В Копачівці горіла господарська споруда

10 Лютого 2017, 10:10
4499

У четвер, 9 лютого, в селі Копачівка Рожищенського району по вулиці Садова, 18 зайнялася цегляна господарська споруда розміром 10Х15.

Про це Район.Рожище повідомили рятувальники ДПРЧ-3 міста Рожище.

За їх словами, прохання про допомогу поступило об 20:05. Локалізовано пожежу о 20:50, а о 21:30– повністю ліквідовано.

На місці пригоди працювали два екіпажи рятувальників з ДПРЧ-3 та один МПО «Переспа». 

Вогонь знищив 100 м.кв. даху, 80 % перекриття, несучі стіни, речі домашнього вжитку. 

Причини виникнення пожежі встановлюються.

Коментарі
10 Лютого 2017, 14:01
Да пожежа у хлобців ліквідована була о 21.30хв. тому щоіх було іх кілька чоловік,вони помокли від ДИРЯВИХ рукавів а небайдужі хлобці допомагали приборкати невгамовне полумя і теж мокли від дирявих рукавів, замінювали один на інший ітеж дірявий. Полумя ліквідоване близько 00.20.хв. Хлобці пожежники ще 01.00.хв. ще димівші місця перекидали і зливали водою. Потрібно щоб і вселі були гідранти для набирання води.Тай щоб була на пожежна машина на села Тростянка,Башова,Олександрівка,Підліски!
10 Лютого 2017, 17:40
Солтис О.Є. перед виборами обіцяв пожежну машину,а віз і нині там.
10 Лютого 2017, 18:14
В ДП ДГ "Перше Травня" була на балансі пожежна машина - що він з нею зробив і чи є вона взагалі - питайте Адама. Його багато за що треба запитати - вязниця по ньому плаче! Як таке може бути? - чоловік директор державного підприємства, а дружина - головний бухгалтер. Те, що вони формально розлучені - це так, але вони ведуть спільне господарство і це легко довести...
10 Лютого 2017, 18:40
.....
10 Лютого 2017, 21:46
Цього Адама питати і питати.... ще такого ворья Копачовка не бачила..... якби він горів - люди би соляри та дров підкинули......
11 Лютого 2017, 15:05
А де ж ти такий грамотний взявся? Ганьба твоїй вчительці української мови!!!! Це ужас!!! Як з кам'яного віку)))))
11 Лютого 2017, 18:58
можливо він перемерз на морозі тоді як помагав пожежникам. Зуби аж цокотять і під цей стукіт почав писати коментар !!! А можливо з будуна!!)))
11 Лютого 2017, 20:03
Чого ОСА ти так живеш ??? Адам винуватий !!!
11 Лютого 2017, 20:21
Люди не смішіть на рахунок Адама що він нажив і що він має на своїй посаді!!!! Подивіться на інших мешканців які при владі були і є!!!! Які хати всі мають і які машини!!!! А районна де влада Гайворонська і Музика і Савчук????? Чому машини пожежні в такому жахливому стані приїхали на пожежу???? Ви ж не були і не бачили як справилися з пожежею!!!!! А бажати комусь біди і зла то вернеться назад Вам!!!!! І закони читайте можна чи ні працювати разом і на яких посадах!!!! А все що було і є перейшло в сільську раду!!!! Правду пише розумна людина обіцяв до виборів Совтис, а віз і нині там!!!! Беріть приклад З Переспи який молодий сільський голова а як люди задоволені його роботою!!!! Сидите і когось ганите!!!
11 Лютого 2017, 21:23
На дивані сидіти і коментарі писати легко!!! Ідіть керуйте і працюйте!!!! Чи Адам заважає????
11 Лютого 2017, 21:25
Я знаю це Путін винен у всьому!!!! Я сміюся з людей які звинувачують і бачать всіх крім себе!!!
12 Лютого 2017, 00:40
Адам перекрав увесь Копачівський"радгосп"..... А Грибиха Кременецький колгосп, щоб Віті хатинку збудувати.... Копачовка рулить..
12 Лютого 2017, 13:33
Грибиха молодець хоч хати збудувала,а Адам і цього не зробив! Ось і робіть висновки хто краде і щось з цього має!!!!
12 Лютого 2017, 20:39
Грибиха людина від бога.. про що не зкажеш про Адама - злодій!!!!!!! Під носом привласнити частину гос.споруди дит.садка....чиїх рук справа? Відповідь - Адама......Всім буде кара....задумайтесь і схаменіться.
12 Лютого 2017, 21:57
Садок працює 100%, а хлів той що з-заду Спостерігач забери собі... І побудуй ще одну хатину біля Циган !!!
13 Лютого 2017, 12:34
Треба людині допомогти, хто скільки може на відновлення будівлі! Чекаємо на депутатів сільської ради та голову з ініціативую !!!
14 Лютого 2017, 13:43
Ви пишете що Адам нічого не нажив а мерса бачили якого придбав ,повірте його малий точно за зарплату не купив, ну хібашо "невісточка"підкинула грошенят вона ж така хазяйновита слухати-не -переслухати Ще хтось говорить про закон не можуть працювати на таких посадах люди, які живуть під одним дахом а розвелись по бумагах щоб хату не забрали -люди в селі все знають
14 Лютого 2017, 23:10
Мерс невістки брата...
15 Лютого 2017, 02:20
Ха ха ха читаю і не знаю кому вірити. Хто ж того мерса купив? А я чому не бачив я близько.......
15 Лютого 2017, 02:22
Люди все знають.... Якщо ні то придумають....
15 Лютого 2017, 13:35
А з ставком шо зробили був ставок,всі ловили рибу а тепер немає де непокупатися не риби полувити діти питають куда на рибу можна піти бо сорочук сюда невпускає)
15 Лютого 2017, 14:17
А до того Бонгард та інші пускали??? Просто хтось все хоче під себе забрати, але не вийде... На Дорошовому ставку скинулися на рибу і що, а віз нині там . Х..у танцюристу щось заважає!!!! Браконьєрів скільки раз ловили!!!!! Люди все бачать, а діти ходили ловити рибу чи купатися так і ходять. Ганьба.
15 Лютого 2017, 15:45
Треба просто всій громаді зібратися і рішити!!!
15 Лютого 2017, 20:11
Люди схаменіться!!!!!! Стаття про те яка в людей біда сталася,а Ви Адамові всю увагу приділяєте.Краще б допомогли людині відновити будівлю чи ще якусь роботу корисну зробили б.В нас як завжди почали за одне а закінчили зовсім іншим.Де депутати і сільський голова щоб зібрати якісь кошти і передати постраждалим!? Від біди ніхто не застрахований.Бійтеся Бога!!!!
15 Лютого 2017, 21:36
Того і біда що Павлюк все майно попродавав і ставок а тепер і лісами вже торгує а пожарні водойоми пусті