Хто, де і за скільки працює за кордоном

06 Березня 2017, 10:00
4648 Джерело: charivne.info

За даними кінця 2016 року, найпопулярнішими напрямками, куди їдуть працювати українці, лишаються Польща і Росія.

При цьому 3/4 всіх опитаних — сезонні робітники.

Канал 24 створив інфографіку, яка наочно показує сучасний стан українського заробітчанства.


Більше половини заробітчан закордоном — некваліфікований робочий персонал.


Переважна більшість українців задоволена рівнем заробітної плати на чужині.


Головна проблема, з якою стикаються заробітчани закордоном — це відчуття своєї другосортності.


 

Коментарі
06 Березня 2017, 17:06
Передайте дані разом із списками громадян,що їздять роками за кордон у відділ субсидій. А то заробляють гроші за кордоном ,а в нас рахуються малозабезпеченими і мають допомоги та субсидії.
06 Березня 2017, 19:23
На москалів гонимо а самі там гроші заробляємо, патріотичненько
06 Березня 2017, 20:33
дивно що ще незробили з тих що їздять в росію на заробітки предателей....
06 Березня 2017, 20:34
а що мені те государство дало????? ніщету і розруху...
06 Березня 2017, 21:04
Я працюю за кордоном і там сплачую податки(працюю легально) і які ж це мені дають субсидії,якщо я буваю в рідній неньці Україні у відпустці.А грошики,зароблені нелегкою працею,я посилаю діточкам та внукам,щоб могли ВИЖИТИ(в мене їх багато і вони не панують а працюють і не легко).Чому ж з мене мають здирати у власній країні якісь податки.Мене не забезпечили нормальною пенсією,а моїх дітей,як і більшість не лінивих людей оплачуваною роботою.
06 Березня 2017, 21:44
Ви, я бачу, дуже чесна людина, вмієте тільки чужі гроші рахувати і розказувати кому як робити. Люди їздять не від легкої долі і працюють там сумлінно. А ті які крадуть сидять у кабінетах і їм тут добре так що, якщо одні можуть дурити інших і заробляти на цьому мільйони то чому інші не можуть дурити і економити копійки?
06 Березня 2017, 22:52
закрий пельку свою і не нявквй пес паршивий......ти хоть раз був на тих заробітках???????чи ти думаеш долари самі з неба падають..такі як ти розвалили розграбили країну і ще баламутите людей.....дебіл
06 Березня 2017, 23:23
ти відносишся до кагорти "гімна", яке саме не живе і іншим не дає. Ниє і ниє, поїдь спробуй попрацювати, аналітик диванний. Далі Луцька і кумової хати нічого не бачив, певно. В мої 25 років на кого мені надіятись? Де взяти житло, чи коробку з під холодильника використовувати? Держава навіть кредитів реальних не дає, а за 3200, ой настроїш планів як в Наполеона, хіба що.
07 Березня 2017, 03:47
Що ти несеш за маячню? Той хто їздить за кордон, з них субсидії давно познімали. Ти хоч сам зрозумів що написав?
07 Березня 2017, 20:17
Ну то якщо у мене там брат працює сім років, має там сім'ю, постійну роботу і заробіток, то що йому треба зараз повертатися назад? На що? В хату в селі, де повно землі, але нема грошей щоб її обробляти, а тому її за копійки здають в аренду? Ти нісенітницю несеш.
07 Березня 2017, 20:18
http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/24524-hto-de-i-za-skilki-pratsiue-za-kordonom