Рожище: депутати хочуть об'єднатися в Рожищенську міську територіальну громаду

10 Березня 2017, 18:40
2908

У п'ятницю, 10 березня, в приміщенні Рожищенської міської ради, відбулося засідання ініціативної групи з числа депутатів міської ради, стосовно Децентралізації влади.

Народні обранці висунули пропозицію об'єднатися в єдину Рожищенську міську територіальну громаду з Руднянською, Топільненською, Кременецькою, Пожарківською, Рудко-Козинською та Кобченською сільськими радами. З адміністративним центром об’єднаної територіальної громади в місті Рожище. 

На думку депутатів, завдяки такому об’єднанню буде зручно управляти суспільними справами, надавати якісні послуги у сфері освіти, культури, медицини, соціального захисту, житлово-комунального господарства, охорони громадського порядку та іншими життєво важливими сферами. 

Рожищенська міська рада запрошує громаду висловити своє бачення з даного приводу під час громадського обговорення, яке відбудеться в залі засідання 17 березня об 14 год.


 

Коментарі
10 Березня 2017, 23:11
Молодці що надумали. Гришко знову в центрі. А хвидчак знову щось задумав...
11 Березня 2017, 00:43
Козакевичу сам фак виборів -це відмивання грошей а не створення громади
11 Березня 2017, 02:27
Курни УКРОПУ!
11 Березня 2017, 09:27
А за які кошти купив: машину, участки добре нагріб в Батьківщині, перейшов в Окріп дивись не захлинись!!!!
11 Березня 2017, 09:58
А Копачівку забули?
11 Березня 2017, 10:42
Хведчак проводить тайні зустрічі на дачі і Носачевичах.
11 Березня 2017, 11:21
А в Копачовці свій цирк во главє з савою)))
11 Березня 2017, 18:18
А слабші сільські ради слабо приєднати?? Ми що гірші за Кременець, Рудню, Рудко-козинську?
11 Березня 2017, 21:04
Про ділянку та машину це все наклеп. Звідки бідна Юля могла заплатити, вона ж бомж згідно е-декларації . Я там був за ідею! Я на майдані був!!! Я РЕВОЛЮЦІОНЕР!!!
12 Березня 2017, 00:01
а ви й на далі продавайтесь на всіх виборах,то може грошиків прибавиться
12 Березня 2017, 00:13
А при чому тут " надавати послуги житлово - комунальні послуги? Нах воно жеку те кобче те топільно і все те що ви приписуєте?
12 Березня 2017, 00:14
Вибачаюсь за
12 Березня 2017, 11:15
Ти людям гроші на виборах не заплатив с..а
12 Березня 2017, 21:03
ти козакевич пий чай який розносиш по садочках і не рипайся депутат ху,,,
12 Березня 2017, 21:10
козакевич не прибідняйся з юлею нагріб та щей добре
12 Березня 2017, 23:22
козакевич ти ще в часи батьківщини бідним на виборах давав поісти а собі купов машину
13 Березня 2017, 01:00
Я нічого нікому і не збирався платити. Ви ж ідейні люди! Ви ж за Юлю. Куріть УКРОП хлопці! Шинкуйте петрушку!
13 Березня 2017, 17:54
Вже обєднання заговорили .Об"єднуйтесь та щось вже робіть то швидше будуть хоч якісь результати бо так жити не можа