У село Березолуки поїхав шкільний автобус

16 Лютого 2017, 09:50
4625 Джерело: rozhadm.gov.ua

У середу, 15 лютого, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Березолуки отримала шкільний автобус.

Ключі від автобусу «ПАЗ 32054» директору школи Володимиру Блажку вручили перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Шкільний та заступник начальника відділу  освіти та молоді районної державної адміністрації Василь Масюк. Про це йдеться на офійному сайті Рожищенської РДА.

Довезення дітей буде здійснюватися з сіл Кроватка – 12 учнів, Яблунівка та Підгірне – 36 учнів.


 

Коментарі
16 Лютого 2017, 12:35
і перестав їздити міжміський.<br/>Перевізник відмовився від рейсу на Березолуки, приходиться пішки на Кроватку йти, а все того, що йому за учнів повертали 4000грн, а зараз рейс перестав окупляти себе.<br/>Можливо кєровніца на свому горбу мене буде підвозити до автобуса, треба уточнити
16 Лютого 2017, 15:06
З якого року цей автобус
16 Лютого 2017, 19:04
Я маю великого горба і потягну усіх. Якщо шкільний автобус вам не потрібний,то давайте відмовимось. А щось писати на людей, то раніше потрібно подумати а тоді лити бруд комусь на голову.
16 Лютого 2017, 21:29
що шкільних автобусів російського виробництва на території області не будуть закуповувати??? ГУНЧИК - БРЕХЛО...
17 Лютого 2017, 00:02
Молодці !!! Гарна новина , так тримати!!
17 Лютого 2017, 09:18
Автобус не новий. Ним перевозили учнів у Переспі. Чомусь у публікації цього не написали.<br/>Але ще не зовсім зношений. Вже дітки не будуть тулитися у малесенькій маршрутці. І діток з хутора Березолуківського, надіємось буде довозити. Шкода тільки, що завжди комусь дають нове, а в Березолуки передають старе, і районна влада пишається цим і пишуть в усі засоби масової інформації, ніби то вони з свого власного гаманця щось дали.
17 Лютого 2017, 10:28
Сам прикол в тому що він по дорозі дітей непідберає
16 Жовтня 2017, 02:16
щщлщл
16 Жовтня 2017, 02:28
Добре що теперішня голова тобто Лілія ...-взагалі щось робить. а не як колишній наів червоного писка і пише з сімею різного роду коментарі разом з сімею під виглядом односельців щоб облити грязюкою теперішню голову це ж всі знають ,добре би було взагалі те осине гніздо що залишилось від староі влади виперти з вовчим білетом а не з пільгами вони й так нормально потягли з людей особливо Григорук Володимир Степанович тобто (Сальтисон).
16 Жовтня 2017, 02:31
так запас грошей у ціеі шарашкіноі кантори завжди був .тількі не всі прор це знають .
06 Березня 2018, 09:25
Як був Григорук,то й автобус їздив.А ця чукча чого добилась.Гнати її з тієї сільради.Зарплату мабуть добру получає.
10 Січня 2019, 03:24
сальтисон накрав що аш пика тріщить..