У Рожищенському районі вкрали деревини на 47 тис. грн

08 Березня 2017, 16:06
3622

Працівники мобільної рейдової бригади державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» сьогодні вночі вийшли на слід лісопорушників – у Рожищенському лісництві невідомі чоловіки вантажили на машину деревину. Було це близько 2-ї год ночі.

Повідомляє Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Розуміючи, що порушники можуть вдатися до втечі, лісоохоронці повідомили про цей факт поліцію і стали стежити, у якому напрямку повезуть деревину. Спільно з працівниками поліції близько 3-ї год ночі тентований автомобіль, навантажений колодками дуба, вдалося затримати у селищі Дубище Рожищенського району.

Документів на деревину у водія не було. Чоловік виправдовувався, мовляв, зрізали дерева не в лісі і навіть не в цьому районі.

Але в Рожищенському лісництві вже встановлено факт самовільної порубки трьох дубів, які збігаються у діаметрі з виявленою деревиною. Лісова охорона представила також зрізи дерев, буде проведена відповідна експертиза.

Сума збитків, нанесених при цьому державному лісовому фонду, становить 47 тис. грн.

Тривають слідчі дії.


1

 

Коментарі
08 Березня 2017, 18:49
а от скількі лівака гонять самі ліснічі?????
08 Березня 2017, 19:27
Я рахував в с. Козин за день проїджає 15-20 фур з таким добром.
08 Березня 2017, 21:07
Там під прохідною сільмашівською скоро такого добра не буде куди складати, все закладено дубом.
08 Березня 2017, 21:48
хай мірчука лісника всраного візьмуть за одне місце..хто його поставив лісником
09 Березня 2017, 00:35
Самооборона ау де ви.
09 Березня 2017, 02:46
Самооборона буде краще садок трясти,а тут з ними діліться їм нема чого тут пастись
09 Березня 2017, 14:10
Та хіба зараз є толкові лісники?!!! Де там, давно попродавались таким Лук'янчукам!!! На території Переспівської сільської ради буде голо і пусто. Петрович добре пілорамить. Чому цього ніхто ніхто не бачить?! А тому, що із Самообороною дружить та із лісництвом вась вась. Позор Віцику!!!
09 Березня 2017, 16:10
а самооборона сраку в жменю і в тінь.цикуни нещасні. от погорлопанити то да і построіти із себе великих революціонерів і умніків
09 Березня 2017, 17:36
Пф...ну і крадіжка!!)))) як камази возять то ніхто не бачив.. А тут зловили злодія))))
09 Березня 2017, 19:38
Бачили б ви друзі скільки краденого лісу везуть вечорами в м.Рожище по вулиці Шевченка....Поліцаї в упор не хочуть це бачити,...Ось так і живемо...
10 Березня 2017, 00:36
Самооборона видихнулась. Дайте Гавруку команду фас і він всіх схаває це той хто не втомлюється.
30 Березня 2017, 01:33
Хотів щось написати -і все майже є... Але в с.Єлизаветин то машини з рагами приїздять і буває в день,тай краном орудують...І ВСІ МОВЧАТЬ.
22 Квітня 2017, 01:41
Лісника треба садити, або зловити за крадіжку