У Рожищі судитимуть за корупцію завідувачку дитсадка

06 Березня 2017, 07:01
6469 Джерело: ar.volyn.ua

У понеділок, 6 березня, о 11 год в Рожищенському районному суді слухатимуть справу про адмінправопорушення вимог закону «Про запобігання корупції». Відповідачем є Тетяна Лесіна, завідувачка ДНЗ №1 міста Рожище.


«6 березня у Рожищенському суді розглядатимуть справу про адмінправопорушення вчинене керівницею ДНЗ №1 міста Рожище Тетяною Лесіною. Йдеться про порушення вимог закону «Про запобігання корупції». Досить звинувачувати когось у своїх негараздах! Досить геройствувати пишучи анонімні коментарі на місцевих сайтах! Досить загрібати жар чужими руками! Усе, що залежало від нашої громадської організації ми зробили, не зважаючи на ваш скепцис. Решта - за судом і вами. Прийдіть і проконтролюйте! Засідання призначене на 11.00», - закликають громаду не стояти осторонь місцеві активісти. 

 

Коментарі
06 Березня 2017, 10:53
давно пора багато чула про її свавілля
06 Березня 2017, 11:12
Це хороший керівник і судити її нема за що, в першому садку бере 1500 щоб дитина попала в чергу .
06 Березня 2017, 11:58
а я була присутня на святі в садку її поведінка нагадує командира військової частини батьки її бояться і для вступу в садок придбали різноманітну побутову техніку
06 Березня 2017, 12:00
вибачте то було на добровільних засадах мене пожертвували
06 Березня 2017, 12:14
А я не вірю що іі покарають.Судді запахнуть гроші і все буде окей...В нас не одну Лесіну і Новосад теба притягати.А прло едзія забули? Та тепер навіть вчителі беруть на лапу.Ой оботи-непочатий край тільки нема кому іі виконувати.Самооборона! Гніть свою лінію!Хай Бог поможе!
06 Березня 2017, 12:41
ви так захищаєте мабуть там працюєте я чула там династіями працюють племіники брати сестри тьоті дяді на різних посадах від вихователя до няньки
06 Березня 2017, 12:43
шановна директорка кінчайте з свавіллям і терором
06 Березня 2017, 13:23
Засуди іі по повній!
06 Березня 2017, 13:24
І де справедливість від мера в перший садок котел і вісім вікон, а в другий садок котел і вісімнадцять вікон????
06 Березня 2017, 13:32
Іди і ти працюй і будеш теж династією
06 Березня 2017, 13:52
по повній
06 Березня 2017, 14:03
Скільки б ниточці не витись а кінець буде...Думайтпе і ви завідуючі іншими садіками. Колись і за вами прийдуть..............
06 Березня 2017, 14:31
пішла би а хіба влізеш всі вакансії зайняли працівники для своїх родичів хіба це брехня
06 Березня 2017, 14:35
а що маю підлеглих родичів то танька понабирала
06 Березня 2017, 14:45
Так це брехня сходи може і ВЛІЗЕШ
06 Березня 2017, 14:56
е дорогі мене не чіпайте туди вже не влізти все схвачано
06 Березня 2017, 14:59
все закінчуйте перепалки а про бардак в садку чув і те що танька гітлер в юбці всі знають
06 Березня 2017, 15:40
ще одна танька на черзы маэ бути з культури
06 Березня 2017, 16:59
Хай ще на брата напише заяву про злочин. Як був головою рда запер тещу в будинок пристарілих при живих дітях тай платили за це державні кошти.Щож редакції знову стрете повідомення.
06 Березня 2017, 17:46
Класний в нас дім пристарілих ))) А саме основне що за кордоном.
06 Березня 2017, 18:10
Казала Тетяна Юріївна, що поцілує її Мер в дупцю, зараховано, казала, ЩО В НЕЇ ДЯДЬКО ЗА ЗА БОРОМ (СІЛІЧ) все повирішує- зараховано, Юрчик вже третій місяць відпустку довикористовує а маманя табель заповнений подає-зараховано, казали Кузава порядна людина виявилось чмо, Лесіній + в карму, так що шановні батьки і працівники готуйтесь, хрестини без подарків, день народхення без подарків гроші за харчування по 50 грв. з працівника , за попередні місяці також не забудьте, на санстанцію по 200 грв. одним словом підзбирали грошиків тепер треба трохи поділитись з завідувачкою, а то ставки позабирали, подарушків не несуть "беспредєл, Юрчик відпочив дома пора і тіфтєльки знов додому совати, а то невістка голодна,так, що Рожищани можуть поцілувати Юріївну в картінку дяку.чи найчеснішому судді
