Рожище у вогні та димовій завісі

28 Лютого 2017, 19:30
5709

Ще не встигла весна ступити впевненим кроком на землю, як люди почали «наводити свої порядки».

Невідомий, ввечері у вівторок, 28 лютого, підпалив старий очерет, який торік проріс на березі Стиру, поблизу залізничного мосту в Рожищі.

Згодом зайнялася й суха, стара трава. Ще кілька хвилин і вся надстирна зона по обидві сторони річки палала у вогні, а будинки опинилися в густій димовій завісі.

Кому так кортіло зачистити територію, невідомо, бо «умілець», побачивши людей з камерами, чкурнув у верболози.
















 

 

Коментарі
28 Лютого 2017, 22:42
Потрібно було зателефонувати в поліцію нехай шукають палія .
28 Лютого 2017, 23:10
Адміністративне правопорушення - паління сухої трави та рослинності. Та й раніше палили.....а зараз то й подавно. Хоча могла поліція і справді по "гарячих слідах" вийти на "Любителя Підпалювати"
01 Березня 2017, 00:36
Задовбали ті палії!це нищення природи!
01 Березня 2017, 11:17
Може то фотограф вирішив зробити фотосесію
01 Березня 2017, 11:18
Ні ми його знайшли це Гаврук..
01 Березня 2017, 11:45
Скільки вже можна палити, ціле літо і осінь все горіло...<br/> Люди майте совість...
01 Березня 2017, 12:20
Це тильки можуть таке чудити Рожищани!!?
01 Березня 2017, 13:30
А я &quot;ЗА&quot; паління сухої трави (дотрумуючись техніки безпеки, звісно ж). Ви подивіться на вигорівші місця через 2 місяці, там буде молода зелена трава та весняні квіти, а там де невипалили будуть страшні чагарники і зарослі. І шкоди природі це не наносить, і палити потрібно саме зараз, коли ще пташки не відклали потомство.
01 Березня 2017, 13:48
Я думав жителі вовнянки не замітять диму, невже відстійник не виробив імунітет?
01 Березня 2017, 13:56
В Жалобово стихийное бедствие: горят поля конопли... А в Вовнянке опять праздник - ветер дует в их сторону!
01 Березня 2017, 14:00
То ти Едік підпалив! Ти ще тиждень назад мені казав що треба підпалити..
01 Березня 2017, 14:02
Я пациканам з вовнянки все розкаж, блін їхні всі коноплі там згоріли, короче ховайся в жито!
01 Березня 2017, 14:03
Гаврук вже дає свідчення, що ти був з ним
01 Березня 2017, 14:03
А я проти спалювання. А як же всіляки комашки? З ними як? Чи вам всерівно? А як дим який коптив цілий вечір. Не можна було відкрити вікно, щоб кімнату провітрити. Ви перш, ніж писати трохи думайте головою, а не чимось іншим. Виходить в Німеччині люди тупіші від нас? Там нічого не спалюють. А у нас сірники до рук взяв - вже герой!
01 Березня 2017, 14:08
НА х мені твої комарі і комашки літом за дупу будуть кусати... Катя ! УРОЖАЙ згорів!
01 Березня 2017, 14:34
Там не тільки комарі!
01 Березня 2017, 14:52
Не помітив вчора ніякого диму
01 Березня 2017, 15:33
Поганий урожай горів на ха-ха майже не пробивало
01 Березня 2017, 15:42
Незнаю як ви а нас норм взяло кайфанули на славу може наступного разу вам більше пощастить
01 Березня 2017, 15:42
Прізвище районного еколога в студію. Це його обов'язки.
01 Березня 2017, 15:46
А нам вітер все задоволення обламав(
01 Березня 2017, 15:55
Вірно Катю, я тебе цілком підтримую. А що до місцевого, то ти бовдур, якщо так вважаєш. Палити не можна не в якому випадку.
01 Березня 2017, 16:30
Підпалити немає кому а кайфувати всі хочуть
01 Березня 2017, 17:04
Отже, пташиному потомству не можна дихати цим їдким димом, а нашим діткам можна. А потім дивуєтесь, чому так багато алергіків....
01 Березня 2017, 17:08
Еколог СЕР гій.. він тільки може город якоїсь бабусі знайти де кучка сміття якогось горить і уштрафувати! Більше нічого!
01 Березня 2017, 17:32
Я тут купляю сірниковий коробок того добра і роздягую задоволення а тут силюкам везе кайфуй скільки влізе а вани ще не задоволені
01 Березня 2017, 20:10
Ну все пісец дощ пішов сьогодні без роботи
01 Березня 2017, 21:54
Це тильки можуть таке чудити Рожищани!!? Не тільки. Минулого року, при виїзді з Ковеля на Луцьк біля самої заправки ще більше полум'я було . Все поле горіло. Аж подих затамував - чи не рвоне??