня 2017, 23:30
для того . щоб щось говорити потрібно спочатку спробувати самому попрацювати з дітьми . <br/>і показати підсумок своєї роботи . а не звинувачуєте інших
14 Березня 2017, 23:32
все було класно особливо дитячий хор
14 Березня 2017, 23:59
все було класно, на сцені ж були діти, на них прийшли дивитися рідні, загалом повен зал людей. І, звичайно, Таня Новосад не могла оминути такої чудової нагоди, щоб не показати себе в усій красі та й Сірожика за одно не продемонструвати. Мовляв, от ми які хорошізні, а ви не даєте нам вхопитися за Просвіту! А вже ж все було передбачено! Гроші з бюджету кинуті на Просвіту, прораховані всі відкати, а тут районна рада Сіроню підрізала. Тетяна заметушилася на сесії: ах та ох!!! Гроші на музичну треба!!! Аж на сцену вилізла, щоб показати, як вона за музичну вболіває!
15 Березня 2017, 00:35
І хочеться вам брудом всіх обливати? Може б свою енергію використали б на БЛОКАДІ, більше б толку було. Чи слабо? От постійно так... аби наплювати комусь в душу.......... А на що самі здатні?
15 Березня 2017, 00:56
Ви самі перечите своїм словам. хор уже відпрацював своє узимку та по неділях, так що порахуйте, а моя дитина задоволена, що не треба вже ходити на хор. Директор молодчина, його хор виступив найкраще, а для цього він приклав чимало зусиль.
15 Березня 2017, 11:35
А ви, я так розумію, пишете з блокади?) В моєму коментарі нема бруду - голі факти. Може ще трохи іронії є.
15 Березня 2017, 13:16
Зачекайте......Школа платна(плату підвищили суттєво),то навіть по цій причині вони повинні займатися хором до кінця навчання,так як це є навчальний процес,запланований,і підтвержений фінансово! Просто в цій школі що хочуть,те й роблять....хочуть працюють,а хочуть-ні.....
15 Березня 2017, 14:07
Юрій Олександрович не хвилюйтесь, тут пишуть погані коментарі люди які самі нічого не роблять, а лише язиком пліткують от в будинку культури то дійсно застій на чолі з Романюк, Козіїха цілими днями говорить лище по телефону аж здається що він приріс до вуха треба чоловіка її запитати ским це вона так спілкується? Іщук і Чербаджі взагалі забули що таке духовий оркестр тільки в ігри у компютері грають . Клімович і Поліщук чай і кави ганяють. А на горбі Павлючки, Добровольської , Горбача ( бо тільки вони проводять репетиції постійно) ідуть дружньою командою працівники будинку культури.
15 Березня 2017, 16:07
Як то після підвищення плати за навчання вчителі будуть самі платити за лже дітей не вигідно буде чи бува години підбільшили
15 Березня 2017, 16:14
та дыляться вони грошима з новосадихою
15 Березня 2017, 16:17
А домри були
15 Березня 2017, 17:17
Одержали прохання не &quot;розпочинати&quot; судовий прцес перед звітом голови РДА
15 Березня 2017, 19:31
Це так само якби в звичайній школі вчитель не проводили б уроки співів після концерту
15 Березня 2017, 21:34
Хотілося послухпти бабцю Олену і віртуоза- баяніста Колю Мусійчука.
15 Березня 2017, 22:50
Так ви і чули,в оркестрі)
15 Березня 2017, 23:48
Перш ніж когось прослуховувати - треба самому бути Музикантом з великої букви! Ви теж будете бабцею чи дідусем. Таке життя...