06 Березня 2017, 18:33
суд уже відбувся і що
06 Березня 2017, 18:45
Лесіна виправдана, може приймати на роботу свіжих родичів і збирати данину з працюючих привласнювати батьківські кошти і далі по списку
06 Березня 2017, 18:50
А Юрчик тіфтєльки носити додому
06 Березня 2017, 18:54
А Юрчик тіфтєльки носити додому
06 Березня 2017, 19:30
А хто сказав , що Лесіна виправдана?
06 Березня 2017, 20:13
Шось ви не активні сьогодні! обично ви активніше обсираєте! анука покажіть клас
06 Березня 2017, 20:38
Ти що завис? То й що що виправдана? Доскачеться ще, в темному куточку хтось дасть по голові з батьків принижених дітей. Частенько п'яна ходить ввечері з "Квадрату". Не довго залишилось чекати. Якщо Сіліча купила, то батьків не підкупить, нарветься на свого.
06 Березня 2017, 22:19
Завжди так не буде!
06 Березня 2017, 23:32
Не агрись))) я поняв шо вам не добре шо не убрали але таке життя )))
06 Березня 2017, 23:46
гнидо вас усіх треба убирати а танька взагалі безбашна хотіла б я побачити тебе коли треба дитину прокормити і танці телевізор і відик купити щей в касу для ока внести
06 Березня 2017, 23:52
ти желізна леді тобі борделем керувати не там таланти тратиш
06 Березня 2017, 23:57
Шо значіть всіх ?? Я тут яким боком ?? Куча садіків ідіть в інші!! Чого туда пертись ? Як там погано але іду туда!?
07 Березня 2017, 00:02
Тож в тому і біда, що не ідуть туди діти))) і працівники не ідуть))) скоро самі себе вихователі виховувати будуть))) може хоч тоді почнуть думати , через кого така ситуація в садку?
07 Березня 2017, 00:39
То як той садік став першим в районі ??? Методистів там куча ?? Шо все районо купили ??? Шось якась фігня звучить від вас... всі кажуть шо там так погано всі туда ідуть садік перший в районі (по слухам з районо) як таке може бути ??
07 Березня 2017, 00:44
да в тому садіку одиноких бл...й багато, вони себе і виховують. п○ють, курять крадують і ждуть принца , принци кончились приходять тільки кони
07 Березня 2017, 01:02
А звідки у Вас інформація, що він перший у районі? Що конкурс проводився? Та райво вже набридло скарги на них слухати і носитися з ним. По чому він перший? По сумах поборів з батьків? По податі з працівників на всі сімейно-престольні свята? А те що всі туди ідуть, то у вас якась неправильна інформація. Якщо ви маєте можливість, то поцікавтесь по скільки дітей ходить у кожну групу? За яку таку інтенсивність вона надбавки собі пише? Якщо у них 15 від сили ходить, тоді як у інших садках 22 присутніх /28 по списку дітей?
07 Березня 2017, 10:08
Наше село маленьке , всі все знають.. а ви напевно в міській раді працюєте рас все знаєте. Ви так не нервуйтесь ну не получилось звільнити. Закон їй дозволяє робити шо вона робить. Скільки перевірок пройшла і все в нормі. Живемо дальше! Цікаво яку завідуючу будуть гасити дальше ??
07 Березня 2017, 17:04
Я не працюю у міськраді. Я працівник дошкільного закладу, як і ти. Бо захищаєш своє болото 1 садка. У вас там у всіх родинна зіркова хвороба? Що свій гнилий заклад вважаєш першим в районі?Нікого більше гасити не будуть. Одну зірку згасять точно...
07 Березня 2017, 20:12
Федчачці місця там не буде )) так і хай знає бо неук з купляним допломом і останеться неуком )) та мені зовсім насраьи на ваші садки. Я дивлюсь на цей сайт( гадюшник) пів року і бачу тут тільки одну фамілію а інші корупціонери ???
07 Березня 2017, 23:30
А причому тут Хведчака? Вона ж завідувачка у 4 садку. Нащо ій розгрібати каки після Лесіноі? Вона спокійно собі керує своім садком.Вона що самовбивця, щоб іти туди? Якщо Леся Миколаівна не схотіла...
10 Березня 2017, 18:44
Ох вже забухає як раніше! Бо до суду тра було марку тримати! Квадрат, тримайся!!!