Рожищенський край втратив ще одного демобілізованого бійця

08 Березня 2017, 13:07
5233

У вівторок, 7 березня, пішов з життя демобілізований боєць 51-ОМБр Володимир Тананайко з Дубища.

Молодого 25-річного чоловіка знайшли повішеним у батьківському гаражі в Дубищі.

За словами селищного голови Анатолія Дорошенка, 25-річний Володимир жив з дружиною та маленькою дитиною в Рожищі. Хоч і пройшов пекло війни,  був призваний за першою хвилею мобілізації, боронив Савур Могилу, побував у «гарячих точках», але завжди був спокійним, врівноваженим, хорошим чоловіком та батьком.

«Для нас всіх це дуже велике горе, бо Володимир був хорошою людиною. Чому молодий чоловік вирішив вкоротити собі віку не відомо», - каже Анатолій Миколайович.

Волинський юрист Василь Нагорний зауважує, що причиною такого вчинку є відсутність психологічної реабілітації військовослужбовців, людей, які пройшли пекло війни і сам-на-сам лишилися зі своїми проблемами після демобілізації.

Сьогодні, 8 березня, о 13 год Володимира Тананайка поховають у рідному Дубищі.

Вічна пам'ять захиснику України та щирі співчуття рідним та близьким.

Коментарі
08 Березня 2017, 15:10
Слава Герою! Нехай спочиває з миром
08 Березня 2017, 15:17
Це страшно... А скільки їх , таких що не знаходять себе після війни в цьому житті... Наслідки подій на сході набагато страшніші ніж собі можна уявити.
08 Березня 2017, 15:31
З цим треба щось робити.Знаю одного атошника.До війни був нормальною людиною а зараз...спиваеться.Дуже шкода.Царство небесне померлому і вічна память
08 Березня 2017, 15:48
Це вони ще мають вибивати грошы з таккою адмыныстрацыэю
08 Березня 2017, 16:09
вибачте,але ви точно ВОНО.Якщо такі розумні ідіть воювати, А хлопцям дійсно потрібна підтримка - на рівні держави.М спокійно лягаємо спати, ідемо на роботу.Якби у нас над головою просвістіла куля,цікаво,чи були б такі мудрі.Співчуваю дружині,дитині , та й усій рідні. Ніхто не має права осуджквати такий вчинок.
09 Березня 2017, 00:03
Не вірю що все залежить від алкоголю! Якщо він пив то буде пити!В мене чоловіка брат пройшов війну в Лівані і був в АТО! Як непив то і не пє!Ніхто неможе осуджувати їх!
09 Березня 2017, 01:08
Та всім наплювати на тих учасників АТО. Всі тільки роблять статистику. Дали, допомогли, а в дійсності ні держава, ні наша районна і місцева влада нічого не роблять, не цікавляться їхніми долями. А знаєте, як важко прийти з війни, роботи немає , фінансів немає. Просто цих хлопців треба вислухати, підтримати морально. Дати зрозуміти їм , що їх незабули.
09 Березня 2017, 01:08
співвчуття.всіх своя війна
09 Березня 2017, 01:34
Фінансів нема,а за що пють? І всі біди поченаються з алкоголю!
09 Березня 2017, 13:33
Вони пережили війну думаю їх зрозуміти можна, а ти дійсно хвора на всю голову. Перш ніж критикувати ти поспілкуйся з ними допоможи їм морально.
10 Березня 2017, 00:26
Бажають царства небесного не розуміючи що говорять. Людину дійсно шкода -дружину, дитину. В цьому я бачу провину нашої державної системи, яка нічого для цих людей не робить, але не треба плутати святе з грішним.