16 Березня 2017, 01:19
Я вас прошу,закривайте вже цю тему..бо по великому рахунку вже набридло музичну школу обговорювати
16 Березня 2017, 01:19
Я вас прошу,закривайте вже цю тему..бо по великому рахунку вже набридло музичну школу обговорювати
16 Березня 2017, 01:42
То точно. Відстойний музичний гурток..<br/><br/><br/>Платний
16 Березня 2017, 09:17
з відстойним найгіршии і найкорумпованішим начальником культури
16 Березня 2017, 15:06
О! Так!!! До двох попередніх - плюсую кожному вашому слову!!! Особливо щодо начальника - рідкісна (ценз)
16 Березня 2017, 20:11
Звіт має виглядати так : наприклад Сова вчитель по бандурі виходять всі її діти вона коротко розповідає про кожного з 15 учнів і всі вони презентують номер і так далі по кожному вчителю . Портянко і семенюк займаються із дітьми по гітарі запитання де їце всі справжні учні
16 Березня 2017, 20:12
Не беде сосовськог і ми підем
16 Березня 2017, 21:09
Бідна музична школа,не встигла прозвітувати,як закидали ганебними коментарями.А що вже буде після ювілейного концерту?Закидають яйцями і помідорами??
16 Березня 2017, 21:57
О!Це ще не факт чи він ше буде?
17 Березня 2017, 12:30
Юрій Олександрович,наведіть нарешті порядок в школі!Має бути заняття по 45 хвилин?Чи у вас як-по скороченій програмі і три учня на урок?Якщо нічого не змінеться,будемо іти в школу і сваритися....Прийміть міри,бо дитина вже не хоче ходити на такі уроки.
17 Березня 2017, 21:01
І не стидно вам? Не хоче дитина в школу йти, то при чому тут вчителі? Вона просто НЕ ХОЧЕ , бо ви силою її туди запхали, може в дитини інші є бажання, ви про це подумали? А спихати свою вину на когось легше, піти посваритися, то це ми можемо...... Хор виступив прекрасно! Особисто я , і не тільки я, всі отримали величезне задоволення! А якби з дітьми не займалися, то не було б такого успіху. Прошу, вас, люди добрі, не кажіть на біле, що воно чорне. Дякуйте Богу, що в нашому місті є музична школа, чудові викладачі на чолі з прекрасним директором!
17 Березня 2017, 21:48
Дмиректору школи поважному чоловікові треба це грязне діло покинути в додому. Він давно має хорошу пенсвю. Віддайте комусь молодому. Двоє людей буде працевлаштовано. А ви один займаєте два робочих місця. Нехай з одним поділиться в завучка школи. можна трудовлаштувати ще одну молоду людину. Економіний віділ РДА не прораховує таких моментів. Я без освіти і знайшов трьом людям роботу. Подумайте Юрію Олександровичу.
17 Березня 2017, 22:53
Колектив та вихованці музичної школи несуть радість жителям нашого міста та району! В школі працюють люди - професіонали, майстри своєї справи, які люблять дітей та свою роботу! Цей заклад розвиває наших дітей, прищеплює любов до праці, до нашої пісні та рідної землі!
18 Березня 2017, 10:00
Один раз в рік і то гіірше і гірше. Діти вдома розазують все, не хочеться зараз виносити на розголос.. Юрію Олександровичу ви нас чуєте. Бо коли грають наші дітки ви на академконцертах спите. Прсніться будь ласка., послухайте нашу малечу.
21 Березня 2017, 12:02
Ще одна пенсіонерка, яка займає робоче місце і вміє тільки язиком плескати - Нівчик з Дубищ. Мєрзка і склочна баба, причому діє завжди за спиною. Хто вже розкусив її, той зрозуміє. Я як прихожу забирати дитину, то обхожу її десятою дорогою.
25 Березня 2017, 16:03
Друга пенсіонерка Вишневська, та ще похлєще першої. . Обгадить усіх і батьків і учнів. Дала б місце Горбачу. а то він немає що їсти водить його Танька по всіх забігайловках, щоб хтось покормив не проханими гостями на весілля забредають , співати береться, дивують гостей та молодих. Ще довго обгороюють люди те весілля.
31 Березня 2017, 10:31
Віддайте хор Палючці Алці , тільки обовязково нехай пройде медогляд.
09 Квітня 2017, 14:34
Скажіть а на що вона вона хворіе Чи це може Ви хворі що так судите про людину
09 Квітня 2017, 20:57
Просто знаю , хворіла. трошки.